Планета Овна

Зазвичай Овен звик жити, повністю реалізуючи себе в тому енергетичному потоці, від якого він себе взагалі не відкриває. Планета знака зодіаку Овен — Марс. Найбільш повне, розгорнуте уявлення про певний знак можна зробити лише ознайомившись з цією планетою. Управителем знака Овен вважається планета Марс, а екзальтірует тут Сонце. Першою і постійній за значимістю впливу можна розглядати енергію Марса.

В окремі моменти життя, коли потрібна активізація всіх сил, бажано підключати і енергію Сонця. Стародавні приводили прості відповідності планетарних енергій тим чи іншим предметам і явищам зі знайомого нам світу. Будь-який аспект, а саме, розташування конкретної планети в якому-небудь знакові можна розглядати з різних сторін, а саме, як впливає планета на знак, і, як впливає знак на планету. Тобто, якщо, наприклад, Марс знаходиться у першому градусі тільця, а Венера – в п’ятнадцятому градусі, при цьому, асцендент – в градусі 28, то Марс тут буде впливати на знак, таким чином, забезпечуючи його енергією, в результаті чого, Телець буде впливати на Венеру.

Планета Марс отримала своє найменування на честь бога війни в Стародавньому Римі, чиє ім’я перекладається з латини як «гарячий», «яскравий». Як і належить покровителю воєн, Марс мав особливу слабкість до боїв, які кидався без зайвих роздумів, будучи істотою агресивним і нещадним. Сфера відповідальності Марса – фізична енергія. Під її впливом у людині проявляються або посилюються такі якості, як активність, рішучість, націленість на перемогу, уміння швидко переходити від слів до справи, наполегливість, а також агресивність. Заступництво цієї планети робить Овнів мужніми, сильними та амбітними.

Люди, в чиєму гороскопі сильний Марс, володіють великим запасом фізичної витривалості, але Овнам часто не вистачає емоційної стриманості. Вони можуть бути злобними, постійно перебувати у стані внутрішнього напруження, конфліктувати з оточуючими. Овну не складе труднощів знайти привід для сварки, він зухвалий і агресивний, часто сам виступає в ролі призвідника конфлікту. Під впливом цієї планети Овна тягне на імпульсивні вчинки, він запальний і нетерплячий.

Такі люди народжуються для того, щоб керувати, а не підкорятися, у них вистачає запасу енергії для вирішення найсміливіших завдань. Марс наділяє своїх підопічних міцним здоров’ям, але вони часто стають жертвами всіляких нещасних випадків, потрапляють у небезпечні ситуації, їх хвороби виникають, що називається, на рівному місці. Якщо людина народжується під знаком Зодіаку Овен, планета Марс наділяє його і підвищеною сексуальністю. Таким чином, завдання кожної людини, який з’являється на світ під заступництвом «червоної планети» — розпорядитися даними йому величезним енергетичним потенціалом в творчих, а не в руйнівних цілях.

Якими якостями наділяє Овнів планета Марс

Так, Марс впливає на Овна, як управитель. Тут Овну полегшений шлях до енергії Марса. Ця енергія служить для Овна головним зброєю, навіть тоді, коли сенсу в цьому немає. Овни з постійним завзятістю, яким навряд чи може похвалитися будь-який інший знак, буде битися головою про можливі стіни. І, коли стіни руйнуються, овен щасливий, але не надовго. Тепер він починає шукати нові мури, які потрібно розбити. Марсу, червоній планеті, за логікою речей належить рубін, а його колір виражає настрій бога війни: в боях проливається кров. Астрологічний символ Марса — коло зі стрілкою, що відходить вправо і вгору від кільця,- позначає щит і спис.

Тваринам Марса є кінь — можливо, тому, що коней запрягали у бойові колісниці. Залізо теж личить Марсу як володареві воїнів: найкраще і найдорожче зброю дві тисячі років тому виготовлялося із заліза. Багата залізом грунт часто має червонуватий відтінок, і саме через насиченість марсіанського ґрунту оксидами заліза ця планета з Землі здається нам червоною. Положення Марса особливе. Він перший у зовнішньому просторі. Внаслідок такого становища його можна розглядати як посланця внутрішніх планет — виразника їх волі. Марс — планета сильна, має сильний вплив.

Вона концентрує, збираючи, як у фокусі, звільнену енергію, сприяє всілякому оновленню діяльності. Це енергія, натиск, натиск, рішучість. Імпульс Марса необхідний, щоб порушити рівновагу і спокій, породити незадоволення, неспокій. Сильний Марс характеризує людину з сильною волею, активного, безстрашного, з явно вираженими лицарськими рисами, який не звик довго розмірковувати, а звик діяти, перебільшуючи надміру свої можливості. Активність, порив, здатність до подвигу, критичної діяльності, в тому числі до швидкої діяльності розуму. Марс дозволяє миттєво все побачити, зрозуміти, оцінити, тут же прийняти потрібне рішення.


Залишити відгук