Астероїди в Астрології

Перспективний і дуже цікаве сучасне напрям в астрології відносин — використання астероїдів. Без розвитку астрономії, без сучасних комп’ютерних програм і високоточних ефемерид ця можливість просто не могла виникнути в астрології. І це напрям має нітрохи не менше прав на життя, ніж, наприклад, арабські точки. Деякі з астероїдів вже досить давно використовуються в сучасній астрологічної практиці: планетоид Хірон, астероїди Церера, Паллада, Юнона, Веста. А ось інші, як наприклад астероїди імен, лише недавно увійшли в практику небагатьох астрологів.

Уявіть собі, що у величезному залі художник займається своєю роботою. І нехай на стелі горить люстра з яскравими свічками-планетами. Світла цілком вистачає, щоб малювати картину. Але якщо художник включить ще й маленьку лампочку біля себе, то вона дозволить йому зробити справу искусней. Цей маленький світ стане значущим саме в момент доопрацювання найдрібніших деталей і дозволить зробити роботу досконалою.

Є два різновиди астероїдів, цікавих для нас. По-перше, є астероїди, функції яких дещо уточнюють і урізноманітнюють любовну тему, «прописаний» у натальном гороскопі основними сигнификаторами. По-друге, є цілий ряд астероїдів, названих популярними іменами, їх застосування в астрології іноді викликає справжнє захоплення і явно знаходиться за межами банальної гри випадковості. Розглянемо ці напрямки по порядку.

Це астероїди Юнона, Купидо, Амур, Ерос, Гера. Федра і Тисба, пов’язані з любов’ю, симпатією, потягом, еротичними і любовними відносинами, з законністю шлюбу та його розірванням, з любовними відносинами при великій різниці у віці і навіть з фатальною любов’ю.

Головний спосіб використання астероїдів любовного ряду (як і більшості астероїдів взагалі) — це їх натальне, синастрическое і солярне з’єднання з планетами і куспідами будинків з вузьким орбисом, близько 1-1.5 градуси, хоча ті, хто з ними працюють, розширюють орбіс до 3 градусів. У дослідницьких проектах сучасної астрології часто можна побачити, що з ними звертаються ще більш вільно: розглядають знаходження їх в будинку, в знаку, враховують до них аспекти тощо. Їх популярність за останнє десятиліття зросла настільки, що вони не так давно стали застосовуватися навіть у авестійськой школи астрології П. Глоби, хоча і з цілком протилежною за змістом трактуванням.

Проте слід мати на увазі, що астероїди не можуть вважатися повноцінними об’єктами. Вони можуть лише доповнювати або трохи модифікувати інформацію, отриману з натальной карти за рахунок її основного символізму. Зокрема, любовні астероїди уточнюють деякі нюанси вказівок на любов і взаємини в натальном гороскопі. І тому їх головне застосування — натальний аналіз.


Залишити відгук