Юпітер у Близнюках

Опрацювання Юпітер у Близнюках погіршує велика кількість хаотичних думок, контактів і інформаційних каналів Близнюків. У той же час Юпітер підкреслює внутрішнє прагнення Близнюків до системного погляду на речі і, в розвиненому вигляді, що дає досить глибокі ідеї загального характеру (у вищому варіанті, релігійні або філософські), які насилу виражаються в словах, але можуть служити фундаментом, на якому буде побудована ментальна конструкція.

Таким чином, Юпітер для Близнюків одночасно є і спокусою в плоскому моделюванні світу (створюючи в безлічі різноманітні поверхневі інформаційні канали та ін) і дає можливість поглиблення цих моделей за рахунок розширення свідомості, але вимагає при цьому переходу на інший, більш широкий світогляд. Досить глибокі думки просто не прийдуть в голову людині (хоч і несвідомо), вважають себе центром Всесвіту. У розвиненому вигляді це положення Юпітера характеризує філософа від науки або вченого, що працює на стику декількох наук, людині дуже багато дано осмислити з загальних позицій і продемонструвати світу силу дедуктивного методу і загальних міркувань.

При негативному розвитку характеру людина схильний покладатися на «авось» і «халяву». Він надзвичайно активний, але абсолютно невынослив. Це мінлива вітряна натура, вона сяє і нерішуча одночасно, слабка в моральному та емоційному планах. Фортуна часто змінює йому, до чого він з роками спокійно звикає. Це — безтурботний і поверхневий «марнотратник життя», найчастіше не належить ні до спільнот, ні до церков. При позитивному розвитку характеру людина чудово адаптується до будь-якої ситуації, виявляючи завидну спритність і незвичайний розум. Він чудово самовиражається, сповнений оптимізму і життєрадісності, любить вчитися і рано чи пізно знаходить широку популярність. Він невпинно экспансионирует і в духовному, і в соціальному, і в професійному планах. Він має винахідливим розумом, проявляє інтерес до езотеричних наук і релігійно-філософських проблем, прагне до багатосторонніх і різноманітним відносинам з розумними людьми, жадає надійної проекції і обожнює подорожувати. Основна лінія розвитку такої людини — робота з мовою і друкованим словом. Або це геніальний читач, або обдарований письменник.

Він люб’язний і контактний, любить бути на виду, відкритий для всіх. Вимушені усамітнення часом стають для нього тяжкими, а тому він радий всякої зустрічі з новими людьми. Своєю думкою він любить проникати як у минуле, так і майбутнє. Як керівник він доброзичливий, популярний і любимо. Такі люди часто недооцінюють можливі труднощі, а тому нерідко опускають руки, опинившись перед перешкодою. Нерідко їм сприяють сильні світу цього, та так ефективно, що всі свої справи вони можуть робити виключно за рахунок благодійних пожертвувань. Ці люди духовно бадьорі, високо енергетичними, експансивні та винахідливі. Нерідко вони володіють даром пророцтва і занурюються у віщі сни. Особливий інтерес вони виявляють до раціоналізаторства, до навчання і до проблем культу і релігії. Вони дуже схильні до переміщень, поїздкам і змін кола спілкування. Одно щасливі можуть бути в математиці і механіці, фізиці і літературі, в мистецтві і юриспруденції. Вельми небезпечно для них безбожництво і надмірно легковажне ставлення до серйозних життєвих проблем. У соціальній та гуманітарній сферах вони мають широкий спектр інтересів і контактів, друзів і колег. Вони здатні чітко виділяти генеральні тенденції суспільного і політичного розвитку. Правда, вони орієнтуються більше на теорію, ніж на досвід (кабінетний вчений популяризують свої дослідження).

У них виражена потреба у наявності зовнішніх авторитетів. Нерідко це пов’язано з небажанням приймати на себе відповідальність, а також з прагненням функціонувати в соціальних і політичних структурах лише формально, маючи досить обмежене коло функціональних обов’язків. Це — людина об’єктивний, до всіх ставиться по-братськи, іноді — аж до фамільярності. Він — прекрасний ділової посередник і провідник інформації будь-якого характеру, здатний бути арбітром у будь-яких суперечках. Це людина спритний, рухливий, живий, іноді є неформальним лідером, але лише в невеликих групах і ненадовго, так як він вкрай непослідовний, поверховий і про все схильний судити апелюючи до думки самих різних авторитетів. Він швидко орієнтується в новій ситуації, стрімко реагує на зміну обстановки і успішно пристосовується до будь-якого оточення. З цією людиною приємно співпрацювати, так як нерідко він прагне залишатися в тіні — у вожді не лізе і любить триматися за спиною колег. Такі люди завжди критично ставляться до себе, чітко усвідомлюють обмеженість своїх можливостей і здатні оцінювати перспективи і ситуації тверезо, логічно і розумно. Нерідко вони є активними шляхом поширення пліток і чуток, часто самі виявляються жертвою спонтанно росповсюдження інформації. Дуже страждають від поверховості своїх відносин з ближніми, але вдіяти нічого не можуть — такі вже вони рухливі, швидкі і вільні.

Нерідко зусилля такої людини спрямовані на підрив авторитетів, критику політиків і поширення наклепів і пліток на керівників. Критичне ставлення до вчителів і наставників не дозволяє таким людям включатися в ієрархію духовного навчання, а тому навчаються вони самі, будучи не в змозі сприйняти глибинні підстави філософської і релігійної традиції. Ці люди сприймають життя досить легковажно, вони вправні і винахідливі у спілкуванні, пристрасть як люблять всілякі зміни. Вони інтелектуальні, начитані, веселі, тонкі, мають живим вдачею і гострою думкою. Це — геніальний самоук, який має широкі погляди і володіє даром дипломатії. Завдяки дивовижною оригінальності і якоїсь швидко виникає зібраності розуму, він може стати «мозковим трестом» будь-якої організації — не претендуючи на енергетичне лідерство, але плануючи і проектуючи шляху досягнення цілей. Незважаючи на ясність і веселість, його темперамент несе в собі якусь схильність до насильства, проявляється досить часто і абсолютно несподівано. Його таланти різноманітні, але рідко використовуються «на всю котушку». Є небезпека розвитку інтелектуального снобізму і формування стійкого внутрішнього неспокою. Натура милосердна, чуйна, человеколюбивая, співчутлива і експресивна. Така людина любить новизну, люб’язний і тактовний, всіма силами прагне до розумового розвитку.

Він дуже мінливий і нетерплячий, часто не впевнений в собі і надзвичайно сприйнятливий до суперечностей в позиціях інших. Такі люди незамінні при створенні великих корпорацій, в редакціях газетних і у видавничих компаніях. Вони люблять і вміють багато і цікаво писати, особливу увагу звертають на формування інтелекту власних дітей. Філософські і релігійні трактати вони вивчають швидко, буквально схоплюючи вміст «на льоту». Нерідко такі люди сповнені всіляких винаходів і рацпропозицій. Вони справляють враження високої освіченості навіть у тому випадку, якщо не отримали формальної освіти у вузі. Нерідко університетська освіта є для них лише засобом для подальшого духовного самовдосконалення. Вони справляють незабутнє враження на тих, хто усвідомив широту і розмаїття їх поглядів та інтересів. Нерідко їх сприймають як дилетантів і демагогів. Широкий спектр інтелектуального досвіду допомагає їм миттєво вловлювати головні тенденції історичного і соціального розвитку. З них виходять чудові критики і коментатори. Всяка новизна, будь-який контакт і зустріч надають їм творчий імпульс і розширюють кругозір. Нерідко таких людей задовольняють лише книжні знання, не підкріплені практичним досвідом. Це прекрасні викладачі, доповідачі та лектори. Найчастіше вони заробляють гроші вміло і спритно використовуючи свій інтелект для ефективного інформування інших.


Залишити відгук