Планета Козерога

Козеріг – це, як правило, цілеспрямована людина. Він ставить перед собою цілі, до яких йде, використовуючи всі можливості. Покровитель планета Козерога — Сатурн. Він управляє ним і дає життєву силу. За життя це люди, які дають реальні схеми та практичні засоби для здійснення великих ідей. Серед представників цього знаку багато аскетів, песимістів, укритті і неприступних людей. У них часто бувають проблеми зі спілкуванням. Часто відчувають себе самотніми і нещасними, бувають замкнутими і відлюдькуватими.

Ці якості йдуть, як самозахист. В прояві почуттів вкрай стриманий, не схильний віддаватися емоціям, вважає, що почуття заважають здійсненню цілей. Козеріг завжди амбітний і відданий своїй роботі. Дисциплінований, відповідальний і практичний, має здатність чітко бачити напрямок до мети. Коли справа стосується кар’єри він вже не розбирається в коштах.

Володіє хорошою здатністю концентрувати свої сили. Витривалий, терплячий, розважливий, вміє приймати правильні рішення. Для нього дуже велике значення має почуття власної гідності, але при цьому не боїться чогось не знати. За природою це скромні, ощадливі, вірні і благородні люди.

Планета отримала назву на честь давньоримського божества Сатурна, синами якого були не менш відомі нам Юпітер, Нептун і Плутон. Сатурн вважався богом часу, зображували його у вигляді старця з косою в руці. Ця планета уособлює самообмеження, наполегливість і жорстку самодисципліну. Сатурн не дає людині більше того, що йому по силах винести, зате під впливом труднощів, які він перед ним ставить, загартовується характер, з’являється потужний внутрішній стрижень — приходить успіх. Його вплив, немов доцентрова сила, що змушує людину йти за його власним, відмінним від інших, шляху.

Ця планета керує психологічними кризами, життєвими циклами, зміною періодів нестійкості і стабільності. Сатурн – це наша доля, він посилає людям неминуче, невідворотне, але дає за це щедру і заслужену нагороду. Якщо людина народилася під знаком Зодіаку Козеріг, планета Сатурн наділяє його блискучими розумовими здібностями, реалістичністю, цілеспрямованістю, послідовністю і вимогливістю до себе.

Якими якостями наділяє Козерогів планета Сатурн

Зазвичай має небагато близьких друзів, хоча дружбі йому властива надійність і вірність. Також при всьому наборі позитивних чорт, це дуже егоїстичний знак, він буває надзвичайно дріб’язковий в тому, що відноситься до матеріальної сфері. Основна проблема Козерогів — невідповідність між реальністю та духовними запитами. Є ризик впасти в песимізм з-за того, що матеріальні цілі не можуть бути досягнуті. Вона дуже сильно впливає на людей, народжених під цим знаком, а так само дає їм можливість сприймати життя такий, яка вона є насправді. Вони без особливих труднощів переносять будь-які життєві негаразди і ситуації. Слід зазначити, що подібне розташування планет часто вчить людей повною мірою відповідати за свої вчинки. Тому на Козерога можна завжди покластися. Якщо ж він сказав про те, що щось зробить, то це буде саме так.

Так само розташування планет в Козерозі сприяє тому, щоб представники цього знака зодіаку сумлінно виконували свої повсякденні обов’язки. Деколи вони можуть дати нам час на те, щоб трохи побайдикувати, але це тільки в тому випадку, якщо попередньо була виконана якась дуже важка робота. Планета Козерога Сатурн постійно дивиться за нами, і якщо ми починаємо порушувати будь-які закони, то вона карає нас за допомогою почуття провини. Це, мабуть, самий суворий вчитель в нашому житті, який завжди підказує нам про те, що необхідно дотримуватися дисципліну і порядок. Це дозволяє нам дивитися на речі більш реалістично, при цьому ми починаємо чітко оцінювати ситуацію. Так само з’являється можливість розрахувати свої зусилля.

Іноді планети в Козерозі дають нам натяк на те, що слід розкривати наші можливості, але при цьому не терплять який небудь поспіху, тим більше, якщо справа дуже важлива. Так само вони ніколи не дадуть нам можливості вийти на передову, якщо ж ми повинні бути в резерві. Якщо ж люди надають вимогам планет дуже велике значення. То їх життя стає занадто безрадісною і переобтяженою занадто великою відповідальністю. Часто ми просто незграбно і часом ліниво робимо все по шаблону, при цьому мимоволі вбиваємо все живе. Адже більшість обов’язків то ми виконуємо з-під палиці.


Залишити відгук