Чоловік Діва і Жінка Діва — Сумісність

Союзи, утворені представниками одного знака завжди неоднозначні. Але союз двох Дів неоднозначний подвійно: у них багато спільних рис характеру, що дозволяє краще розуміти один одного, але в той же час вони можуть втомлюватися від передбачуваності партнера. Особливо це стосується прекрасної половини: жінка-Діва може передбачити дії свого коханого на кілька кроків вперед.

Він ввічливий, пунктуальний, уважний, не забуває про дні народження її батьків, не розкидає шкарпетки по будинку… це чудово, якщо б іноді в жінці-Діві не прокидалася бунтарка, яка прагне пригод. Тоді вона починає торсати свого чоловіка, вимагати від нього чогось, чого і сама толком не розуміє, пред’являти йому претензії, в суті яких і сама не розбереться і так далі. Вона може навіть наказати йому збирати речі, або сама втече з дому з одного сумочкою, залишивши його здивовано плескати віями.

Звичайно ж, він образиться – будь б на його місці образився, однак одна з характерних рис чоловіки-Діви це його сильна емоційна привязчивость до партнерки. Тому він починає аналізувати ситуацію і шукати коріння проблеми, і, поки він це робить, вона зазвичай повертається. Незважаючи на те, що жінка-Діва схильна колекціонувати недоліки свого партнера, причому багато з них є плодами її уяви, вона не залишить його раптово.

Для неї теж характерно прив’язуватися до чоловіка, який стає об’єктом її симпатій, і всі ці вишукування «бліх» в його характері потрібні для того, щоб Діва не занудьгувала. Адже дуже правильні і поступливі чоловіки бувають тільки в кіно, а якщо такий знаходиться поруч – значить, їй необхідно бути уважною, можливо, він просто присипляє її пильність.

Іноді жінка-Діва може так захопитися «викриттям» свого партнера, що доведе до того нервового тику. Жоден чоловік не любить, коли до нього чіпляються, й навіть мегатерпеливый джентльмен-Діва може зірватися. Він неодмінно заявить їй, що вона не хоче приймати його таким, який він є, значить, не любить. Але, що найпарадоксальніше, саме прискіпливість жінки-Діви можна вважати доказом любові. «Колупатися» в характері того, хто їй байдужий, вона не стане. Їх основна проблема в тому, що кожен з них надто упевнений, що все робить правильно. Чоловік-Діва переконаний, що в силу його спокійного характеру до нього не може бути претензій, а леді-Діва думає, що в сумісному житті не повинно бути одноманітності.

насправді, це зовсім дріб’язкова проблема (порівняно з тими, які бувають у інших пар), однак дві Діви можуть роздути її до космічних розмірів. Буде дуже добре, якщо жінка-Діва «переключиться» зі свого супутника життя на кого-небудь іншого. Їй пощастило, якщо у неї знайдеться подруга-скиглій, з числа тих, які постійно плачуться в жилетку. Тоді жінка-Діва може сповна реалізувати свій прихований талант психолога, і її чоловік перестане бути для неї піддослідним кроликом. Але це не означає, що йому потрібно розслаблятися – якщо його партнерці не вистачає драйву спільного життя, його потрібно періодично організовувати.

Краще (і безпечніше) всього буде, якщо у цієї пари з’явиться якийсь громовідвід – наприклад, проблемний родич, якому потрібна психологічний струс, або інші способи згуртування сім’ї. Якщо чоловік-Діва і жінка-Діва навчаться грати в одні ворота, а не стояти в опозиції один до одного, вони будуть, як у казці, жити довго і щасливо.

Людське упередження, що кожній людині ідеально підходить партнер з того ж зодіакального сузір’я, щодо пари чоловіка Діви і жінки Діви неправильно в корені. Ці партнери, дійсно, абсолютно однакові за характером, вони мають одні і ті ж бажання та прагнення в життя, але їх якості, які є каменем спотикання у багатьох парах, у їх відносинах будуть зведені в ступінь. Це означає, що педантичності, ревнощів, взаємних претензій і докорів між партнерами буде в два рази більше, ніж в будь-якому іншому зодіакальному поєднанні.

Чоловік Діва і жінка Діва чудово підійдуть один одному в бажанні створити свій дім, закритий і захищений від усіх шкідливих зовнішніх впливів. Вони не люблять широкого спілкування, воліючи більше перебувати удвох. Обидва партнери не володіють високою чуттєвістю, але це не збентежить жодного з них, тому що бурхливе сексуальне життя вони воліють інтелектуальні бесіди, приємне проведення часу на природі, позитивні емоції при перегляді улюблених телепередач.

Чоловік Діва і жінка Діва будуть разом створювати свій затишний і зручний для двох куточок, в якому завжди будуть панувати чистота, затишок, строгий порядок і тепло. Партнери досить стримані, і тому їх відносини не відрізняються якими-небудь спалахами емоцій, суперечками або сильно вираженою радістю. Партнери – Діви не люблять отримувати і робити сюрпризи, а тому все в їх відносинах буде досить чинно, благородно, спокійно і розмірено. І – нудно, готові додати деякі. Але варто зауважити, що представники зодіакального знаку Діва не відчувають нудьгу в одноманітності – в ньому вони черпають їжу для численних роздумів і творчих пошуків. Цю ідеальну картину сімейних відносин, не розведену стресами і конфліктами, можна взяти за приклад іншим парам.

Але не все так просто, адже мова йде про скритної Діві, до того ж – зведена у ступінь. В житті цієї пари обов’язково настане період, коли змінюються обставини змусять одного з партнерів подумати про зміни. Чоловік Діва і жінка Діва, які раптом відчують вітер змін, і спробують підштовхнути до цього партнера, отримають докори і невдоволення. Чим довшою буде цей процес, тим сильніше будуть розпалюватися сварки, незмінно направляючи партнерів один проти одного. Якщо ці конфлікти мають затяжний характер, то кожна з Дів, переборовши свою природну скромність і сором’язливість, може піти на зраду дружину, щоб хоч якось самоствердитися в любові й розумінні. Це може тривати роками, перетворюючи відносини колись двох люблячих подружжя хитрий симбіоз двох консерваторів, ведуть подвійну гру.

На жаль, немає жодної сфери, в якій чоловік Діва і жінка Діва можуть бути активними, щасливими і рівними. І в житті, і в професійній діяльності між ними незмінно виникнуть нерозв’язні протиріччя, що призводять до повного охолодження відносин. Невеликі шанси є в нерівних шлюбах, в яких союз побудований на матеріальній залежності або різниці у віці. У будь-якому випадку, кожна з Дів повинна пам’ятати, що головне – не втратити обличчя, навіть при поганій грі.


Залишити відгук