Чоловік Діва і Жінка Телець — Сумісність

У чоловіка-Діви і жінки-Тельця багато спільного – це допомагає їм досягти взаєморозуміння практично з будь-якого питання. Обох не можна назвати надмірно емоційними, і вже тим більше вибуховими – навпаки, вони цінують спокій і не люблять шуміти без діла. І хай зірки не наділили нікого з них поступливим характером, Тельцю і Діві легко один з одним.

Вони мало сваряться, і ніколи – за дрібниці. Втім, навіть якщо конфлікт і трапляється, партнери чи стануть бити тарілки в припадку гніву. Тому що ні в чому не винна начиння не заслуговує такого грубого поводження: чоловік-Діва прагне до акуратності у всьому, а жінка-Телець зворушливо любить свої речі. Цей приклад є показовим для будь-якої конфліктної ситуації – обидва партнера рачительны до мозку кісток, і не дають емоціям брати над собою верх. О, цього варто було б повчитися більшості інших знаків – тоді, напевно, розбитих сердець і зруйнованих сімей (а ще, розбитого посуду) стало б в рази менше!

Часом здається, що Телець і Діва вважають емоції ганебними. Представники обох цих знаків – типові інтроверти, тому суворий самоконтроль для них – природне стан у спілкуванні з іншими людьми, навіть зі своїми половинами. Але що стосується характеру, напевно, це єдина їх схожість. В іншому ж вони дуже різні люди, і це, треба сказати, добре, тому що перед нами прекрасний приклад взаємодоповнення. Діви обох статей наділені такими типово жіночими якостями як жертовна м’якість, чуттєвість, тонка інтуїція.

Всі Тельці ж – чисто по-чоловічому тверді наміри і переконаннях, фантастично витривалі і непохитно самовпевнені. Бик – лідер людської зграї, будь то сім’я, робочий колектив або компанія друзів. Діви підсвідомо тягнуться до лідерів, їх приваблює сила і міць. Чоловік цього знака зовсім не проти того, що домінуючу позицію в любовних відносинах буде займати жінка – але при одній умові: якщо вона того гідна. Якщо вона добре справляється з роллю головного, міцною рукою проводячи сімейний човен через всі життєві шторму.

Ще одна якість, яка імпонує чоловікові-Діві у жінки-Тельці – її вдумлива обережність. Бики ніколи не надходять необачно, навіть якщо обставини змушують їх поспішити з прийняттям рішення. Ні вже, хай краще ця жінка запізниться на потяг, ніж села би зопалу не в той вагон! Їй потрібно гарненько подумати, вивчити ситуацію, проконсультуватися з експертами – і тільки потім прийти до єдино правильного висновку. Вона логік і реаліст, і вірить тільки перевіреним фактам. Але вже прийнявши рішення, Телець ні на секунду в ньому не засумнівається.

А Діва? Він хвилюється і сумнівається, метається між десятком варіантів, щоб у підсумку, довівши себе до паніки, ткнути пальцем навмання, навіть не відчує полегшення, продовжуючи хвилюватися і сумніватися. Такий вже характер Дів. Для такого чоловіка – щастя, якщо його супутниця життя бере всі глобальні рішення на себе. Він із задоволенням наведе порядок і створить затишок у домі, який обере вона. А обере вона, зрозуміло, саме міцне будову, з міцним фундаментом, товстими стінами і ладній дахом.

Тельцю зручно з Дівою, Діві – з Биком. Можна замінити слово «зручно» на «доцільно», так як для пари представників двох найбільш прагматичних знаків зодіакального кола між цими поняттями немає суттєвої різниці. Одного разу створений союз вони, ймовірно, збережуть на все життя, і роки не похитнуть їх глибокої взаємоповаги. Саме воно, а ще спільність поглядів, стануть гарантом гармонії в цій парі двох у всіх сенсах земних людей.

Чоловік Діва і жінка Телець дуже схожі один на одного. Це може служити зближуючим їх фактором, або ж відштовхуючим – все залежить від того, які акценти ці типажі розставлять у своїх відносинах. У більшості випадків, у таких союзах складаються рівні і спокійні взаємини, які можна назвати зручними для кожного. Уникнувши зіткнення інтересів, партнери будуть зацікавлені один в одному, і це дозволить їм створити дружну і стабільну сім’ю.

Чоловік Діва відрізняється своєю акуратністю і організованістю. Жінка Телець також тяжіє до порядку і розміреності в усьому, вона завжди діє обережно й обдумано, ніколи не роблячи імпульсивних необдуманих кроків. Чоловікові Діві іноді притаманна деяка сумбурність в діях, але він добре контролює себе, і тому відносини обходяться без ексцентричних витівок. Ці партнери не відрізняються оригінальністю. Все, що вони роблять, підпорядковане законам практичності і порядку. Буквально всі вони розглядають з точки зору корисності для себе, вигоди або прикладного значення. Їм невідомі романтичні пориви душі, бурхлива пристрасть, дикі витівки – стосунки чоловіка Діви і жінки Тельця завжди будуть чинними, благородними, гранично спокійними.

Це зовсім не означає, що партнери не будуть сваритися – їх конфлікти за своїм бойовим масштабами затьмарять усі, навіть самі темпераментні, пари. Чоловік Діва і жінка Телець довго збирають свою образу, тримаючи її в собі, але, коли остання крапля переповнює чашу терпіння, кожен прагне нанести сильний удар партнеру, руйнуючи все на своєму шляху. Ці конфлікти, внаслідок нищівного впливу на обох, згадуються їм все життя. Єдиний порятунок цієї пари – до конкретної мети і практичної діяльності, якій обидва партнери присвятять максимум своїх сил і вмінь. Ці знаки Зодіаку об’єднує одна стихія – Земля, що робить їх практично спорідненими душами в ставленні до роботи.

Жінка Телець в рамках цієї роботи може займатися втіленням своїх творчих задумів, чоловік Діва – бути організатором роботи, тонко розраховуючи і плануючи її лінію. Жінка Телець в цій парі буде провідною, тому що чоловік Діва при кожному зручному випадку знімає з себе відповідальність, перекладаючи її на плечі партнерки. Чоловік Діва в очах обраниці – завжди дитина, за якою потрібно доглядати, про який дуже важливо дбати, тому вчитель і керівник в цій парі – жінка Телець, а практичний виконавець – чоловік Діва. Якщо обидва партнери будуть підтримувати цю модель стосунків – вони будуть щасливі разом.

Миротворча роль у цій парі належить чоловікові Діві, так як він має більш гнучкий характер, ніж жінка Телець. Діти зміцнюють цей шлюб, тому що обидва партнери прагнуть створити повноцінну сім’ю і свято шанують традиції. Вони будуть прекрасними вихователями, даючи приклад спокою і рівних стосунків своїм численним нащадкам.


Залишити відгук