Чоловік Діва і Жінка Стрілець — Сумісність

Якщо говорити про взаємодоповненні, то в цій парі воно абсолютно. Стрілець і Діва, знайшовши один одного, стають єдиним цілісним істотою, що володіє всіма якостями, які прийнято вважати благодійниками. І нехай їхній спільний життєвий шлях не буде ідеально гладким, хочеться вірити – вони зуміють домовитися.

Можливо, Діва – єдиний чоловік, який зможе навчити жінку-Стрільця думати, перш ніж говорити. А це цінний урок для представниці самого прямолінійного із знаків Зодіаку. Саме невміння промовчати, коли це потрібно, або хоча б висловлюватися, вибираючи вирази, є головною причиною більшості любовних невдач Стрільців. Чому ж Діву не відлякує її шокуюча відвертість, межує з насмішкою? Для нього любовний зв’язок подібна відносин вчителя і учня: хіба варто відвертатися від недбайливого школяра, якщо той пустує?

Зовсім немає, потрібно лише проявити терпіння і попросити його більше так не робити. Всепрощающая поблажливість – відмітна риса характеру людей цього земного знака. Є в Діві щось жіночне, але в самому загальному… і самому прекрасному сенсі цього слова. Давати більше, ніж береш. Допомогти раніше, ніж тебе про це попросять. Вчити добру на власному прикладі. Що ж, за Стрільця можна тільки порадіти: ця дівчина потрапила в хороші руки.

Безумовно, Діви теж не позбавлені недоліків. Хто-то вважав би їх надмірну дбайливість нестерпним, інших дратували б їх бурчання і тривожність, треті вважали б Дів занадто нудними з-за їх консервативність і песимізму. Що стосується жінки-Стрільця, вона лише розсміється, почувши подібні звинувачення. А потім додасть: «Якщо б ви спробували шашлики, які готує моя половина, то зрозуміли б самі – за них йому можна пробачити абсолютно все». У цьому жарті лише частка жарту.

Так, дуже здорово, що чоловік-Діва відноситься до тих представників сильної статі, які не вважають для себе негожим допомагати дружині на кухні і дому, а може бути, навіть повністю взяти на себе її обов’язки. Наприклад, якщо його дружина вирішить досягти успіху в кар’єрі, він поставиться до цього з розумінням. І навіть заверне їй вранці пару бутербродів, щоб та не ходила голодною до самого вечора. Але важливий навіть не сам факт того, що чоловік-Діва здатний подбати про дружину, її собаці, їх спільних дітей, і навіть щенят її собаки, тестя, тещі і улюбленому тещин фікус. Важливо, що піклуючись про всю цю ораві «учнів», «вчитель» буде відчувати себе потрібним, реалізованого і щасливим.

Як будь-який учитель, чоловік-Діва суворий і вимогливий. Але м’якість, з якою він керує підопічними, не дозволяє норовливої Лучниці бунтувати: адже її ні до чого не примушують – тільки рекомендують робити так, а не інакше. Дуже наполегливо. Не терпить заперечень тоном, від якого вона кожного разу відчуває себе маленькою шалуньей, спійманої за поїданням припасеного на зиму варення. Що залишається дівчині-Стрільцеві, як не підкоритися?

Можливо, її перша любов – шкільний учитель, який так суворо дивився на неї, распекая за невиконане домашнє завдання. Вірите, вона навіть попросить вибачення і пообіцяє більше так не робити! І що найцікавіше, дійсно надалі намагатиметься не підводити свого улюбленого вчителя. Втім, «постаратися» і «виконати обіцяне» – поняття дещо різні: Стрільці, як відомо, невиправні…

Чоловік Діва і жінка Стрілець потягнуться відразу ж, як тільки потраплять у поле зору один одного. Партнер буде вражений красою, гордістю, незалежністю, силою своєї обраниці, йому захочеться дізнатися її краще, тому що він підсвідомо відчуває – сувора непроникна зовнішність зберігає багато прекрасних таємниць і загадок особистості. Жінці Стрільцеві чоловік Діва сподобається своєю стабільністю і спокоєм, які гарантують їй опору і стійкість в життя.

Чоловік Діва і жінка Стрілець будуть жити дуже романтичною життям. Вони постараються зрозуміти один одного, навчитися в іншого тим якостям, яких не вистачає їм самим. Коли зникне перша романтика, закриває у відносинах всі протиріччя, життя пари поступово перейде в іншу площину – роздратування, звинувачення, образи, розчарування. Ті якості один одного, які раніше викликали захват, здадуться просто жахливими. Чоловік Діва не буде розуміти свою партнерку, яка витрачає час на безумні ідеї і проекти, бере участь в аферах і пригоди, які він ні за що не сприймає у своєму житті.

Жінка Скорпіон буде розчарована, що її обранець вважає за краще проводити час вдома, закрившись від світу, коли навколо стільки цікавого. Пріоритети чоловіка Діви – затишний будинок, комфорт, матеріальна забезпеченість в майбутньому, спокій, порядок. Пріоритети жінки Стрільця – боротьба, динаміка, еволюція розвитку, зміни. На цьому етапі пара може разом виробити тактику поступок один одному, щоб не допустити кризи у відносинах.

За обопільною домовленістю обидва партнера повинні мати свої чітко обмежені обов’язки і права у родині, крім того – на особисту свободу самовираження, яка не буде піддаватися нападкам з боку іншого партнера. Найчастіше союз чоловіка Діви і жінки Стрільця складається між партнерами – соратниками по партії або боротьбі, учасниками яких-небудь громадських рухів, об’єднані спільною ідеєю. Якщо чоловік Діва і жінка Стрілець має одну справу, яка володіє усіма їхніми думками і помислами в житті, то вони навіть не будуть сваритися, направляючи всю активність у потрібне русло.

На жаль, як показує життя, шлюб чоловіка Діви і жінки Стрільця триває недовго. Але це зовсім не говорить про тотальності цього союзу – позитивні шанси у відносинах є, їх тільки потрібно навчитися використовувати на благо відносин. Цей союз буде набагато міцніше, якщо він спочатку створюється на договірній основі, на матеріальній залежності партнерів один від одного або ж вікової різниці. Ставлячись з розумінням, не маючи претензій, вони будуть щасливі — спостерігати за успіхами один одного. Жінка Стрілець може спокійно зробити кар’єру, а чоловік Діва знайде себе у творчості, як завжди мріяв.


Залишити відгук