Астероїди в Козерозі

Хірон намагається акцентувати увагу Козерога на тонкому плані втілюваних Козерогом проектів. Аспект дає інтерес до групової психології та психоаналізу, особливо в розрізі створення ефективних способів управління робочими колективами, спочатку бути може, мотивований конфліктами і тупиковими ситуаціями, що виникли по ходу життя і роботи Козерога, які мають явну якусь свою, але незрозумілу логіку, розгадавши яку, можна було б їх вирішити.

Розвинений аспект дає Козерогові можливість бачити кармічні цілі проектів, що реалізуються ним, і істинний сенс діяльності всіх учасників, що дозволяє йому найбільш ефективно розставити їх по місцях і правильно мотивувати, в результаті чого різко зростають енергетичні потоки, ентузіазм, продуктивність праці і доходи колективу. Однак для цього Козерогові необхідно істотно розширити свою свідомість і включити в нього тонкі плани та мотивування, що для нього, втім, при наявності Хірона легше, ніж це може здатися на перший погляд, оскільки Хірон добре почуває себе в Козерозі.

На вищому рівні розвитку аспекту хиронический Козеріг може вести абсолютно конкретну матеріальну роботу так, що паралельно будуть створюватися нові об’єкти в тонкому світі (сучасниками це сприймається як диво); спроможності у сферах організації праці і прискореного групового навчання; практичне використання колективної медитації, в тому числі і для конструктивної діяльності в тонкому світі, свідома робота з егрегором групи.


Залишити відгук