Юпітер у Водолії

Розвинений Юпітер дає Йому можливість побачити справжнє очима майбутнього, подолавши характерну відсталість і вузькість поглядів його соціального оточення. Тут кармічне завдання полягає в тому, щоб показати справжньому картину майбутнього широкими мазками, в цілому і головному, не акцентуючи увагу на несуттєвих і поки невідомі подробиці. Опрацювання Юпітер у Водолії призводить до спокуси поверхнево-оптимістичного погляду на навколишнє життя, оскільки Юпітер дає Йому широкі і легкі можливості одержання інформації по каналам з тонкого світу, і поки ця інформація не оброблена, вона має характерний юпітеріанських легковажно-райдужний характер: …і ми всі, дружно взявшись за руки, легко і вільно побудуємо світле буду-Ю-ще-е, розумне, культурне і утворене.

Розвинений Юпітер дає Йому значні можливості для космічного співробітництва і прогресивного впливу на оточуюче його суспільство шляхом впровадження передових наукових поглядів і релігій, але для опрацювання тут потрібно подолати подвійну перешкоду: ментальну відособленість Водолія, посилену загальної поверховістю Юпітера. Красиві гасла, що не володіють реальною силою, тобто опрацьованим інформаційно-енергетичним каналом, ні до чого не призводять. Юпітер дає Йому великі можливості компенсації і, зокрема, переключення з діяльності, пов’язаної з навколишнім соціумом, на діяльність, пов’язану з опрацюванням нового інформаційного каналу в тонкий світ і назад, в разі невдачі у нього завжди виникає нове поле діяльності, що при нерозвиненому Сатурні може призвести до повного измельчанию як самого Водолія, так і його справ.

При негативному розвитку характеру людина може стати порожнім прожектором, чинним широкомасштабно до чималого неспокою оточуючих. Формується стійкий егоцентризм, невпорядкованість, зайва послужливість, нетвердость моральних принципів і антигромадська спрямованість. Для такої людини характерні конфлікти з усіма, хто не здатний виносити їх стурбованого характеру. Вони вкрай строптивы, непостійні, драчливы і злоязычны. В той же час їх діяльність ніяких відчутних плодів не приносить. При позитивному розвитку характеру формується стійка гуманістична орієнтація і бажання піклуватися про загальне благо слугуючи суспільству або на державній посаді, або в громадських організаціях. Цей чоловік активний, товариський, переповнений інтересами у сферах філософії і педагогіки. Він є прекрасним товаришем і переконаним соціалістом, він радує всіх своїм оптимізмом і твердістю віри в перемогу кращого. Він повен оригінальних ідей і світлої надії. Така людина незмінно популярний і користується заступництвом друзів і знайомих. Інтуїтивне знання людської душі допомагає йому обзавестися безліччю корисних зв’язків, які чимало сприяють його суспільної активності та соціальної творчості.

У пошуках нового він безудержен і наполегливий, любить реформи не на словах, а на ділі. Володіє літературним талантом, схильний до винахідництва і науковим дослідженням. Сила його устремлінь ламає традиції і долає будь-які перепони, які суспільство ставить на шляху його обновленських устремлінь. Він контактний і миролюбний, азартний і увлекаем. Якщо ситуації не вистачає реального ризику, він схильний його вигадувати, або навмисно провокувати своїми скандальними діями. Це життєрадісний і веселий чоловік, повний ентузіазму і філософських одкровень. Найбільший успіх йому призначено саме у широкої соціальної діяльності на благо інших. Він володіє здібностями до психології та соціології, схильна цікавитися авангардним мистецтвом. Він оригінальний і ексцентричний в пошуку нового,своеволен і норовливим у спорах з противниками, працьовитий і працездатний в справі зміни життя людей на краще. Він володіє великою дотепністю і всіма засобами і можливостями для захисту творчої свободи і досягнення особистої незалежності і духовної самостійності. Хоча такий людина не позбавлений окремих нападів занепокоєння і нерішучості і часом розчаровується навіть в самому собі, все-таки в житті він йде своїм шляхом, не дивлячись на труднощі і не звертаючи уваги на осуд ближніми. У всьому йому допомагає багата фантазія і яскрава уява, що поєднуються з тонкою ощадливістю і практичної хваткою. Він сповнений життєрадісності і жадає справедливості.

Це — людина з майбутнього, прагне всіма силами покращити наше спільне сьогодення. Він дивиться на всі події очима людини майбутнього, долаючи існуючі погляди у власній свідомості і насичуючи сфери культури та релігії, філософії та освіти новими смислами і змістами. Це — переконаний реформатор, інтуїтивно що проникає у сфери ідеалів майбутнього і прагне донести свої високі осяяння до кожного. У ньому дивним чином поєднуються альтруїзм і егоцентризм. Він бачить сьогодення не таким, яке воно є, але саме таким, яким воно повинно стати і рано чи пізно стане. Його улюблений девіз — «Вір у те, чого немає для того, щоб воно було». Його життя сповнене різких потрясінь і переворотів, раптових змін і стрибкоподібних перетворень. Він немов знаходиться у центрі тайфуну, заворожуючи своєю реформаторською активністю оточуючих, розхлюпуючи життєву силу і розкидаючи насіння нових ідей. Він завжди стоїть на двох позиціях одночасно і сповнений протиріч. Об’єктивності йому не вистачає не зважаючи емоційності, але із-за здатності в один і той же час дотримуватися протилежних точок зору. Він майже завжди незадоволений готівкової соціальною ситуацією і сміливо висловлює своє ставлення до помилкових соціальних авторитетів і причин духовного застою в суспільстві. Він — глашатай прихованого в надрах суспільної свідомості невдоволення справжнім і потужний провідник накопичився в людях неприйняття убогій дійсності. Він породжує суперечки та диспути, дискусії і зіткнення. Майже завжди виявляється у фокусі «гарячих точок» і бере участь у всіх можливих соціальних переворотах. У несприятливому соціальному середовищі він прямо фізіологічно відчуває, що панують у суспільстві неспокій і невпевненість, з-за чого може навіть захворіти.

Для того, щоб розрядити цю переповнює його енергію соціального невдоволення він пускається у всі тяжкі, звільняючись від зайвої напруги спонтанно переданого йому оточуючими. Це людина упертий, незалежний, працездатний і схильний до утвердження принципів соціальної справедливості. Це — доброзичливий і захоплюючий оповідач, тонкий гуморист і натхненник розіграшів та сюрпризів. Натхнення є рушійною силою його життя. Він часто допомагає іншим, але не любить рутинну роботу. В общем-то він поважає і цінує чужу думку, він завжди відкритий нових, несподіваних ідей, але остаточне рішення незмінно залишає за собою. Він тямущий і старанний, демократичний і непринужден. Він вільний від яких би то не було політичних, національних та ідейних забобонів. Завдяки поєднанню розважливості з оригінальністю, він рано чи пізно досягає успіху в житті. Правда, ворогів у нього також чимало, так як часом з-за сверхнапряженного енергетізма він виявляється на рідкість нетактовним, запальним і чоловіком гнівливим. Це доброзичливий, бадьорий і чуйна людина, схильний виконувати свої обіцянки, але ніколи ними не зв’язує. Він має пророчим інтуїтивним розумом, витонченим і широким, вільним і піднесеним. Найбільше його цікавить напружене дослідження нових ідей і пошук несподіваних шляхів розвитку суспільства і культури. Любить займатися незвичайними, часом навіть дивними речами. Його погляди можна сміливо назвати прогресивними.

Нерідко він виявляє повну байдужість до справ повсякденності, віддаючи весь час і сили турботі про майбутнє. Задоволення і удачі приходять до нього через порядних і щирих друзів, а також купуються завдяки загадковому впливу на сильних світу цього. Так чи інакше ця людина незмінно пов’язаний з різними соціальними інститутами, діяльністю уряду і громадською роботою. Особливо допомагають йому в кар’єрі і розвиток контакти з іноземними колегами і вміння миттєво знаходити потрібне рішення навіть у самій складній обстановці. Це — неупереджений универсалист, має що сказати людям і охоче обмінюється досвідом з усіма. Він прекрасно розуміє, що у кожної людини є своє власне місце в житті, свій досвід і свої випробування. Він знає, що без цих відмінностей були б неможливі культурний розвиток і соціальний прогрес. Для нього терпимість, повага і вміння співпрацювати — необхідні умови для всякого суспільного ладу. Він з недовірою ставиться до законів і забобонами, особливо ненавидіти їм догматичні релігії і націоналістичний шовінізм. Це — природжений піонер релігійного і соціального оновлення, громадський реформатор і засновник гуманітарних організацій. Деколи його ідеї досить утопічними і революційні, але врешті-решт ці люди домагаються свого, викликаючи зсув якщо не в реальному положенні справ, то, як мінімум, в умах і серцях сучасників.


Залишити відгук