Юпітер в Овні

Юпітер дає Овну велику гаму потоків, а також відтінків, в діапазоні від дрібної пихатості до істинно царською горделивості. Гарний розвиток цього Юпітера дає глибоке розуміння природи енергетичних потоків, що транслюються юпитерским Овном, при цьому і рівень цих потоків підвищується, розширюється значення діяльності та коло інтересів, включаючи релігійне і групове (сім’я, робочий колектив, нація) осмислення своєї енергії в практичному житті. Велика кількість різних потоків створює певне відчуття везіння, до якого є небезпека звикнути, що веде до їх подрібнення при поганій опрацювання. Не пощастило з однією ідеєю — тут же кидається на (казна-звідки постала) іншу ниву. Схильність до самоослеплению власним блиском підкреслена. Оточуючі теж часто дивляться з захопленням, але всерйоз сприймають рідко. Гарне положення Юпітера для актора в ролі героя-коханця.

Цей фактор повідомляє богатирське здоров’я та організаторський талант. При негативному розвитку людина стає грубим, імпульсивним, неврівноваженим. Для нього характерно марнотратство, схильність до придушення ініціативи інших, авантюризм і примхливість. При позитивному розвитку характеру така людина завжди прагне бути попереду, він дуже енергійний і великодушний. Його енергія активна і пламенна, він відкритий і чесний. Він сповнений прагненням до відновлення справедливості, в будь-якій ситуації поводиться гідно і благородно. Любить урочисту обстановку і розкішне убрання як би обрамила його власну велич. Енергія рішуче прямує на вищі цілі, лицарство гармонійно поєднується з волею до перемоги. Погляди на мораль досить суб’єктивні, стрімкі дії, а поспішні судження. Таку людину дратують дрібниці, хоча і стратегічну лінію розвитку він оглядає лише в найзагальніших рисах. Якщо думка іншого заважає йому в досягненні мети та втілення ідей, він стає нетерпимим. Можливо розвиток довіри лише до самого себе, схильність до азартних ігор і деякий фанатизм.

Така людина завжди бореться за найвищі ідеали, честолюбно і нетерпляче. Його мова дуже імпульсивна, його необережні висловлювання нерідко породжують масу проблем у відносинах з оточуючими, особливо з керівництвом. Це — природжений лідер і вождь, організатор і адміністратор, знає юрист і успішний фінансист. Характер відкритий, прямолінійний, добрий, чемний, доблесний, мужній і самовідданий до самопожертви. Любов до спорту поєднується з інтересом до філософії. При тривалих невдачах можлива втрата духовної рівноваги, однак невдачі долаються досить легко. Часті помилки на шляху можуть призвести до нестійкості матеріального становища. Головна біда для такої людини — його власні примхи і забаганки, ілюзії і необачність. Такі люди вкрай щасливі в політичній діяльності і на ниві культури і мистецтва, часто вони стають адвокатами за покликанням. У нову діяльність вони занурюються повністю, без залишку. Майже завжди переоцінюють власні можливості, схильні до зайвої довірливості, часто судять про людей багато краще того, що вони заслуговують.

Така людина здатна багатьох вести за собою, він інтуїтивно предощущает напрямок руху творчої сили, завжди сповнений енергії і наснаги. Присутня виражена потреба в яскравій соціальної активності і бажання у що б то не стало затвердити свій погляд на світ і втілити задуми в життя. Енергія такої людини розгортається у всю міць, але якщо він неорганізованих і неутончен, то несублимированная сила може виливатися в фанатичне переслідування жорстких цілей і надмірні апетити (від кулінарного до престижного). Це прекрасний стратег, вміло спрямовує свою армію,здатний на раптові спалахи пророчою інтуїції, творчо плідним і вкрай дієздатний. Він гарячий і бойок, йому потрібно все й одразу. Щоправда його активність завжди приступообразна, але як заводила він незамінний. Така людина схильна до синтезу і комплексній оцінці ситуації, він без праці включається в обговорення як завгодно складного питання, здатний швидко схопити саму суть проблеми і синтетично оцінити і сприйняти будь-яку доктрину.

Це — экспансионер в духовних питаннях, схильний до отримання гуманітарної освіти та з інтересом до релігійних, філософських і ідейно-політичних проблем. Він гаряче реагує на будь-яку несправедливість і за відновлення гармонії світу готовий битися до кінця. Він хоче все змінити сам, власними зусиллями, хоча зазвичай його полум’яний ентузіазм збирає навколо нього масу однодумців. Це прекрасний педагог і наставник, такий тип Робін Гуда чи Гарібальді, загарбник нових сфер впливу, керується суто романтичними, духовними, ідеалістичними помислами. Така людина критику вищестоящих любить більше, ніж реальні дії по зміні ситуації. Нерідко він стає пожинателем плодів чужої праці, несвідомо експлуатуючи відданість і старанність соратників. У відносинах з підлеглими він вимагає сліпого послуху і повної покори. Навколо такої людини все «горить», правда і світить він далеко і для всіх. Він хоробрий, ввічливий, щирий, з-за чого деколи має безліч неприємностей в контактах з більш хитрими і спритними людьми. Ця людина володіє пристрасним, героїчним темпераментом, він відважний і щедрий, прагне абсолютної свободи дій і прагне в що б те ні стало виконувати всі ті зобов’язання, які бере на себе.

Він здатний системно аналізувати помилки минулого і вчитися на них. Часто такі люди відкривають нові сфери і напрямки в філософії, релігії та освіти. Негативні риси — запальність, нетерплячість і впертість. Така людина є природженим психотерапевтом, бо вміє вселяти в людей віру в наявні можливості і заражає їх прикладом власного полум’яного ентузіазму. Він життєрадісний і впевнений в собі, без роздумів дарує енергію усім навколо, з-за чого сам часто опиняється на межі виснаження. Він володіє чудовими розумовими здібностями, рідкісною цілеспрямованістю і глибокою релігійною вірою. Можливий дар пророцтва і ясновидіння. Іноді формується надмірна тяга до комфорту, схильність до повноти, зніженості, зарозумілості і необов’язковість. Ця людина прагне оновити подання, так і реальні справи. Він сповнений чистого творчого духу, а тому здатний влити життя в будь-яке починання. Він невпинно все оновлює, трансформує і вдосконалює. Він всіма силами прагне поліпшити умови соціального життя і освітній процес. Він невпинно вірить у можливість радикального оновлення буття і відродження більш якісної форми життя.

Надмірне наголошування ним власного «Я» може викликати підозрілість і відторгнення у оточуючих. Спосіб задоволення його потреби в соціальних вдосконалення залежить від рівня розуміння та ступеня розвитку. Його ентузіазм вселяє іншим впевненість і спонукає до спільної дії. Нерідко він відчуває потребу схрестити шпаги за будь-праве діло, яке іншим зовсім не здається таким. Його впевненість у власній здатності перемагати і правильно розвиватися дає йому мужність робити багато з того, на що інші ніколи б не зважилися. Він бере врата приступом і йде на бій навіть там, де немає жодних шансів на успіх. Навіть якщо мета виявляється недосягнутої, в будь-якому випадку його творча енергія, подібно до серця Данко, осяває життя людей. Іноді він бере на себе дуже багато, стаючи відчайдушним і необачним і виявляє надмірне зарозумілість. Безтурботність і довірливість можуть вести до збитків і втрати друзів. Йому слід побоюватися марнотратства як головної негативної риси характеру. Необхідно також вчитися терпінню та обережності, щоб завжди бути готовим до всяких непередбачених труднощів.


Залишити відгук