День Народження 9 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Багато знамениті актори, письменники і музиканти відзначають 9 жовтня свій день народження. Наділений артистичним темпераментом і привабливою особистістю, ви без праці знайдете свою нішу в мистецтві та шоу-бізнесі. Дивовижна чутливість до атмосфери, кольором, фактурою, звуку і мелодії допомагає вам творчо ставитися до світу. Сострадательность і високі духовні пориви тягнуть відстоювати переконання, яких ви щиро дотримуєтеся. Справжній дипломат, ви вмієте поєднувати й організовувати людей. Роблячи свою роботу або допомагаючи врятувати світ, ви чудово знаєте, як використати свої літературні таланти і творчі здібності найкращим чином.

Народжені 9 жовтня повинні побоюватися депресії, гніву, фрустрації, коли справи приймають не той оборот, що вони очікували. Їм слід навчитися бути жорсткими, навіть іноді безжальними, маючи справу з могутніми людьми, використовують їх у власних справах. Народжені в цей день люблять, щоб справи йшли гладко, і занадто часто жертвують власними почуттями і бажаннями заради гармонії. Деяким з народжених 9 жовтня може стати в нагоді позитивна духовна, релігійна чи психотерапевтична (вироблення впевненості в собі) підготовка. Народжені в цей день повинні слідувати своїм інстинктам в питаннях харчування і фізичної активності. Як антидепресанти, так і седативні препарати повинні застосовуватися з великою обережністю. Необхідно також остерігатися будь-яких форм наркоманії.

Народжені 9 жовтня наділені властивістю проникати точним, критичним поглядом на життя оточуючих та події, що відбуваються. В той же час вони швидше відомі серцем, ніж головою, і цінують людські якості. Самі вони вміють бути вкрай привабливими натурами, що чинять сильний вплив на тих, з ким мають справу. Їх інтуїція, як правило, буває чудова, але вони можуть помилятися в оцінці самих себе, особливо в емоційно напруженому стані. У певному сенсі ніщо не сховається від погляду тих, хто народився 9 жовтня, — так гостро вони сприймають навколишню дійсність. І все ж, як вже говорилося, вони можуть дуже нереалістично оцінювати власні вчинки, не помічаючи того, що очевидно всім. У це випадку вони бувають поглинені, збентежені, зачеплені, зметені своїми емоціями з приводу однієї конкретної людини. Пізніше вони можуть прийти в себе і зрозуміти, що прийняли неправильне рішення, пожертвувавши значущою частиною своєї особистості в обмін на його любов чи прив’язаність.

Знак Зодіаку 9 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку зарахований до знакам Повітря, які характеризуються наступними якостями: інтелігентність, дипломатичність, вихованість, чарівність, професіоналізм.

Планета Управитель: Венера. Ваги отримують від неї чарівність, красу. Планета сприятлива для тих хто працює в індустрії краси, шлюбних агентів. Планета у вигнанні – Марс. Відповідальна за відсутність рішучості, а також сумніви у власних силах.

9 жовтня народжуються не зовсім звичайні Ваги. Представників знаку відрізняють високі духовні пориви. Також їм властива сострадательность. Народилися 9 жовтня є також талановитими дипломатами. Комунікативні навички, аналітичні здібності допомагають їм заводити потрібні знайомства і використовувати їх у своїх цілях. При цьому знайомі Ваг отримують справжнє задоволення від спілкування з неординарною особистістю, просування її талантів і творчості. Представники знаку є кілька безтурботними. Їх не назвеш рационалистами і практиками. Але це не заважає Терезам домагатися успіхів у професійній діяльності.

Народжені в цей день можуть опинитися в ролі Фауста, наважуючись поставити підпис на договорі не тільки в питаннях любові, але і в інших сферах життя, поступаючись тим самим частину контролю над собою (не обов’язково дияволу, але може бути, Ахриману, обіцяє матеріальні блага, а не безмежну владу Люцифера). Хоча народжені 9 жовтня вельми чутливі і зазвичай мають артистичними даними, фізична сторона значить для них дуже багато. Сексуальна привабливість — важлива тема їх життя, іноді доповнює, іноді суперечить релігійно-духовної.

Народжені в цей день обдаровані багатьма талантами, різні грані їхніх природи — розум (гостра спостережливість), красномовство, духовність (віра) і фізичні якості (магнетизм, сексуальність, атлетич-ність) — можуть іноді направляти їх в різні боки, що вимагає встановлення певної гармонії між ними. У чоловіків, народжених в цей день, сильно розвинене жіноче начало (чутливість, вразливість, мрійливість), а у жінок, навпаки, — агресивні риси характеру (бажання похуліганити, ворожість, груба напористість).

Народжені у цей день часто обирають професії, в яких може знадобитися їх знання людської природи. Вони наділені талантом допомагати іншим розкрити їх здібності і показувати найкоротші шляхи досягнення цілей. Вміючи надати підтримку близьким людям, народжені 9 жовтня повинні вчитися упевнено торувати свій власний курс. Мабуть, їм варто нарешті зрозуміти одну досить просту річ: просити поради чи допомоги зовсім не соромно, принаймні, від цього ще ніхто не помирав. Прорахунки в оцінці своєї поведінки можна подолати при належному терпінні і роботі над собою. І насамперед народжені в цей день повинні остерігатися незалеченных душевних ран і взагалі нерішучості — якщо того вимагають обставини, вони повинні робити рішучі дії, не прислухаючись до внутрішнього голосу.

Чоловік Терези — народився 9 Жовтня

Чоловіки, c датою народження 9 жовтня — можуть похвалитися наступними властивостями: такий кавалер — приязний, чемний, привабливий, товариський. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — народилася 9 Жовтня

Жінки, що народилися 9 жовтня, володіють наступними властивостями: така дама — гостинна, кокетлива, пристосовуються, доглянута. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 9 Жовтня

Люди, народжені 9 жовтня знак зодіаку Терези, володіють складним характером і стійким духом. Вони вірні своїм принципам і старанно працюють над досягненням поставлених цілей. Їх критичний погляд дозволяє тверезо оцінювати події і бачити справжні мотиви оточуючих людей. Особи, народжені 9 жовтня знак зодіаку Терези, дуже привабливі і комунікабельні, це допомагає їм без праці розташовувати до себе людей та налагоджувати ділові контакти.

Народжені 9 жовтня знак зодіаку Терези, володіють чудовою інтуїцією, хоча в питаннях, що стосуються їх самих часто помиляються. Як правило, вони часом просто недооцінюють своїх сил і потребують підтримки оточуючих. Але, незважаючи на периодичную помисливість, Ваги терпіти не можуть лицемірства, подвійних стандартів, тому завжди говорять переконливо і без «води». Жінкам, які народилися 9 жовтня знак зодіаку Терези, часто притаманні чоловічі риси характеру, а чоловіки схильні бути мягкотелыми і емоційними. Хоча ці люди надчутливі, але зовнішній вигляд вони цінують набагато менше, головне для них багата душа. Ваги дуже часто мають акторськими даними і знаходять своє покликання в театрі.

Якщо ви з’явилися на світ 9 жовтня знак зодіаку Терези, ви вмієте розташовувати до себе оточуючих, знайомі ставляться до вас з повагою, прислухаються до вашої думки. Як уже раніше говорилося, вони критично оцінюють реальність, але іноді помиляються у власних судженнях. У таких ситуаціях почуття Ваг зачеплені, вони завзято висловлюють свій протест і обурення. Але через якийсь час розуміють, що помилялися, і щиро жалкують, соромлячись своєї реакції. Ваги, народжені 9 жовтня, егоцентричні по натурі. Деякі з них навіть не допускають думки про те, що їх дії і судження невірні. Щоб не бути настільки віроломними, астрологи радять визнавати компроміси поважати чужу думку. Також розвиватися в духовному плані, обтяжувати до високих цінностей, відводячи на другорядний план матеріальне. Їм необхідно навчитися не тільки приймати допомогу інших, але і бути вдячним за неї.

Народжені 9 жовтня знак зодіаку Терези, трохи авантюристи і екстремали, вони з головою йдуть в нові почуття, готові заради любові робити немислимі вчинки. Інтимні відносини для них дуже важливі, іноді ці люди секс ставлять понад усе. Вони душевні і чуттєві по натурі, але самокритичність і прагнення бути першими у всьому не дозволяють показати їх кращу сторону. Ваги, що з’явилися на світ 9 жовтня знак зодіаку Терези, володіють безліччю талантів: розум, красномовство, гостра спостережливість. Багато з них мають відмінні фізичні дані, їх природний магнетизм, сексуальність і атлетична фігура тягнуть до них багатьох.

Люди цього дня досвідчені психологи по натурі, їх природне чуття допомагає невпевненим особистостям розкрити здібності, повірити в себе. Завдяки чуттєвої натурі, Ваги можуть домогтися популярності в письменницькому світі. А їх ораторські можливості і красномовство допоможуть не тільки на сцені, але і в тележурналістиці. Безліч талантів народилися в цей день відкривають для них широкий спектр можливостей.

Любов і Сумісність

Якщо ваше ідеалістичне ставлення до життя буде підірвано, ви можете впасти в депресію. Однак вона не триває довго, оскільки ви дуже товариські. Щоб розвеселитися, вам потрібно просто піти на вечірку. Партнерство для вас дуже важливо, і у близькому союзі ви проявляєте неймовірну щедрість. Один з останніх справжніх романтиків, ви вважаєте потреби партнера більш важливими, ніж свої власні.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

День народження в цей день відзначають багато відомі творчі особистості. У народженого 9 жовтня великі шанси стати письменником, художником, музикантом, танцюристом. Творчі натури знаходять себе і в інших сферах діяльності. Їх відрізняє оригінальний підхід до вирішення завдань. Народилися 9 жовтня мислять нестандартно. Наділені артистичністю, живим темпераментом, вони є надзвичайно привабливими особистостями. Народилися 9 жовтня часто привертають до себе увагу. Вони люблять світське життя, прагнуть до публічності.

Народилися 9 жовтня Ваги – творчі особистості. Пріоритетними сферами діяльності для них є мистецтво, кінематографія, театр, дизайн, шоу-бізнес. Працювати багато воліють в команді. Часто Ваги виступають неформальними лідерами. Вони вміють організовувати людей, можуть повести за собою. Творчі сфери діяльності таять чимало небезпек для довірливих представників знаку. Терезам слід остерігатися корисливих знайомих, намагаються використати їх у своїх цілях.

Здоров’я і Хвороби

Ваг рекомендується побоюватися фрустрації, гніву, депресії. Не варто захоплюватися стимуляторами. Залежність згубна для Ваг. Зберегти здоров’я допоможе регулярна фізична активність. Вид спорту краще вибирати не на основі модних віянь, а довіряючи своїй інтуїції і перевагам. Особливу увагу Ваг рекомендується звернути на харчування. Порушення режиму може спричинити проблеми з шлунково-кишковим трактом. Слід уникати будь-яких форм самолікування. Особливу небезпеку представляє прийом седативних препаратів.

Доля і Удача

В цей день народжуються сильні, вольові, наполегливі люди. Вони категоричні і різання в судженнях, безкомпромісні, що часом заважає їм у житті. Народженим в цей день необхідно бути більш гнучкими і доброзичливими, навчитися слухати і чути не тільки себе, але й оточуючих людей. Вони часто вступають у ранні шлюби, що приводить до розлучення, внаслідок чого можуть розчаруватися в людях і впасти в смуток або, що гірше у сильну депресію. Але якщо знайдуть всі сили переглянути свої погляди на життя, зможуть змінити життєві обставини.

Поради Терезам, Народженим 9 Жовтня

Для Вас буде корисно відвідування, будь-яких секцій пов’язаних з тілесної чи розумовою діяльністю, саме безперервний рух робить Вас щасливими людьми. Не варто розпорошуватися на велику кількість людей, це забирає зайві сили, оточіть себе близькими людьми, які по-справжньому Вас люблять. В житті справу часто приймає не той оборот, що ви очікували. Вчіться реагувати на це спокійно. Працюйте над зміцненням сили волі. Не намагайтеся догодити всім. Емоції заважають прийняттю вірних рішень.


Залишити відгук