Юпітер у Водолії

Коли Юпітер входить у Риби, вони розквітають. Він дає їм відчуття впевненості в собі, моральну підтримку та допомогу у кримінальних справах, а також великі енергетичні ресурси. Широта поглядів юпитерианской Риби велика, інколи навіть занадто, вона може зрозуміти і пробачити практично все, що завгодно, при поганій опрацювання можлива безхарактерність і відсутність сили волі (хоча тут істотно також положення та опрацювання Марса і Сатурна).

Юпитерианские Риби (якщо немає сильного ураження) користуються великою любов’ю суспільства, і його інтереси істотні для Риб, розвинений Юпітер дає їм філософське осмислення реальності — і зовнішньої, і їх внутрішнього світу, і тоді вони починають усвідомлювати своє кармічне призначення, що полягає у постійній і багатогранної тонкій настройці світу на хвилі космічної любові, які з такою силою можуть через них транслюватися. Аспектированный Юпітер дає Рибам занадто багато всього того, на що вони так ласі — солодкої космічної енергії, друзів більш низького еволюційного рівня, які Рибами сліпо захоплюються, багатство емоцій, вживаних для ласощі і т. п.

Якщо Юпітер варто гармонійно, Риби схильні пасивно сприймати всі ці радості, не вдаючись в особливі надмірності, але поступово деградуючи. При ураженні юпитерианские Риби будуть кидатися в крайнощі енергетичного обжерливості, ліні, емоційних бенкетів тощо, але з наслідками у вигляді сильного помутніння води навколо них, при цьому слухати добрі поради вони не схильні, зокрема, через гординю (позиція я такий тонко відчуває, мої відчуття обіймають весь світ, де вже вам мене вчити), та крайнього легковажності, однією з причин якого є впевненість у завтрашньому дні. Лише шишки, набиваемые з роками, допомагають схаменутися і встати, якщо не на духовний шлях, то хоча б на шлях чесного осмислення реальності та свого внутрішнього світу.

При негативному розвитку характеру формуються слабкість і нерішучість, егоїзм і боязкість. Така людина постійно обманює сам і обманюємо іншими, найчастіше це відбувається мимоволі і як би само собою. Доля таким людям не посміхається, бо вони стають мучениками і страдальцами мимоволі. Вони вкрай піддаються зовнішнім впливам, дозволяють іншим використовувати в корисливих інтересах, надмірно схильні до пасивних задоволень і володіють величезною фантазією, забирає їх далеко від проблем і потреб реального життя. Гармонійний розвиток характеру формує надзвичайну чуйність і витончену чуйність. Це — висока, ніжна душа, істинно велична у своїй жертовності і відданості Божій Волі. Такі люди духовними питаннями цікавляться набагато більше, ніж матеріальними і земними. Вони добродушні, гуманні, завжди готові допомогти ближньому, здатні глибоко співпереживати потрапили в біду і завжди задовольняються тихою радістю, привносимой простим присутністю коханої людини.

Вони люблять спокійних і врівноважених друзів, нерідко занурюються в тиші самотності, вкрай чутливі до фізичного дискомфорту. Їм властивий рідкісний художній смак і чудове відчуття гармонії і краси світу. Вони екстатично насолоджуються навіть самими простими речами і міли настільки, що рано чи пізно виявляються всіма улюблені. За свої високі переконання ця людина може навіть піти на вогнище, може довгими роками терпіти величезні труднощі, лише б не змінити глибоко вкоріненим в його душі моральним принципам. Ця людина здатна тверезо враховувати обмеження своїх можливостей і діяти в доступних межах. Глибокі медитації деколи приносять найяскравіші осяяння, доставляючи образи і символи з далекого минулого або з далею майбутнього. Прагнення до задоволень не є сласним, воно скоріше молитовно, духовно і піднесено-экстатично. Нерідко таких людей відтирають в бік більш жорсткі і динамічні натури, що може спровокувати у них саможаление та розчарування в можливості гармонійного співпраці з товариством. Особливо раді такі люди допомагати хворим і немічним, нещасним і бідним.

Вони дуже інтимно цікавляться таємними науками і містичною практикою, володіють даром навіювання і талантом психотерапевта. Нерідко вони використовують магічні засоби для досягнення власних цілей. Їх психіка напрочуд яскрава і сильна. Вони чутливі і вразливі, чесні і справедливі, благородні та великодушні. Їх висока духовність виражається в найсильнішому інтерес до Спільного Блага. Майже напевно це побожні, чемні і доброзичливі люди, які мають масу друзів і однодумців. Вони обожнюють затишок і комфорт, насолоджуються балетом і живописом, цікавляться протилежною статтю як явищем природи. Фактично ці люди володіють всіма мислимими здібностями, але розвивають протягом життя не багато з них. Для них характерна широта поглядів і глибина співпереживання. Вони всі можуть зрозуміти і незмінно прощають своїх кривдників. Їх внутрішня енергія сильна, що виражається в готовності до самопожертви і вмінню безкорисливо працювати на благо інших людей, навіть не думаючи винагороду. Вони ніколи не бувають задоволені тим, що відбувається в суспільстві, але бережность і чуйність не дозволяють їм вставати у ряди революціонерів і реформаторів-прагматиків. Вони — духовні, але не соціальні авторитети. Систему своїх поглядів вони зберігають в найглибшій таємниці і дуже не люблять, коли хто-небудь вголос міркує про їх плани, думках і намірах.

Це — чудові стратеги, які вміють спокійно вичікувати зручного моменту, володіють чудовою ситуаційної інтуїцією і незмінно діють відповідно обстановці. Вони можуть розглядатися як барометр соціальної напруги — будь-які суспільні катаклізми і масові пертурбації вони відчувають завчасно, що дозволяє їм вчасно вжити заходів по захисту від можливих неприємностей. Це прекрасні керівники, вміло і обережно використовують дар навіювання, а тому їх гніт і незрима присутність може відчуватися підлеглими навіть тоді, коли вони фізично відсутні. Такі люди зазвичай залучаються в езотеричні ордена, їх життя часто пов’язана з багатьма важливими таємницями. Правда, про це ніхто не здогадується, так як вони вміло маскують свою обізнаність удаваною безтурботністю і відкрито демонструє безтурботністю. Такі люди схильні діяти через посередників і використовувати підставних осіб для досягнення своїх цілей. Вони є порадниками і консультантами найвпливовіших індивідуумів, так як здатні інтуїтивно відшукати відповідь на будь-яку як завгодно складний питання повсякденному житті. Їх фантазія досить оригінальна, а тому часто вони пропонують абсолютно несподівані виходи зі скрутних положень. Для них дуже важливо частіше залишатися наодинці з собою, щоб скидати накопичений у спілкуванні з людьми душевний сміття.

Зрідка вони бувають надмірно емоційні, зайво жертвенні, часом прагнуть відгородитися від непотрібної відповідальності, з-за чого недалекоглядні люди вважають їх не те секретними агентами, не то паразитами на тілі суспільства. На ділі ж вони є високими ідеалістами, філантропами і художниками у вищому містичному сенсі цих слів. Особливу роль в їхньому житті відіграють сновидіння, приносять розгадки будь-яких таємниць і дозволяють знайти відповіді навіть на найскладніші питання. Зазвичай такі люди скромні, милосердні, спокійні, непомітні в компанії, чемні і ввічливі. Небезпечною є лише надмірна тяга до неробства, спонтанно накатывающаяся лінь і піддатливість зовнішнім впливам. Правда, сильні характери захищені від подібних неприємностей тим, що беруть активну участь у процесі розвитку суспільства і вдосконалення людей.

Такі люди з часом починають розуміти, що справжня мета духовного розвитку полягає не в тому, щоб зовнішніми засобами зробити життя людини простіше і зрозуміліше, але в тому, щоб зміцнювати ближнього в його любові, мудрості і волі з тим, щоб він успішно виконав завдання свого життя. Наш герой проникає в найвищі пласти вищого світу і черпає звідти засобами інтуїції будь-яку необхідну йому інформацію. Взагалі відчуття, що стоїть за зовнішнім незримою реальності досить для нього характерно. Часом уява повниться ілюзіями і наваждениями, але години самотності звільняють від помилок і виводять на пряму дорогу чистого інтуїтивного пізнання. Є пристрасть до персоніфікації божества, а тому нерідко такі люди настійно потребують присутності живого Вчителя, або в контакті з Учителем незримим, за благополуччя яких вони не замислюючись віддають власне життя.


Залишити відгук