Юпітер у Леві

Не сильно вражений Юпітер підкреслює кращі якості Лева — великодушність, шляхетність, енергію. Він дає Леву достаток шанувальників і послідовників і, кажучи психічним мовою, необхідну кількість погладжувань, дають йому відчуття царя звірів. Юпітер пом’якшує догматизм і впертість Лева, надаючи йому певну широту поглядів і, у вищій октаві, духовну спрямованість, вміння бачити за практичними цілями їх вищий сенс. При поганій опрацювання Юпітер (особливо вражений) посилює гординю Лева і його зневажливо-неуважне ставлення до світу взагалі і своїм послідовникам зокрема, а також неприйняття критики, яку він (не вдаючись в суть) схильний сприймати як черговий доказ нікчемності опонента. Розвинений Юпітер у Леві дає можливість відповідальної роботи по синтезу кількох сильних енергетичних потоків, практичне керівництво великими колективами, вирішальними широкий спектр завдань.

При негативному розвитку характеру формуються такі якості як хвастощі, пихатість, схильність до марнотратства, пихатість, марнославство і показовість. Більш за все такий чоловік любить хвалитися своїми перевагами і здобутками. Він безоглядно захоплюється собою, метушиться в пошуках шанувальників, але при цьому вкрай недбалий у своїх справах і вчинках. Це тип азартного гравця, геть забув про духовні ідеали і моральної відповідальності. При позитивному розвитку характеру людина стає щедрим, великодушним, милосердним, він володіє великою кількістю талантів, які без праці і охоче розвиває до досконалості. Така людина завжди впевнений у власних силах, він сповнений грандіозних планів і переконаний у своїй остаточній перемозі над відсталої реальністю. Він неодмінно стає популярним і визнаним, так як його вольова енергія дозволяє йому здійснити скільки завгодно масштабні програми перетворення життя. Він з насолодою розкошує і насолоджується, з радістю використовує надані йому життям радості і задоволення, але при цьому ні на хвилину не забуває про духовних пошуках і відповідальності за все, що діється перед людьми і Богом.

Для такої людини небезпечно розвиток схильності до самовиправдання і манії величі, бажання всім все обіцяти без гарантії виконання зобов’язань. Дуже сильно розвинений батьківський інстинкт, людина здатна виступати перед як завгодно високою і великою аудиторією (особливо в засобах масової інформації), причому його виступи незмінно сповнені блиску й вогню і приносять їй визнання і широку популярність. Якщо щось і може його погубити, то надмірний снобізм, зарозумілість, любов до розкоші і спрага популярності. Він пристрасно прагне до високого соціального положення, до уваги з боку близьких і суспільства, а також до повного матеріального забезпечення своїх інтересів. Можливий шлюб з партнером з більш впливового кола. У житті такої людини нерідко відзначаються втручання згори, доля сповнена дивних пригод і несподіваних подарунків неба. Нерідко колишні опоненти й супротивники стають кращими друзями нашого героя, їх приваблює його царська величність і повна переконаність у власній правоті. Це гордий і шляхетний, сміливий і відважний чоловік, дуже заповзятливий і все здійснює з великим розмахом. Правда більше уваги звертає на зовнішню сторону життя, ніж на її внутрішній зміст. Він азартний і авантюристичен, а тому нерідко програє — і по-крупному. Нестриманість і надмірність як в роботі, так і в розвагах можуть принести йому масу захворювань.

У цілому він добродушний і дружелюбний, такий милосердний спонсор і все розуміє меценат. Але нерідкі і спалахи гніву, причому пристрасного до божевілля. Така людина обожнює публічні заходи і ризиковані акції. Йому відкрито і світ мистецтва і наукові сфери. Він особливо щасливий у вирішенні соціальних і політичних проблем. Більш за все він прагне до безпосередньої, прямої влади над людьми, над їх розумом, серцем і вчинками. Тяжіє до ритуальному оформленню життя, любить театр і богемні тусовки. Більше всього любить брати участь у заходах великого масштабу, дають йому відчуття значущості й вагомості. Поєднання експансивності з егоцентризмом може породжувати надмірне зарозумілість і нестримне вихваляння. Його авторитет ґрунтується на глибокому самоповагу і лояльному, доброзичливе ставлення до оточуючих. Респектабельність і престиж для такої людини — головна цінність. Все спостережуване і споглядаємо він пропускає через своє серце, спираючись в оцінках і судженнях лише на голос почуттів і серцеву інтуїцію. Цей характер сміливо можна назвати важким, навіженим і примхливим. Чоловік дійсно має чималу вагу в очах оточуючих, але сам він схильний до перебільшення своєї важливості. Нерідко ототожнює себе з великими авторитетами, любить спілкуватися з ними в обстановці урочистого ритуалу і з майже королівською пишнотою. До авторитету прив’язується в тому випадку, якщо починає його гаряче любити.

Сповідувана ним доктрина повинна бути повна закликів до самовідданості і бути гідною у всіх відносинах. У контактах з суспільством і владою цій людині властивий юнацький максималізм, він краще взагалі не буде співпрацювати, ніж займатися тим, що його не влаштовує. Впали з п’єдесталу пошани авторитети він відкидає рішуче і назавжди. При зовнішньому тиску він схильний довго терпіти, але коли невдоволення переповнює чашу його почуттів, він «зривається з котушок» — і ніхто не в силах його зупинити. Цей гарячий чоловік може бути і полум’яним революціонером і щасливим терористом. Він завжди хоче поступати так, як йому підказує серце, по-своєму і самостійно. Йому завжди і у всім бракує неупередженості та вміння знаходити компроміси. Творча енергія б’є в такому людину ключем. Але навчитися контролювати її і грамотно розподіляти між людьми і справами вкрай нелегко. Зайва самостійність і примхливість нерідко призводять до формування нісенітного, гордовитої, примхливого характеру людини, що вимагає тільки одного — захоплення його заслугами і граничної уваги і поваги до його персони. Ця людина величний і масштабний, симпатичний, хоробрий і шляхетний, він виступає авторитетно і вагомо, нерідко гнівається, але ненавидіти по-справжньому не вміє. Іноді він по-господски добрий і по-учительски поблажливий. А іноді скаженіє від люті через неможливість зробити все так, як йому того хочеться.

Він вміє чарувати, здатний поставити справу з розмахом, є прекрасним вихователем і щасливим продюсером. Він завжди готовий запропонувати свою допомогу іншим і вміє виплутатися з будь-якої ситуації. Його виражені амбіції сприяють успіху в сфері політики. Він прагне чітко визначати свої цілі і послідовно досягати їх, причому від слів до справ переходить рішуче і швидко, поки інші не встигли навіть подумати про планування досягнення. Володіє прекрасним почуттям гумору, любить смішити інших, є виразним і симпатичним оповідачем. Головна небезпека для нього — зайва вага і відсутність почуття міри. Його конституція міцна, висока життєздатність, плодючість завидна — і творча, і природна. Він чесний і щирий, любяще і мудрий, енергія його волі колосальна. Любить займати пости, що вимагають довіри і відповідальності. Обожнює свята і більше всього любить нагородження та вшанування. Вдалий як на державній службі, так і на поетичному поприщі.

У цієї людини дуже сильно прагнення до розвитку і оптимізм світосприйняття. Він кипуч, діяльний і многосторонен, щедрий і масштабний. Він любить застілля і ювілейні зібрання, здатний вселяти довіру іншим і викликати в них ентузіазм. Йому необхідно навчитися розуміння того, що справжня велич виростає на ґрунті служіння людям завдяки гармонії людини з законами світобудови, а зовсім не з пихи або зазнайства. Усвідомивши це він стане постійним, надійним, чесним і великодушним. Такі люди постійно випромінюють сонячне тепло сердечне, вони сповнені справжньої любові та всім надають своє благовоління. У своєму розвитку вони самовіддані, а на подвиг йдуть на роздумуючи. Дуже небезпечна пристрасть до гри і безчесним спекуляцій. Прекрасний праця в індустрії розваг, мистецтві та педагогіці. Надмірний еротизм може приносити масу розчарувань. Для такої людини головне — дисциплінувати власну енергію і навчитися послідовно і ритмічно обдаровувати нею потребують допомоги та підтримки.


Залишити відгук