Чоловік Діва і Жінка Лев — Сумісність

Вона любить брати – він відчуває потребу віддавати. Він піклується про неї – вона прихильно приймає його турботу. Здається, це гармонія в чистому вигляді. Пара Діви і Лева приречена на сімейне щастя… але як же насправді важко уживатися разом цим настільки різним людям!

Перше, про що б ви подумали, дивлячись на цю пару – вони чудово доповнюють один одного. Напевно, вони і самі вирішили так колись, у день знайомства, коли Левиця обдарувала своєю увагою сором’язливого юнака, і не очікував, що може зацікавити саму Міс Досконалість. Зрозуміло, він був засліплений, зачарований, майже божевільний від почуттів, що нахлинули – але, на жаль, не зумів цього показати. Не сильні Діви в красивих словах. І ось ця, здавалося б, дрібниця, стала першою причиною появи тріщин в моноліті їх союзу.

Для Левиці надзвичайно важливо бути поміченою і гідно оціненою. Все що вона робить, що хоче досягти успіху – не тільки і не стільки для досягнення матеріальних благ. О, так, вона любить гроші. Ще більше любить їх витрачати, часом втрачаючи в цьому приятнейшем з усіх занять почуття міри. Але вони не мета, а лише доповнення. Мета Левиці – блищати, відчувати захоплення, повагу і обожнювання оточуючих. Вся її життя нагадує театр одного актора, де її чоловікові відведена роль глядача в першому ряду.

Скажіть, яку прийму не виведе з душевної рівноваги кисла фізіономія в залі? Адже Діва з тих чоловіків, які потрапляють в театр тільки в тому випадку, якщо їх привела туди дружина, посадила в крісло і наказала насолоджуватися високим мистецтвом – всі уявлення він буде нудьгувати, а потім скаже, що музика була надто гучною, на костюмі актриси надто багато блискіток, і взагалі краще б він залишився вдома.

Вони дивляться на світ у цілому і на відношення зокрема настільки по-різному, що ні з одного питання не можуть досягти консенсусу. Акуратист Діва може прибиратися за Левицею і мити її посуд, яку вона залишає там же, де їла – ніби сподівається, що ось-ось прийде покоївка і наведе порядок. Йому не складно дбати про Великій і Прекрасній, навпаки, саме таким чином чоловік-Діва вважає за краще демонструвати почуття. Тільки Левиця не вважатиме це за якийсь особливий жест і повторить помилку свого чоловіка: не скаже вчасно тих теплих слів, які запобігають охолодження почуттів.

Просто пара помитих чашок для неї – не таке вже й подія, щоб загострювати на цьому увагу. Чоловік-Діва ж визнає відсутність подяки пихою і затаїть образу. Ні, він буде збирати розкидані речі і закривати забутий дружиною тюбик із зубною пастою, але супроводжувати це стане їдкими зауваженнями на адресу «грязнули і ледарки» Левиці. Ви помітили, що моноліт шлюбу вже щосили пішов тріщинами?

Левиці і самій хотілося б поважати чоловіка більше, захоплюватися і пишатися ним – але саме та сором’язливість, нерішучість і пасивність, котрі залучили її в момент знайомства з часом починають не на жарт дратувати її. Спільне життя поступово відкриває очі, заховані під рожевими окулярами першого враження: а обранець-то, виявляється, жадноват, консервативний як бабусин комод, і настільки ж нудний.

У Дів є одна неприємна, але дуже характерна риса – вони не вміють бути милими. А адже це вирішило б стільки «нерозв’язних» проблем! Коли хочеться тріснути благовірну по голові газетою за її чергову безглузду покупку або божевільну ідею, посміхніться і скажіть «Яка краса!». Адже в підсумку все одно Левиця вчинить так, як забажає – більш того, ви теж зробите так, як забажає Левиця. Варто плюватися отрутою звинувачень, якщо нічого від цього не зміниться?

Чоловік Діва і жінка Лев — абсолютно різні за своєю сутністю. Глибокі протиріччя, багато з яких так і не будуть подолані ними протягом усього спільного життя, роблять їх союз оригінальною конструкцією, в якій відносини будуються не «завдяки», а «всупереч». Прірва між двома партнерами виглядає непереборної, хоча вдалі спроби наблизитися один до одного можуть дати нашим героям шанс на щасливе і цілком мирне співіснування один з одним.

Незважаючи на всі суперечності, чоловік Діва і жінка Лев можуть побудувати дуже міцні відносини, на які будуть милуватися всі численні оточуючі. Чоловік Діва за своїм характером досить боязка і сором’язлива – саме це приверне до неї увагу жінки Лева, яка одразу ж вирішить взяти його під свою сильну материнську опіку. Перший час відносини цієї пари будуть будуватися на моделі «мати-дитя», і партнерка, дійсно, візьме на себе всі функції і зобов’язання в цьому союзі.

Закохана жінка Лев готова навіть підлаштовуватися під свого партнера, їй під силу будь-які завдання, адже вона – найбільша з акторок! Але всі зусилля жінки Лева підживлюються її надією, що партнер, зрештою, візьме себе в руки, і почне діяти, зростати духовно. Але цього не відбувається – чоловіка Діву влаштовує його роль турботливого чоловіка, який створює затишок і комфорт будинку для своєї цариці. Проте чоловіка Діву, у свою чергу, починає дратувати, що його обраниця діє різко, імпульсивно, буває надмірно активна і наполеглива.

Подружжя не порозуміються і в сексуальній сфері, адже холодність чоловіка Діви жінка Лев прийме за байдужість до неї, а її пристрасність і активність змусять обранця глибоко переживати про свою неспроможність. Розбіжності триватимуть у всіх сферах, за які подружжя будуть братися. Бажання чоловіка Діви збирати гроші буде суперечити марнотратства партнерки, а бажання жінки Лева широко спілкуватися з друзями вступить в конфронтацію з замкнутістю і абсолютним затворничеством партнера. Їм буде дуже важко знайти спільну мову, тому що немає такої сфери, де б ці партнери могли б порозумітися без всяких взаємних невдоволень і звинувачень. Крім того, чоловік Діва, побачивши, що на його обраницю звертають увагу інші чоловіки, стане дуже ревнивим і підозрілим, а це ще погіршить і без того напружену обстановку в їх відносинах.

Щоб розрядити обстановку у відносинах, і уникнути нових проблем, чоловікові Діві і жінці Леву необхідно взяти до уваги тільки позитивні якості партнера, забувши про недоліки. Партнерка по достоїнству повинна оцінити турботу чоловіка Діви про неї і дітей, в той час, як вона займається глобальними питаннями своєї професійної кар’єри, а партнер повинен поменше ревнувати і чіплятися, знаходячи вихід своїй творчій спрямованості в улюбленій справі або захоплення. Зірки обіцяють, що при адекватній розстановці пріоритетів у цій парі, у відносинах все буде просто чудово!


Залишити відгук