Астероїди у Леві

Розвинений аспект дає Леву усвідомлення природи енергетичного потоку, його справжнє призначення і зміст відповідної практичної діяльності, а також уявлення про джерело енергії (тобто егрегорі). При сильному Хироне практичне використання біологічної та психічної енергії: телекінез, лікування біополем і на відстані, ефективна психотерапія навіюванням і т. п. Здатність свідомого управління груповим біополем, що може бути приблизно в груповій психотерапії, груповому прискореному навчанні і подібних проблемах.

У середньої людини цей аспект дає різні переживання і досвід, наталкивающий його на розширення уявлень про види і можливості енергетичних потоків і силі і можливостях енергетичних програм підсвідомості (наприклад, самовилікування допомогою аутотренінгу, читання мантр і тощо).

При ураженні — хаос у свідомості за описаним питань (і інтересам до них), спроби використання здібностей до навіювання (прямого і на відстані) в цілях маніпулювання людьми і колективами, в крайніх випадках гострі психічні розлади і одержимість (тобто інтенсивний вплив сильних астральних сутностей).


Залишити відгук