Астероїди у Діві

Хірон дає Діві підсвідоме прагнення побачити внутрішній, прихований від неї, але реально існуючий зміст форм, що її оточують, і її роботи з ними. Однак це підсвідоме бажання з працею проникає в її ригидное сутнісне свідомість і оформляється там з спотвореннями: хиронической Діві здається, що вона просто прагне робити все якомога краще, враховувати передові і іноді навіть майже фантастичні методи і відкриваються можливості (як в плані зовнішнього світу, так і в плані вдосконалення своєї психіки, розвитку програм підсвідомості тощо).

У непроработанном варіанті все це виходить погано, виникають і руйнуються надії, Діва починає метушитися і кидатися, і найчастіше цілком розчаровується у всіх своїх ідеях, оскільки насправді вони обіцяють не так багато, як їй спочатку здається, і вимагають не тільки праці, але й певного розширення свідомості, що для Діви непросто.

Однак при опрацюванні цього аспекту Діві відкривається можливість доступу в свою підсвідомість, і вона виявляється здатною на будь-зміна програм підсвідомості у бажаному для нього напрямку, а в особливості умінь і навичок роботи з формами, в тому числі і тонкими: астральними сутностями, мислеформ і т. п. Наприклад, відкриваються здібності до лікування голковколюванням і точковим масажем з урахуванням біоенергетики, лікування травами, тонкої діагностиці. Успіхи в критиці (і свідомості) оригінальних наукових концепцій, і, в особливості, моделюючих живі об’єкти (біологія, економіка).


Залишити відгук