Чоловік Діва і Жінка Скорпіон — Сумісність

Жалісливий мораліст і примхлива хижачка – що може їх пов’язувати? Адже всім законам людського соціуму ці двоє можуть тільки конфліктувати. І, тим не менш, вони разом. І, тим не менш, разом їм добре. Діва – дуже земний знак, і в прямому, і в переносному сенсі. Скорпіон – істота космічна. У той час як друга носиться в астральних сферах за однією їй зрозумілими цілями, перший підстелює соломку на тому місці, куди вона повинна приземлитися.

Для чоловіка-Діви немає своїх і чужих проблем: він однаково переживає і ті, і інші. Чи варто дивуватися, що жінка-Скорпіон знаходить в ньому доброго і терплячого покровителя?.. Безсумнівно, варто – адже нікому іншому вона б цього не дозволила! Але Діва і не прагне замикати її в клітку і змушувати служити власним потребам. Егоїзм не характерний людям цього знака, вони великодушні, їм не чуже всепрощення – в той час як будь-Скорпіон в глибині душі відчуває себе центром Всесвіту і вкрай ворожий до всього, що знаходиться за межами його розуміння.

Підсвідомо жінка-Скорпіон пов’язує образ свого обранця з образом батька – можливо, саме тому йому дозволено куди як більше, ніж іншим чоловікам. Наприклад, побачити її слабкою, розгубленої – ні, пані крижана не оголює душі навіть перед ним, лише відкриває стулки свого панцира. Адже вона впевнена, що свідомо Діва не завдасть їй болю.

А несвідомо? На жаль, можливо. Діва – вимогливий критик, не прощає собі недосконалості і чекає того ж від інших. Безсумнівно, перфекціонізм – прекрасне професійна якість, але в любовних відносинах вона лише заважає. Люди є такими, якими вони є, і навряд чи зміняться, навіть якщо довго і наполегливо вимагати цього від них – ця нехитра мудрість відома всім крім Діви. Чоловіки цього знака впевнені, що здатні перевиховати жінку-Скорпіона на свій лад, вселити свої ідеали і змусити ходити земними дорогами, а не літати проти вітру.

І надмірна ретельність у виконанні цієї по суті своїй нездійсненним завдання може коштувати їм катастрофічно дорого. Скорпіони не сприймають критики, ніколи і не за яких обставин їх не можна переконати в істинності їх власних поглядів. Педагогічні потуги Дів ці упрямицы спочатку ігнорують, а коли їм це набридає, просто віддаляються. Як підросли дочки покидають батьківський дім, щоб бачитися з батьками лише по святах.

Про збереження любові в таких обставинах не може бути й мови: пара приречена або на розрив (у кращому випадку), або на самотність удвох (відповідно, у гіршому). Тому головне завдання для збереження союзу Діви та Скорпіона – знайти те хитка рівновага, що дасть змогу двом людям з різним світосприйняттям розуміти один одного.

«Ти – та, заради якої я хочу стати кращим»
«Ти – той, з ким мені комфортно і спокійно»

Ворожнеча без особливих причин і перспектив здатна вбити навіть найсильніші почуття, а тому краще битися по одну сторону фронту – проти власних недоліків. Нехай представники обох цих знаків з працею йдуть на компроміси, але може бути, пора спробувати? Адже нагорода за взаєморозуміння – сімейне благополуччя, якого Діва, Скорпіон здатні досягти, якщо того захочуть. Урок терпіння, який вони можуть дати один одному – найбільша цінність, якщо він буде засвоєний.

В романтичних стосунках чоловіка Діви і жінки Скорпіона з самого початку є якесь лукавство. На перший погляд, період знайомства та перших зустрічей оповитий неземною романтикою і ніжністю, яких вистачить ще на кілька таких пар. Але, як тільки рожева імла пристрастей в парі розсіюється, з’являються стійкі кричущі суперечності, які запросто доведуть партнерів не тільки до розлучення, але і до затяжної війни навіть після нього. Ці протиріччя в парі пояснюються майже повним зодіакальним розбіжністю партнерів, які потрібно враховувати ще на самому початку таких відносин.

Як би оптимістично не починалися стосунки чоловіка Діви і жінки Скорпіона, взаємні претензії готові зруйнувати будь-які позитивні тенденції в парі. Жінка Скорпіон активна і активний. Вона зневажає повільність і пасивність, якими, на її погляд, «грішить» її партнер – чоловік Діва. Вона готова завзято взятися за справу, і стимулювати партнера на більш активну життєву позицію. Чоловік Діва не потерпить тиску на себе, а будь-які спроби розворушити його сприймає, як впровадження в його душу, не менше. Він буде всіляко оберігати свій сформований уклад життя, вступаючи з обраницею в конфлікт.

Жінка Скорпіон не володіє почуттям такту і жалістю, вона не посоромиться ні активних дій, ні міцних різких висловлювань на адресу свого обранця, які боляче ранять його в саме серце. Цей конфлікт може продовжуватися тривалий час, але він нічого не змінить ні в поведінці жінки Скорпіона, ні в поведінці чоловіка Діви, приносячи обом лише сильні моральні переживання і образи. Якщо виявиться так, що чоловік Діва набагато сильніше своєї обраниці, то йому доведеться взяти на себе відповідальність за всі вчинки і справи своєї благовірної, адже вона частенько надходить імпульсивно, не замислюючись про наслідки. Це положення можна вважати проривом у житті чоловіка Діви, тому що він уникає відповідальності в житті завжди.

Критична ситуація в парі змусить його бути більш зібраним і рішучим, і від нього життя вимагає організованості і акуратності за двох. Але цей прорив в особистісному зростанні чоловіка Діви нічого істотного йому не дає, так як замість кар’єри або професійної майстерності він буде відточувати і удосконалювати науку виправлення помилок за своєю партнеркою, яких буде достатньо. Не можна сказати, що в цьому союзі абсолютно відсутні позитивні тенденції – їх достатньо. Тільки партнери, захоплені своїми амбіціями, не здатні розгледіти те хороше, що є в їх відносинах. Наприклад, подружжя могли б організувати власну справу, де керівником і організатором буде жінка Скорпіон, а фінансовим директором і виконуючим стане чоловік Діва. При такому розкладі і бізнес, і сімейні стосунки цієї пари просто приречені на успіх.

Чоловік Діва і жінка Скорпіон мають бути розташовані і привітні один до одного. Їх конфлікти здатні відвернути їх від дійсно прекрасних можливостей в житті, і програли виявляться вони обидва. Сила волі, терпіння і такт допоможуть їм на шляху становлення міцних і щасливих сімейних відносин.


Залишити відгук