Знак Зодіаку риби в Астрології

Значення Імені: Дві риби, що пливуть в протилежних напрямках

Риби Дати: 19 Лютого – 20 Березня

Символ Риби:

Тип Знака: Вода – Мутабельный – Негативний

Планета Риб: Нептун

Щасливий Колір: Бузковий, Ліловий, Бузковий, Фіолетовий, Морської Зелений

Щасливий День: Четвер і Понеділок

Щасливі Числа: 3, 7, 12, 16, 21, 25, 30, 34, 43, 52

Квіти Знака Риби: Водяні Лілії

Камінь Риби: Аквамарин

Відповідний Знак Китайського Зодіаку: Кролик

Риби — останній знак зодіаку, вказують на заключну стадію розвитку в людині. Народжуючись під знаком Риб, людина перебуває в стадії завершення свого внутрішнього розвитку, такі люди володіють сильним духовним началом і здатні сприймати речі та події за їх внутрішнім змістом. Співчуття і духовний підхід лежить в основі більшості таких дій людей, чутлива натура Риб завжди готова допомагати всім нужденним.

Знак Риб знаходиться під управлінням планети Нептун, що також вказує на ваші емоційні глибини і чутливість на кожному рівні життя. Риби інстинктивно бажають допомогти іншим, і здатні жертвувати своїми амбіціями на користь інших, про кого вони дбають, а особливо з близькими друзями і членами сім’ї. Один з найважливіших уроків в житті для багатьох представників знаку Риб стає дилема врівноваження своїх потреб з потребами інших.

У звичайному житті люди, народжені під цим знаком, поводяться нераціонально і нерозумно у відповідності зі стандартами інших людей, для більшості такі люди здаються просто мрійниками. Як не дивно, але по більшій частині ваше інтуїтивне уявлення дійсності є вірним, однак це часто викликає роздратування оточуючих, але, вам варто вчитися більше довіряти своїй інтуїції, а не йти на поводу у оточуючих.

Людей, народжених під знаком зодіаку Риб, не можна назвати занадто товариськими. Однак при цьому суспільство людей приносить їм величезне задоволення: просто коло спілкування вони формують вкрай вибірково. Їм важко в колективах, де панує недовіра і атмосфера взаємної ворожнечі, тому в силу свого характеру Риби прагнуть згладити гострі кути.

Оточуючих Риби розуміють досить добре, а ось в собі часом розібратися не можуть. Це веде до надмірної схильності до рефлексії і не цілком адекватної самооцінки: сьогодні вони здаються собі геніями, здатні на великі справи. а завтра — нудними, сірими і нічого не добилися людьми.

Риби — творчі, а тому кидаються натури. Їм нелегко зважитися на важливий крок, за яким послідують серйозні зміни в житті. Але якщо вже вони цей крок роблять (самі або підштовхувані людьми, яким Риби довіряють), йти вони будуть до переможного кінця. Риби не люблять незакінчених справ, хоча нерідко лінь все-таки наздоганяє їх, змушуючи відкладати розпочате на потім.

Сильні сторони зодіаку Риби

Риби здатні розуміти інших людей. Як правило, це сильні эмпаты, чуйно сприймають чужий біль, тому в спілкуванні Риби будуть делікатними і швидше за все оточуючі визнають їх приємними в усіх відношеннях людьми. Допомогти іншим часом вони готові навіть на шкоду собі.

Представники цього знака схильні до аналізу і ретельного зважування всіх аргументів при прийнятті рішень. Вони ніколи не кинуться у вир з головою, особливо якщо на кону стоїть щось цінне в моральному плані. При цьому до матеріальних благ Риби ставляться не надто прискіпливо: часто роблять дорогі подарунки, не відмовляють собі в якісних речах. При цьому така поведінка грає їм на руку: оптимальне поєднання щедрості і розважливості допомагає їм знайти баланс між світом духовним і світом матеріальним.

Тонкою чутливістю Риби наділені не тільки в тому, що стосується сфери людських відносин, але і в мистецтві. У творах, які Риби створять, буде відображатися їх внутрішній світ, а так же світ ідеальний, який вони побудували б на Землі, якби на те їх воля.

Слабкі сторони зодіаку Риби

Головним мінусом Риб, від якого страждають в першу чергу вони самі, є нерішучість. Перш ніж зробити вибір, Риби будуть довго порівнювати, аналізувати, намагатися прорахувати всі можливі варіанти… і з-за цього часто упускають потрібний момент. Допомогти впоратися з цим недоліком може хтось із довірених осіб, здатний вчасно дати вірний напрямок руху. Відчуваючи підтримку, Риби здатні на великі справи.


Залишити відгук