Планета Раку

Це сложнные для розуміння люди. Планета знаку Рак — Місяць. Незалежно від того, якими індивідуальними особливостями характеру має кожен окремо взятий Рак, так чи інакше, вона наділяє його загальними для всіх представників знаку рисами. Найважливіший період для кожного Раку – це його дитинство. Навіть будучи дорослими, представники цього знака люблять звертатися до своїх дитячих спогадів. Протягом всього свого життя люди, народжені під знаком Рака, керуються підлітковими упередженнями, орієнтирами і моральними принципами.

Крім того, вони легко піддаються сторонньому впливу, їх почуття, часом, бувають непідвладні розуму, що і робить їх здатними на вчинення найбільш непередбачуваних дій і вчинків. Багато Раки віддають перевагу проводити свій час в суспільстві врівноважених, стриманих людей. Проте самих представників цього знака лише з натяжкою можна назвати витриманими і спокійними. Як правило, Раки – це запальні, емоційні люди, здатні розпалювати безпідставні конфлікти і по кілька разів протягом години міняти свій настрій.

Покровительствують такому знаку Зодіаку Рак планета Місяць наділила його представників сильно розвиненою інтуїцією. Раки здатні передчувати зміни, а в деяких випадках і передбачати ті чи інші події. Приймаючи життєво важливі рішення, люди, народжені під цим знаком, найчастіше, починають коливатися між тими доказами, які їм приводить розум, і емоціями, рішеннями, які диктує серце. Раки дуже часто важко зробити вибір між боргом і потягом душі і практично ніколи не знаходять гармонію між внутрішнім і зовнішнім світом.

Рак – це, в першу чергу, знак відданості, будинки, батьківства і материнства. Його представники – домосіди, чутливі і тонкі люди, які люблять приймати у себе гостей з числа старих, добрих друзів або родичів. Основним завданням людей, що народилися під знаком Рака, стає створення міцної, надійної сім’ї, спокій в домі і хороші взаємини з близькими. Вони повинні знати, що у них є надійні тили, місце, де їх завжди будуть чекати і з задоволенням приймуть при будь-якому, навіть самому непростому збігу обставин. Якщо ж, з тієї чи іншої причини, Ракам доводиться залишати «насиджені» місця, то відчувають вони себе на новому місці вкрай незатишно.

З найдавніших років людині було властиво обожнювати Місяць. Стародавні цивілізації прирівнювали місячне божество Сонця, а деякі релігії, приписуючи Місяці властивості джерела духовних знань і мудрості, визнавали її навіть більш могутньою. Вплив Місяця на земне життя, величезна, і воно продовжує вивчатися донині. Цьому небесному тілу підвладне рух величезних водних масивів морів і океанів, воно здатне зупинити або, навпаки, посилити ріст рослин, так і в людському організмі багато біоритми безпосередньо пов’язані з фазами Місяця.

Вплив Місяця на земне життя і в астрології є об’єктом пильного вивчення. Багато астрологів охрестили її «жіночою Сонцем», підкреслюючи особливий вплив на прекрасну половину людства. Місяць відповідає за несвідоме людини, його інстинкти, емоції, звички. Під її владою знаходиться зміна емоційного настрою, інтересу до тієї або іншій життєвій сфері, а також підкоряються свідомості функції внутрішніх органів. Місячна сторона натури кожної людини пов’язана з чуттєвим сприйняттям життя.

Так, якщо Місяць в гороскопі сильна, а до Ракам це відноситься в першу чергу, то людина живе своїми враженнями, миттєвим настроєм, емоціями. Йому не властива незалежність, він чутливий, часто віддається спогадам, не відпускає від себе дитячі і просто кращі роки життя, має дуже розвинену уяву. Раки вміють взаємодіяти на людей на підсвідомому рівні. Заступництво цього небесного тіла надає їм м’якість, граціозність, романтичність, ніжність і надмірну вразливість натури.

Якими якостями наділяє Раків планета Місяць

Знаки зодіаку нерозривно пов’язані з планетами. Сам знак зодіаку – як каркас, і вони вступають в силу і пожвавлюються лише при впливі певних планет, роль тут відіграють їх розташування. Для Раку планети Сатурн і Місяць будуть керуючими. Місяць пересувається по Зодіаку набагато швидше інших планет, тому Раки дуже схильні її впливу, саме через неї вони настільки мінливі. Також Місяць вважається планетою емоцій, вона ж керує підсвідомістю. Ця планета надає Раку внутрішню пасивність, а поверхнева активність виявляється лише ширмою, до того ж рідко несе якусь користь.

Разом з тим, Місяць дає йому задоволення від задоволення потреб улюблених і близьких людей, він любить піклуватися про них, ублажати всі бажання й навіть примхи, тому він може грати роль відмінної супротивника. Також Місяць – планета материнства, і жінки-Раки справді хороші мами, наділені дбайливістю. Типовий представник знака зодіаку Рак чутливий і емоційний, негативна сторона цього – схильність до істеричності і нездатність почути інших, на першому плані у нього завжди стоять власні емоції. Підступність його підсвідомості для нього самого полягає в тому, що він практично невразливий для прямого впливу, але нічого не може вдіяти з непрямим.


Залишити відгук