Чоловік Діва і Жінка Риби — Сумісність

У відносинах з протилежною статтю представниця знака Риби готова прийняти багато недоліки свого партнера, однак вона ніколи не буде комфортно себе відчувати поруч із занудою. Тому, починаючи роман з чоловіком-Дівою вона обережним і не підпускає його до себе надто близько. Справа в тому, що надто спокійний характер представника цього знака деякі навколишні сприймають саме як занудство. Його дуже важко вивести з себе, практично неможливо.

Чоловік-Діва воліє приймати рішення під впливом емоцій, ретельно аналізуючи всі факти і обставини, і ніколи не піде на необґрунтовані ризики. Стабільність – це те, до чого він прагне в кар’єрі та особистому житті. Така позиція гідна поваги, однак жінка-Риби вважає, що її партнеру не завадить бути трохи більш експресивним. Сама вона прагне вислизнути від рутини, розфарбувати своє життя яскравими емоціями, тому прагне оточувати себе харизматичними людьми.

Рибка – захоплива натура, їй характерно постійне перебування в стані легкої закоханості. Коли ореол романтики навколо її обранця починає потроху розвіюватися, вона може запросто переключити свою увагу на іншого. Але, варто віддати їй належне – жінка-Риби не терпить лицемірства і обману і сама намагається бути чесною з близькими. Якщо вона охолола до чоловіка, вона скаже йому це прямо або зробить прозорий натяк, але прикидатися не стане. Щоб утримати цю золоту Рибку в своїх мережах, чоловікові-Діві доведеться трохи змінити свої погляди на відносини.

Він повинен навчитися приймати її такою, яка вона є дещо відірваною від реальності сентиментальної фантазеркою, яка в союзі шукає передусім Любов. Без любові їх союз не виживе однієї прихильністю або спільними обов’язками його не зацементувати. І велика відповідальність у цій місії лежить на представника сильної статі. Якщо чоловік зможе хоча б частково перейнятися пріоритетами його партнерки і буде знати, про що з нею варто/не варто говорити, у неї не буде приводу конфліктувати з ним. Для Рибки не характерно провокування свого партнера на які-небудь емоції, вона буде чекати, поки він сам не проявить себе.

Головне, щоб він не сприйняв це, як небажання спілкуватися – адже в душі Діва дуже ранимий, і байдужість його другої половинки може підкосити його. Ситуація може ускладнитися тим, що і Рибка схильна перебільшувати проблеми. Більше всього на світі вона боїться самотності. Якщо у спілкуванні з партнером-Дівою у неї трапляються періоди, коли їм просто нема про що говорити один з одним, вона сприйме це як початок кінця. Ці періоди – мінні поля для відносин Діва-Риби. Щоб не сталося непоправного, цій парі треба не замовчувати образи і після сварок-непорозумінь не сидіти кожен у своєму кутку.

Ще один фактор, який може серйозно вплинути на погоду в їх будинку – втручання третіх сторін у вигляді друзів-подруг. Якщо жінці-Рибі нашепчуть у вуха, що її партнер недостатньо хороший для неї, вона почне піддавати їх відносини обструктивному аналізу, і невідомо, до чого він призведе. Чоловік-Діва в цьому плані куди менш сприйнятливий – навіть якщо весь світ говорить йому протилежне, він залишиться при своїй думці.

Стосунки чоловіка Діви і жінки Риб будуть дуже корисними для них обох, так як дають кожному з цієї пари багату грунт для розвитку своїх душевних якостей. Відмінності, які існують між цими партнерами, послужать конструктивної стимулюючої силою, яка допоможе їм правильний напрямок у своїй роботі щодо подолання проблем. Чоловік Діва і жінка Риби, помічаючи очевидні переваги свого союзу, будуть намагатися зберегти їх, запобігаючи всі непорозуміння в них.

Чоловік Діва у своєму житті шукає простоти, стабільності і затишку, мріє створити затишний і безпечний будинок. Це є його ідеєю, і всі свої вчинки і бажання, він підпорядковує тільки їй. Жінка Риби боїться стабільності і сильної прихильності, тому вона дуже обережно підходить до створенню відносин, піклуючись про власної індивідуальності і незалежності. Ці двоє мають власні світи, які ретельно оберігають від сторонніх впливів. Про світі чоловіка Діви ми вже говорили вище, а світ жінки Риб – фантастична реальність, яку вона створює у своїх мріях.

Іноді своїми фантазіями партнерка підміняє дійсність, і завдання чоловіка Діви – повернути її в реальність, м’яко направити на практичні дії, які принесуть більше користі, ніж порожні мрії. Партнер поряд з такою слабкою і вразливою обраницею буде змушений ставати набагато сильніше і рішучіше, ніж раніше. Можливо, жінка Риби буде розчарована його невисокою чутливістю, відсутністю поривів пристрасті і палких зізнань, але ці прикрі нюанси будуть повністю компенсовані його дбайливістю, ніжністю, вірністю і нескінченною добротою.

Жінка Риби буде почувати себе спокійно біля такого партнера, вона відчує всю красу того затишного і стабільного миру, який він спорудив спеціально для неї. Чоловік Діва навчить свою обраницю практичності, реалізму, твердості у прийнятті рішень. Жінка Риби, в свою чергу, буде спонукати партнера до творчості, внесе свіжість, романтику і оригінальність у відносини цієї пари. Цей союз має прекрасні перспективи для обох партнерів. Вони не вимагають один від одного підпорядкування, їм добре вдвох, що вони згодні на зміни, але за умови, що за ними залишиться частина їх власного світу. Ці всі умови найкраще обумовити в самому початку відносин, щоб попередити зайві метання на своєму шляху.

Чоловік Діва і жінка Риби повинні, перш за все, поважати внутрішній світ іншого. Вони не повинні намагатися змінити партнера, підробити його під себе, тому що, у такому випадку, їх відносини підуть зовсім за іншим сценарієм, втративши весь позитивний сенс. Партнери повинні бути гранично чесними – як один з одним, так і з самими собою. При перших же ознаках відчуження або нерозуміння вони повинні піти на відверту розмову, яка обов’язково буде конструктивним. Навчившись розуміти один одного, радіти успіхам і щастя партнера, кожен з цієї пари може дати іншому те, чого йому в житті бракує.


Залишити відгук