Юпітер в Астрології

День: Четвер

Напрямок: Північно-Схід

Колір: Жовтий

Характер: Знання і Мудрість

Знак Зодіаку: Стрілець & Риби

Метал: Олово

Дорогоцінні камені: Жовтий Сапфір

В астрології Юпітер відповідає за соціальні зв’язки людини, його самоствердження в суспільстві. Дає людині відчуття повноти буття, прагнення до експансії, розширенню своїх можливостей. Повний цикл обертання Юпітера навколо Сонця дорівнює приблизно 12 років. Юпітер є найбільшою планетою Сонячної системи. Типові юпітеріанци є активними людьми і невгамовними. Вони прагнуть бути авторитетними, перебувати в центрі уваги, мають хороші організаторські здібності.

Люблять вчити оточуючих, з них виходять чудові педагоги. Найчастіше це люди віруючі з них виходять прекрасні проповідники, однак це не заважає їм бути прагматичними і практичними. Людина з сильним Юпітером завжди прагнути до розширення, захоплення. Йому завжди мало, що б він не отримував від життя його апетити ніколи повністю не наситяться. Юпітер в астрології вважається сприятливою планетою. Він сприяє швидкому просуванню людини по службовій драбині. Дає хороші здібності в адміністративній роботі, судової і юридичної діяльності.Юпітер-найбільша планета, відповідає за соціальні зв’язки людини.

До позитивних якостей юпитерианцев можна віднести організаторський талант, вміння об’єднувати і надихати людей, впевненість в своїх силах, оптимізм, наполегливість, прагнення до нових горизонтів. Негативними якостями є зухвалість, нахабство, позерство, пихатість, прагнення підім’яти все під себе, відсутність почуття міри. Слід зазначити, що юпітеріанци завжди прагнуть до керівних посад. До найбільш поширених професій Юпітера відносять діяльність адміністратора, політичного діяча, судді, депутати, вчителі, мандрівника, священика, військового.

найсильніший прояв якостей Юпітера спостерігається в знаку стрельцаСамое сильне положення Юпітера в знаках стрільця і риб. Тут ця планета в обителі. Сильно також вплив Юпітера в раку, де він знаходиться в екзальтації. У стрільці Юпітер дає усвідомлене прагнення до досягнення високого соціального статусу, бажання керувати. Здібності судді і законодавця.

Серед стрільців часто зустрічаються жорсткі авторитарні диктатори Сталін, Піночет, Франко, проте в керівних здібностях і авторитетності цим людям не відмовиш. Оскільки Юпітер планета експансії, серед стрільців зустрічається багато видатних полководців яскраво вираженого наступального характеру: Суворов, Рокосовський.

У рибах Юпітер веде себе трохи по-іншому. Люди з таким становищем Юпітера володіють таємницею прихованою владою, часто прагнуть діяти чужими руками. Сталін мав сильний Юпітер у водолії. Таке положення планети визначає хороші педагогічні здібності, вміння ідеологічно впливати на людей. Сильно положення Юпітера також у знаку рака, де він знаходиться в екзальтації.

Юпітер у раку дає любов до традицій, патріотизм, опору на авторитети. Раки прекрасні організатори від природи, вони тонко відчувають, як можна впливати на людей. Вміють знайти підхід, діють тихо і спокійно, але впевнено і наполегливо. Слабким, збитковим положенням Юпітера вважається його розташування в знаках близнюків і діви, тут він у вигнанні. Також слабо положення цієї планети в падінні в знаку козерога. Людям зі слабким положенням Юпітера набагато складніше вписатися в соціум, вони дещо скуто відчувають себе у великому колективі, люблять звичне середовище, маленькі добре знайомі компанії.

Позитивні аспекти Юпітера в особистому гороскопі дають швидке підвищення соціального статусу, популярність, авторитет, розширення можливостей, достаток, отримання прибутку. Симлол планети Юпітер, яка відповідає за здатність людини орієнтуватися в соціальному середовищі обществаВлияние негативних аспектів не вважається дуже сильним, оскільки Юпітер є доброю планетою.

В гіршому випадку вражений Юпітер схиляє людину до надмірностей, переїдання, надмірного вживання алкоголю, жадібності, нахабства, можливі проблеми з владою, судами, громадський осуд. У транзитах Юпітер може створювати тривалі затяжні ситуації, які можуть тривати кілька місяців. Можливо кількаразове повернення подібних ситуацій.

Юпітер в астрології відповідає за роботу судової системи, системи вищої освіти, управляє дальніми поїздками, закордонними зв’язками. Ця планета керує громадською думкою, ідеологією, ідеалами і авторитетами. Впливає на релігійні і громадські течії.


Залишити відгук