Чоловік Діва і Жінка Терези — Сумісність

Опинившись у владі чарівності жінки-Ваг, чоловік-Діва через деякий час прийде в себе і задасться питанням: «Куди я потрапив?». Покровителька любові і краси Венера надає вплив на характер всіх, хто народився під знаком Терези, тому їм дано вміння частково одурманивать протилежну стать, тимчасово не змушуючи відчувати жодних інших почуттів до себе, окрім захоплення і обожнювання.

Жінка-Терези може не бути сліпуче красивою, але перед шармом і умінням подати себе меркнуть принади визнаних красунь. Подібно до героїні Одрі Хепберн у фільмі «Сніданок у Тіффані» вона розсіює флюїди своєї чарівності на величезний радіус, і часто сама не знає потім, що робити з усіма її шанувальниками. Чоловік, народжений під знаком Діви, не має імунітету до венерианскому шарму, тому їй не доводиться вигадувати якісь фокуси, щоб беззастережно його полонити.

Але любовний дурман Венери володіє швидкоплинним дією, і неминучий момент, коли чоловік-Діва подивиться на свою кохану іншими очима. Він, безсумнівно, відзначить, що вона не завжди вміє керувати своїм енергійним темпераментом, з-за чого може роздути з крихітної проблеми більшу. Але в той же час від його уважного погляду не вислизнуть позитивні риси характеру жінки-Ваг, завдяки яким він прив’яжеться до неї ще сильніше, вже не під впливом венеріанської «хімії».

Жінка-Терези дуже делікатна в спілкуванні. Вона вміє інтуїтивно відчувати близькі для співрозмовника теми, і вона зуміє підтримати бесіду, навіть якщо її пізнання в темі дуже слабкі. Тому цим двом – чоловікові-Діві і жінці-Терезам завжди буде про що поговорити. Але зазвичай вона буде говорити, а він – прислухатися до звуках її голосу, оскільки чоловік-Діва по своїй натурі не є оратором, йому доставляє більше задоволення слухати і пізнавати, ніж говорити самому.

Зазвичай у жінки-Ваг багато різноманітних хобі. Вона захоплива натура, і, навіть якщо її зацікавленість чим-небудь швидко вичерпується, досвід залишається. Не виключено, що вона намагатиметься залучити до своїх захоплень і другу половинку, тому що це утворює нові точки дотику між ними. Але, щоб чоловік-Діва серйозно зацікавився щось, потрібно, щоб у нього самого прокинулося таке бажання.

Безсумнівно, деякий час він буде робити вигляд, що йому дуже цікаво вирощування бегоній або гра в сквош, але чоловік-Діва поганий актор, тому його кохана-Ваги швидко його розкусить. Якщо у неї вже є досвід стосунків, вона зрозуміє, що не варто тиснути на чоловіка, вимагаючи, щоб він поділяв усі її інтереси – це погано скінчиться. Навіть якщо у неї тимчасово виникне ілюзія, що чоловіка-Діву можна видресирувати «під себе», вона дуже швидко обпечеться на цій спробі. Під зовнішнім спокоєм Діви ховається непробивна твердість переконань.

Чоловік, народжений під цим знаком, не допустить, якщо хтось спробує напасти на його особисту територію і змінити його особистісний уклад. Він дуже спокійно сприймає зауваження, що жінка-Терези помилково може прийняти за м’якотілість. Але лише їй заманеться почати будувати свого супутника життя, вона буде шокована його реакцією. Він, немов дикобраз, випустить колючки, і жінці може знадобитися багато часу, щоб повернути його гарний настрій.

Чоловік Діва і жінка Терези дуже добре підійдуть один одному в шлюбі. Справа навіть не в тому, що вони мають схожі інтереси і цілі в житті. Як правило, ці представники зодіакального кола мають майже ідентичні особистісні характеристики, що робить їх справжніми спорідненими душами один одному. Але більша схожість у характерах і звички все ж не може гарантувати абсолютного збігу по всім параметрам, тому парі доведеться пережити і сварки, і нерозуміння на шляху до свого сімейного щастя.

Матеріальний світ не має абсолютно ніякого значення ні для чоловіка Діви, ні для жінки Ваг. Вони, звичайно, зацікавлені в міцної матеріальної бази свого життя, щоб відчувати себе в безпеці, проте не ставлять достаток понад духовного розвитку, виховання, освіти. Але все-таки вони по-різному ставляться до тих грошей, які заробляють. Якщо чоловік Діва схильний збирати гроші, щоб забезпечити собі необхідну впевненість у майбутньому, жінка Ваги може спускати всі гроші крізь пальці, не піклуючись про те, що буде завтра.

Чоловікові Діві доведеться взяти на себе керівництво фінансовим потоком, щоб їх сім’я мала забезпеченість в майбутньому. Треба сказати, що ця роль партнера абсолютно невластива, адже він готовий всіляко уникати відповідальності, перекласти її на плечі інших людей. У безвихідній ситуації чоловікові Діві доведеться взяти відповідальність на себе — а це вже може бути початком кризи, який буде поступово наростати, як сніжний ком. Жінка Ваги, якої дуже скоро набридне сидіння вдома, спілкування тільки з обранцем, потягнеться до суспільства, намагаючись урізноманітнити враження. Вона бажає більшої публічності, і обов’язково буде тягнути партнера до друзів, на вечірки, чого він терпіти не може.

Чоловікові Діві важко примиритися з думкою, що його кохана не задовольняється спілкуванням тільки з ним, а потребує ще й в дружніх зв’язках, ділових контактах і зустрічах. Між подружжям будуть виникати сварки, спочатку – у вигляді взаємних докорів, потім поступово доходячи до активних скандалів та звинувачень у всіх смертних гріхах. Будь перегин впливу партнерів один на одного неминуче може привести до розриву. Якщо чоловік Діва в ультимативній формі вимагати від партнерки беззаперечного підпорядкування – він втратить її відразу ж. Жінка Ваги, яка буде ігнорувати прохання партнера, або провокувати його ревнощі, назавжди зруйнує довіру і розуміння у відносинах.

Якщо чоловік Діва і жінка Ваги зацікавлені в створенні міцного і щасливого союзу, з самого початку стосунків їм необхідно вчитися м’якості, розуміння, поваги один до одного. Їх об’єднають їх однакові прагнення до порядку і чистоті, вони з задоволенням будуть споглядати природу і займатися облаштуванням побуту, але у кожного з партнерів має бути свій світ, в якому він міг проявляти всі свої здібності.


Залишити відгук