Планета Водолія

Водолій — знак Повітря. Планети знака Водолій — Уран і Сатурн. Ці планети наділяють Водолія інтелектуальними перевагами серед інших, а ще завзяттям до постійного вивчення. Натура, якій велять ці планети, відрізняється емоційністю, вразливістю, широким колом інтересів. Сатурн прирікає його на покірність долі, а вона не завжди може бути щасливою. Сатурн є планетою меланхолії, сумних спогадів і нездійснених надій.

Друга, під заступництвом якої знаходиться Водолій – планета Уран. Це планета дій, енергійності, вона є натхненницею вчених. Саме тому характер Водоліїв суперечливий. Комбінація даних планетарних енергій яскрава і дуже сильна. Вплив цих планет на Водоліїв підвищує у них бажання відрізнятися від інших. Таке досить напружене почуття іноді здатне натолкать на химерні і дивні і вчинки, ставлячи їх у становище блазня, які мають право зробити те, що для інших карається.

Інстинктивно Водолії можуть зробити зовсім протилежне тому, чого очікують від них. Вони мають звичку ставити себе вище людей, які знаходяться навколо, що часом може вивести їх з себе. Їх ідеологія нікому незрозуміла, крім них самих. А дистанція, яку вони зберігають по відношенню до оточуючих, зневага уявленнями, прийнятими суспільством, допомагає їм вирішити будь-які проблеми нестандартним шляхом. Під впливом планет в голові Водоліїв народжується безліч геніальних ідей, хоч і їх вплив непостійне. Як тільки справа доходить до реалізації, планети залишають їх наодинці, а через деякий час з’являються знову (звичайно в самий невідповідний момент) і викидають їх із звичного ходу подій.

Водолій працює тільки з однодумцями, він ненавидить тих, хто хоче вдавати з себе начальника. Планети Водоліїв закликають до боротьби за свободу, гуманістичні цінності, ідеї братерства, рівності і свободи. Але одночасно Водолії можуть бути і жорстоким і безжальним, вони можуть діяти, не зважаючи на потреби та почуття інших, орієнтуючись тільки на свою безжальну логіку.

Суперечливі впливу Сатурна і Урана на водолії призводять до того, що вони, прагнучи до незалежності, роблять безвідповідальні вчинки. Такі люди завжди посилаються на нібито несприятливі обставини, не визнаючи своєї провини. Таким чином, планета Сатурн заземлює Водолія, але Уран, навпаки, піднімає його у вищі духовні сфери, а балансування цих протилежних принципів є основним завданням Водолія.

Спочатку планета Уран була названа першовідкривачем в честь англійського монарха Георга III, проте через якийсь час неприжившееся назва змінилася на «Уран» – на цей раз на честь давньоримського божества неба, який правив Всесвіту до тих пір, поки не був повалений власним сином Сатурном. Уран придбав репутацію планети змін, реформ, кардинальних змін, новизни. Під її впливом в людях пробуджуються нові сили, перед ними відкриваються нові можливості, відбуваються революції, відбуваються несподівані події. Вплив планети відчувають на собі генії, які висувають щось зовсім нове. Якщо в гороскопі сильно вплив Урану, то людина завжди до чогось прагне, знаходиться в пошуках однодумців, разом з якими висуває цікаві ідеї, ігноруючи загальні правила і стандарти.

Якщо людина народилася під знаком Зодіаку Водолій, планета Уран робить його винахідливим, незалежним, мотиви його вчинків часто не зрозумілі оточуючим; образ думок відрізняється від більшості, є авангардним, що випереджають свій час. Водолії не обтяжують себе тісними зв’язками, воліють любові дружбу, над ними не тяжіють багато земні пристрасті. Такі люди можуть не тільки мислити у власному стилі, але і вдягатися, створювати яскравий, індивідуальний імідж. Планета Уран відкриває перед Водоліями перспективу ясновидіння, екстрасенсорних здібностей.

Якими якостями наділяють Водоліїв планети Сатурн і Уран

Це відразу 2 планети — Уран і Сатурн. Положення Сатурна — друга за величиною планета Галактики, Уран — 3-я за величиною планета. Ці дві планети відносяться до велетнів. Відмінні риси планет в тому, то вони мають багато супутників (у Сатурна 18 супутників, а у Урану цілих 15) і систему кілець. Оберти навколо своєї осі здійснює Сатурн протягом 10-ти годин і 24-х хвилин — а Уран в межах 17-ти годин. Обертання планет біля Сонця складає біля Сатурна — 29 земних року і 167 дня; Уран — 84 земних роки.

Уран з грецької міфології відомий нам як бог неба, чоловік Геї (богині земель), засновник циклопів, титанів і сторуких велетнів Необхідно завантажити, що Уран був хитро «облапошен» і скинутий з престолу братом Кроносом — Сатурном. Дані 2 настільки різні планети роблять вдачу народжених людей під символом Водолія дуже суперечливим. Водоліїв часом іменують як ангела і біса, в одній особі лиходія (вплив Сатурна) і потерпілого (згадаємо долю Урану). З одного боку Водолії недолюблюють всяку театральність, а з іншого — вони готові епатувати оточуючих.

Водолії можуть бути підступні, як їх планета Сатурн: широта їх натури, прагнення робити приємне, свобода від матеріального світу нерідко виявляються видимістю, за якою ховається нестримне бажання до влади, багатства, високого положення і пафосу. Впливом 2-ух різних планет роз’яснюється і деяка нестійкість натури Водоліїв. Вони дивляться на життя через власну призму і нерідко коливаються між розумом і інстинктами, хоча вони мають всі шанси бути у вищій мірі впевненими не зупинятися ні перед чим заради досягнення бажаного.

У Водоліїв є й податливе, тонке, м’яке, вони надзвичайно наївні, хоча ця риса не шкодить їм. Вони показують твердість і ненавидять компроміси, абсолютно не рахуючись з оточуючими і забуваючи про обережність. Як було описано раніше, планети Водолія мають великі відмінності між собою, що робить Водоліїв такими ж суперечливими.


Залишити відгук