Юпітер у Раку

Юпітер дає Раку багатство душевного життя, і якщо він не сильно вражений, Рак схильний цими багатствами благородно (злегка, може бути, поблажливо) ділитися з оточуючими. При гармонійних аспектах емоційна самодостатність, правильне відчуття, що завжди якесь нове і цікаве обличчя прийде і буде адекватно зі мною спілкуватися, що сприймається як належне (а не як чудо, що більш правильно)і, відповідно, низько цінується, у результаті з часом нівелюється цінність спілкування.

При гарній опрацювання гармонійний юпітеріанських Рак може дати дуже багато великій кількості людей, якщо візьме на себе принцип емоційного аскетизму (подолавши спокусу відповідного розпусти) і навчитися правильно спілкуватися з емоційними і енергетичними вампірами. В ураженому варіанті юпітеріанських Рак також приваблює велику кількість людей, але адекватне емоційне і сутнісне спілкування утруднене (зокрема, гординею щодо своєї глибини і сприйнятливості). Шлях опрацювання — перенесення акценту з першого на друге. Тут можливість духовного зростання більше, ніж у гармонійному варіанті (як, втім, і завжди). При цьому Юпітері проблема самовираження пом’якшується.

Людина сприйнятлива, схильний до самовіддачі, вкрай мінливий і складний, прагне до добробуту, виробляє туманящее, обволікаючу, як ароматизуючий враження на оточуючих. При негативному розвитку характеру формується тип скупаря, накопичувача, власника. Особистість мінлива, легко піддається зовнішньому впливу і надмірно прагне насолод. Таку людину легко звабити, або використовувати його природне добродушність та надмірну довірливість. При позитивному розвитку характеру людина виявляється милосердним, ввічливим і розуміє почуття інших. Він любить старовинні речі, прихильний традиційним поглядам, зазвичай добре забезпечена у фінансовому відношенні. Його почуття сильні і живлять ідеї благодійності і допомоги людям. Він радісно і глибоко сприймає все красиве, вірний і відданий коханим, вкрай чутливий до нещасть інших, володіє розвиненим, фундаментальним почуттям сім’ї. Така людина зазвичай популярний в народі, так як всі творчі сили спрямовує на захист дітей, сім’ї та заступництво тим, хто опинився у скрутному становищі. Взагалі він любить захищати і опікати оточуючих, не в силах їм відмовити, бо сприймає всіх людей як членів однієї великої родини.

Всі свої проекти та акції він готує в тиші самоти, після чого з блиском виступає перед аудиторією. Він миролюбний і доброзичливий до межі, ніколи не забуває про проблеми людей і всіма силами прагне надати їм посильну допомогу. Багато його ідеї та плани, бажання і задуми гармонійно втілюються в життя. Завдяки власним талантам і глибоким інтелектом, він приходить до справжнього добробуту і високого престижу. Це — популярний, авторитетний і респектабельний чоловік, широко відомий багатьом і визнаний майже усіма. Нерідко високе соціальне становище досягається через вдалий шлюб. Багато радості життя і хобі виходять далеко за межі сірої буденності. Ідеалістичний Характер і гуманний, сприйнятливий і вразливий, високо чутливий і обережний. Людина емоційна, чуйний, люблячий комфорт і небайдужий до протилежної статі. Мріючи про майбутнє він ніколи не забуває про сьогодення і успішно використовує накопичений у минулому досвід. Якщо така людина втече від нестриманості в насолодах і відкритого втручання у справи інших, його життя буде прикладом щастя і успіху. Він любить інтелектуальна праця, володіє розвиненою інтуїцією, релігійний, навіть побожний.

Ідеальна робота для нього — вільна професія, що дозволяє працювати в домашніх умовах. Дуже глибокий інтерес до історії, релігії і філософії щастя. Для такої людини характерна широта душі і дійсне духовне багатство, якими він легко і охоче ділиться з оточуючими. Він здатний до прекрасної соціальної адаптації через родинні зв’язки, вірність традиції і глибоке всевмещающее світогляд. Він любить товариство, але не залежить від нього, він завжди готовий включитися в суспільне життя і багато чого в ній досягти, але з тим же успіхом досягає самореалізації в домашньому колі. Його душа жадає справедливості і гармонії. Він — справжній патріот своєї країни, глибоко і тісно пов’язаний з культурою свого народу. Така людина схильна захищати традиції та народні звичаї, проявляючи величезну енергію у тому випадку, якщо відчуває підтримку однодумців. Підтримка авторитетних осіб робить його дуже сильним і результативним. Якщо ж йому треба зберегти досягнуте положення, він може проявляти неабияку спритність. Ця людина любить пафос і урочистість, патетику і проповідь. Він не стільки перетворювач життя, скільки відновник забутих звичаїв і традицій. Організаторські здібності можуть бути виявлені особливо ефективно при підтримці сильних світу цього і при наявності широкого і вільного поля творчої діяльності.

Ця людина не схильний до революційних дій і не любить правити одноосібно. Він прагне не підривати цей світ, але спокійно і послідовно розвивати все краще в ньому. Він завжди спирається на позитивний досвід минулого і бере найкраще з нього на озброєння. Для нього нове — це добре забуте старе у вдосконаленої упаковці. Він прив’язаний до національної та релігійної ідеї, до ритуалів і доктрин минулого, завжди готовий їх захищати навіть ціною свого життя. Великий інтерес до історичних досліджень та архівної роботи. Труднощі свого народу він сприймає як особисте нещастя. Його інтуїція дозволяє проникати в минуле дуже глибоко, що може бути використано для створення фундаменту будь-якого патріотичного соціального руху. Поведінка такої людини тепле, емоційний, дружнє, він замріяний, любить зручності, вкрай уважний до спілкування з особами протилежної статі, охоче втручається у справи ближніх і любить добре поїсти. Психологічний комфорт втілюється для нього у володінні нерухомістю та цінними книгами.

Любить старовинні меблі та антикваріат. Він благородний і любить спілкуватися зі спокійними і глибокими людьми. Його можна назвати сентиментальною людиною. Він дуже заповзятливий і доброзичливий, добродушний і товариський, володіє чудовою уявою, тонко і глибоко відчуває природу і мистецтво. Майже напевно цікавиться глибинною психологією та езотеричними науками. Більше всього на світі прив’язаний до будинку і матері. Контакт з водною стихією допомагає йому відновити сили навіть при крайньому виснаженні. У поводженні з власністю він дуже щасливий, так як інтуїтивно відчуває напрям вигідних вкладень. Ця людина завжди переймався проблемою зміцнення глибоко эшелонированного тилу.

Він дуже уважно розглядає екологічні проблеми і готовий брати участь у боротьбі за збереження чистоти природного оточення. Вірність релігійним і моральним принципам дуже важлива для цієї людини. Відносини з батьками зазвичай рівні, спокійні і гармонійні, привітні і ніжні. Таку ж атмосферу цей чоловік схильний створювати й у власному будинку. Взагалі він хотів би опікуватися весь світ. Нерідко такі люди сповнені ідеалістичних прожектів і утопічних мрій, геть позбавлених практичної корисності. Дуже небезпечно для таких людей обжерливість, ірраціональна прихильність до батьківського дому і надмірна спрага матеріальних вигод. Головне, до чого вони повинні прагнути, — це піднесення своїх інтересів і реальні практичні справи допомоги ближнім. Тільки в цьому випадку вони можуть стати дійсно щасливими.


Залишити відгук