День Народження 11 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Раки, народжені 11 липня, амбітні, доброзичливі і чутливі до настроїв оточуючих. Миролюбний і тактовний, ви готові піти на компроміс заради того, щоб уникнути суперечок і неприємних ситуацій. Як розумний дипломат, ви чудово працюєте з проблемами і вміло уникаєте конфронтації. Ви не хочете поранити свої почуття і боїтеся відмови, а тому ховаєтеся у свій панцир, ледь помітивши перші ознаки можливої сварки.

Народжені 11 липня в більшості своїй більше стурбовані станом здоров’я інших, ніж власним. Цікавлять їх також загальні тенденції в охороні здоров’я. Однак рано чи пізно їм доводиться застосовувати свої знання і по відношенню до себе, В цьому сенсі їх варто застерегти від надмірної самовпевненості: не всі новомодні методи лікування беззастережно підходять кожному індивіду. Народжені 11 липня не завжди можуть встояти перед делікатесами і надмірностями, а це вже загрожує проблемами. Стабілізуючий вплив на організм буде надавати збалансоване харчування, що складається з традиційних страв. Регулярні заняття любов’ю і фізичні вправи надзвичайно корисні, оскільки кілька приземляют свідомість, витає в мріях. Мінеральні або трав’яні ванни, масаж і всі види сенсорної стимуляції підходять як знімають стрес кошти.

Народжені 11 липня — у вищій мірі соціально активні люди, їх інтерес поширюється на все різноманіття життя. Завжди готові надати власну думку з будь-якого питання, вони пишаються своїм всезнайством. Навіть найбільш потайливі з них завжди мають вузьке коло друзів і близьких, кому вони можуть повідати свої думки. Свій внутрішній світ народжені 11 липня ретельно охороняють від сторонніх очей. Вони люблять секретничати, потім ділитися своїми таємницями з обраними. Вони завжди діють в унісон сказаного — будь це плітка чи слух, — на роботі чи вдома, неважливо. Навіть будучи висококласними професіоналами, вони залюбки підхоплюють будь-які домисли, оскільки прагнуть бути в курсі, що відбувається. Завдяки цим знанням вони можуть маніпулювати тим, що відбувається, звертаючи його собі на користь.

Знак Зодіаку 11 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку примикає до групи Водних знаків, які сильні дбайливістю, сприйнятливістю, психологізмом, вірністю.

Планета Управитель: Місяць. Зумовлює дбайливість, адаптованість. Місяць — покровитель для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Відповідає за відсутність практичності, брак лідерських якостей.

В цей день народжуються обережні і потайливі Раки, від природи володіють терпінням, працьовитістю та вмінням раціонально мислити і діяти. Багато чого в їх долі залежить від них самих, особливо в молодості. До зрілого віку ця група Раків набуває вміння прощати і завдяки здатності активно працювати, досягає успіху. Скритність цієї групи Раків не заважає їм мати своє коло друзів, з якими вони діляться своїми переживаннями. Чужі секрети цим Ракам довіряти не варто: вони можуть передати їх стороннім. Раки, що народилися в цей день, соціально активні, цікавляться буквально всім. Вони хитрі і можуть дезінформувати кого завгодно в своїх інтересах. Володіючи вродженим артистизмом, вони можуть прикинутися безпорадними. Найчастіше їх обман і облуда бувають викрито, і тоді репутація Раків страждає.

У разі необхідності народжені 11 липня виступають спритними шахраями, вміло сеющими дезінформацію з метою повалення супротивників і суперників. Якщо того вимагають обставини, вони можуть надіти личину беззбройних, податливих і покірних. Загалом, народжені 11 липня пишаються своїми артистичними здібностями. Іноді, правда, буває, що опонент примудряється розгледіти істину за туманною завісою брехні. І тоді народилася 11 липня загрожує небезпека викриття. Не особливо досвідчені в мистецтві обману можуть взагалі отримати погану славу і приректи себе на повну недовіру з боку оточуючих.

Виступаючи в ролі партнерів або, інакше кажучи, командних гравців, народжені 11 липня досягають найбільших успіхів. Фактично вони ніколи не беруть на себе роль лідерів, побоюючись зайвої відповідальності. Для багатьох з народжених в цей день робота не є головною сферою докладання сил, оскільки їх думки зайняті приватної життям і часом марними мріями. Постійно фантазуючи і плануючи, вони немов чекають своєї години, коли можна буде зробити доленосний стрибок.

Таким чином, вони ніби намагаються опинитися в потрібному місці в потрібний час, що вдається далеко не завжди. Нелишенные нарцисизму, народжені 11 липня у вищій мірі стурбовані своїм зовнішнім виглядом і обстановкою власного будинку. Розвиток індивідуального смаку вони розглядають як неодмінна умова розвитку особистості, і це часто стає головним фокусом їх життя. Скажімо, підбором домашніх меблів, її правильною розстановкою вони можуть займатися днями, а іноді роками. Зрозуміло, їм слід пам’ятати, що не можна замикатися в матеріальному світі в збиток духовним цінностям.

Чоловік Рак — народився 11 Липня

Чоловіки, c датою народження 11 липня — володіють наступними властивостями: такий кавалер — який виховує, турботливий, що користується популярністю, щедрий. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 11 Липня

Жінки, що з’явилися на світ 11 липня, наділені такими властивостями: така дама — жіночна, обережна, привітна. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 11 Липня

На шляху до особистого щастя ті, хто народився 11 липня знак зодіаку Рак, повинні будуть гарненько потрудитися. Доля приготувала для них безліч випробувань, які вони здатні гідно пройти. Їм самим слід в самому початку шляху визначитися з тим, чого вони хочуть. Це дозволить їм нанизувати на ниточку життя різні важливі речі і події. Люди цього періоду відрізняються завзятістю, вольовим характером, внутрішньою силою, оптимізмом. Найчастіше ведуть себе дуже благородно. Це, зрештою, приведе до щастя. Народжені 11 липня знак зодіаку Рак, цікавляться різними речами. Вони хочуть бути в курсі подій, мати відповіді на всі питання. Це дозволять бути їм хорошими ерудитами і професіоналами у своїй галузі.

За своєю суттю дуже потайливі. Ревно ставляться до того, що становить їх внутрішній світ. Для того, щоб швидше досягти успіху, їм варто об’єднуватися з іншими. Люди, народжені 11 липня знак зодіаку Рак, взагалі більше схильні працювати в команді. Вони побоюються відповідальності, тому не претендують на ролі формальних лідерів. Це їм заважає, адже навіть від пропозицій керівництва вони відмовляються. У дитячому і шкільному віці їх можна помітити в активній позанавчальної діяльності, де необхідно колективне участь.

Багато уваги приділяють безплідним мріям і свого приватного життя. Немов чекають, коли прийде їхній зоряний час. Деякі представники знаку «рак», народжені 11 липня знак зодіаку Рак, схильні до нарцисизму. У них розвинене відчуття стилю, що відображається у зовнішньому вигляді і домашньому інтер’єрі. При цьому можуть поставити розвиток індивідуальних особливостей та уподобань у главу кута і присвятити цьому все життя. Якщо вони затівають ремонт, то члени родини можуть зійти з розуму від нескінченного вибору шпалер або перестановок меблів.

Не позбавлені такі індивіди і схильності розпускати чутки. Пересмикування фактів для них є нормою, тому конкурентам варто їх боятися. Проте з’явилися на світ 11 липня знак зодіаку Рак, повинні пам’ятати, що і їх таємниці можуть бути розкриті. Погана репутація не дозволить їм розвиватися далі в бажаної області. Дивно, що вони можуть бути в курсі інтимних подробиць колег і знайомих, але при цьому решта не знають про події в особистому житті цих «рачків».

Індивіди, чий день народження випав на 11 липня знак зодіаку Рак, дуже дбайливі, сприйнятливі до критики і невдач, не дуже практичні в побуті. Люблять подорожі, зміну обстановки. Характеризуються хорошими інтелектуальними здібностями. Вірні у відносинах. За визнанням оточуючих, є дуже добрими і вірними друзями. Жінки, що з’явилися на світ у цей день, створюють образ загадкової особи, що привертають увагу інших. Чоловіки також користуються популярністю, адже вони не тільки щедрі, але ще й добре виховують дітей.

В сфері здоров’я їм частіше треба звертати увагу на роботу шлунково-кишкового тракту. Вживання мінеральної води може стати запорукою успішного самопочуття. Щоб бути щасливими, їм потрібно піти від нарцисизму, менше мріяти про велике, а більше уваги приділяти професійного розвитку, де недоречним є брехня і підступність.

Любов і Сумісність

Романтичний ідеаліст, ви віддаєте перевагу думати категоріями «ми» і «нас». Вище за все ви цінуєте сім’ю і друзів. Бажання казкового роману змушує вас довго шукати партнера, який зможе втілити сентиментальні мрії про ідеальну любов.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Раків, народжених в цей день, цікавить кар’єра в меншій мірі, ніж приватне життя. Однак вони завдяки обдарованості і працьовитості практично завжди стають міцними професіоналами в бізнесі, медицині, педагогіці та інших видах діяльності, де потрібна соціальна активність. Провідних постів вони, як правило, не займають, та вони до них і не прагнуть.

Здоров’я і Хвороби

Ракам цього дня властиво пристрасть до вишуканої їжі і переїдання, чому досить часто страждає їх шлунково-кишковий тракт. Характерні також стреси, що роблять вплив на весь організм. Раки люблять новинки медицини і намагаються їх використовувати, навіть якщо вони не дуже їм підходять.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди потайні, їм властива обережність у всьому. Працьовитість, терпіння, раціоналізм — ось основні риси їх натури. Вібрації цього дня такі, що посилюють основні риси характеру. Від людини багато в чому залежить, як складеться його життя у зрілі роки. Якщо, відпрацювавши кармічні борги, людина зможе винести уроки з помилок, то зможе завдяки своїй працьовитості та цілеспрямованості досягти благополуччя. Життя народжених в цей день буде в молодості складна, події та умови життя залежать від кармічних боргів, але подальше життя людина побудує сам; від його відношення до себе, до навколишнього світу будуть залежати і його умови життя. Працьовитість, вміння прощати допоможуть йому знайти щастя.

Поради Ракам, Народженим 11 Липня

Цим Ракам слід стримати свою самозакоханість і бути ближче до людей. Спілкуючись з ними, лукавити треба в міру, інакше оточуючі просто перестануть довіряти Ракам. В області здоров’я потрібно збалансоване, раціональне харчування, дуже корисний масаж і лікувальні ванни. Регулярна, але не надмірне фізичне навантаження і повноцінні інтимні стосунки допоможуть Раку стати більш стабільним і врівноваженим.


Залишити відгук