Чоловік Діва і Жінка Близнюки — Сумісність

Правлячі світила, які зумовлюють характер партнерів, народжених під знаками Діви і Близнюків – антиподи. У неї це Повітря, у нього – Земля, і тому на зорі зародження стосунків цієї пари у них немає точок дотику. Чи з’являться вони в майбутньому, залежить від того, скільки зусиль докладуть закохані для цього. Причому кроки назустріч партнерові повинні бути обопільними – інакше повітряна Близнючка і твердо стоїть ногами на землі чоловік-Діва так і не реалізують чуттєвий потенціал, який міг би створити основу для міцного союзу. Для цього і він, і вона, мають переглянути свої погляди на відносини і підкоригувати деякі їх аспекти.

Але, якщо чоловік-Діва готовий аналізувати світогляд своєї коханої і намагатися час від часу дивитися на речі з її боку, то Близнючка в силу своєї гіперболізованою самодостатності навряд чи буде займатися самокопанням. Вона впевнена, що завжди права – нехай навіть весь світ твердить їй про зворотне. Навіть будучи по вуха закоханою в свого обранця-Діву то і справа бентежить його своєю авторитарністю.

З дитинства народжений під знаком Діви підпорядковується консервативних поглядів на відносини – чоловік повинен поважати свою другу половинку, але останнє слово завжди повинне залишатися за ним. З феминизированной до мозку кісток Близняшкой цей номер не проходить. І справа зовсім не тому, що вона вважає його порожнім місцем – просто жінка-Близнюк впевнена, що у неї все вийде швидше і краще, не зважаючи на те, що своєю поведінкою вона, немов ковзанкою, їздить по почуттю власної гідності чоловіки-Діви.

Від того, як часто вона буде проявляти свою авторитарність, безпосередньо залежить доля її відносин з чоловіком-Дівою – небудь в один прекрасний момент він плюне на все і дасть їй відставку, або прийме цю особливість характеру своєї обраниці як належне і змириться з роллю другої скрипки. Якщо він вибирає другий варіант, то його вибір зумовлює подальший сценарій відносин з Близняшкой. Вона буде генератором ідей, він адміністратором – або, кажучи мовою прислів’їв, вона буде головою, а він шиєю, від якої залежить, куди повертається голова.

Чи жінка-Близнюк надзвичайно амбітної і рішучою, їй завжди буде не вистачати розсудливості – така особливість характеру всіх меркурианцев. Вона часто приймає рішення, грунтуючись на емоціях, а не на здоровому глузді і зовсім не вміє включати дедуктивне мислення. Якби не тверезе мислення її партнера-Діви, вона вже багато разів влипла б в неприємні історії. Тому у відносинах чоловік бере на себе роль своєрідного буфера, який направляє ентузіазм своєї половинки в потрібне русло.

Разом вони можуть досягти багато чого, але тільки якщо навчаться працювати в команді. Для цього Близнючки потрібно навчитися іноді давати своєму партнеру проявляти себе, як головнокомандувач – це принесе подвійну користь, оскільки по-перше, дасть чоловікові-Діві самоствердитися, а по-друге, дозволить їй трохи побути в ролі слабкої пестуни, що періодично потрібно кожній жінці.

Практичність – це якість, що є в надлишку у чоловіка, народженого під знаком Діви і чого практично завжди не вистачає жінці-Близнюкам. Йому з дитинства прищепили хрестоматійні постулати: «хто не працює, той не їсть», «зробив діло-гуляй сміло». Він, наче Мураха з криловській байки, по крихті збирає все, що становить сімейний достаток: підбирає житло, відкриває рахунок в банку, шукає високооплачувану роботу. У свою чергу, Близнючка, подібно Бабку з тієї ж байки, абсолютно не замислюється про матеріальну складову свого щастя.

Вона не звикла покладатися на свого супутника життя, але зате цілком упевнена у своїй спроможності вирішувати матеріальні проблеми – до тих пір, поки нужда не торкає її по носі. Тому чоловіка-Діву може шокувати непрактичність його коханої у матеріальних питаннях – сам-то він впевнений, що копійка рубль береже. Їм слід знайти баланс у поглядах на фінансове благополуччя – Близнючка повинна усвідомити, що гроші не сиплеться зі стелі, а чоловікові-Діві варто іноді згадувати, що гроші служать людям, а не навпаки.

Іншим каменем спотикання у відносинах можуть стати погляди на щирість один перед одним. Чоловік-Діва – справжній правдоруб; він упевнений, що найменша брехня з боку партнерки є виявом нелюбові. Тому, якщо йому одного разу напише невинне повідомлення колишня пасія, він відразу ж кинеться з цією новиною до своєї супутниці життя, щоб вона, не дай Бог, не запідозрила його у зраді.

Жінка-Близнюк вважає, що немає нічого поганого в тому, щоб іноді лукавити, і впевнена, що приховування правди не є брехнею. Їм нелегко буде прийти до спільного знаменника, оскільки переконання обох залізобетонні. Тому Близнючка буде конспирироваться старанніше, а чоловік-Діва буде ревно аналізувати її поведінку – і це не призведе ні до чого хорошого, оскільки із-за недовіри будуть спалахувати конфлікти.

Це припиниться тоді, коли чоловік зрозуміє, що невинна брехня Близнючки спрямована не на його обдурення, а служить для заощадження його ж нервових клітин. Адже в усьому, що стосується подружньої зради, і Близнюки, і Діва солідарні в думці – вона неприйнятна. Близнючка може не розповісти своєму чоловікові про загравання з боку колеги, щоб не хвилювати його, однак якщо вона сама зробить щось недостойне, вона перша побіжить на покаяння, бо її замучит совість. Коли чоловік-Діва це нарешті усвідомить, він зможе набагато простіше ставитися до безневинного людською дами-Близнюка, і тоді в їх відносинах встановиться комфортна довірча атмосфера.

У стосунках чоловіка Діви і жінки Близнюків кожен з партнерів може почерпнути щось важливе, значуще для себе. Цей союз, який, зазвичай, супроводжується і великими перемогами, і чималими ураженнями, має свою особливу динаміку, свій сюжет, який підштовхне партнерів до духовного зростання і самовдосконалення. Між чоловіком Дівою і жінкою Близнюками є дуже суттєві відмінності, які повинні бути подолані на шляху до спільного щастя.

Стихія чоловіка Діви – земля. Це дуже серйозний, акуратний людина, завжди прагне до порядку і точності в діях. Жінка Близнюки знаходиться під управлінням стихії Повітря – це дуже динамічна особа, яка не дуже любить прихильності і порядок. Вона дуже життєрадісна, легко спілкується, обожнює грати почуттями інших людей. Жінці Близнюкам дуже важко дається прийняття рішень, і тому вона завжди чекає людину, яка б їй допоміг у цьому питанні. У союзі чоловіка Діви і жінки Близнюків партнер візьме на себе захист своєї обраниці, він буде зачарований її ніжністю і ранимістю, що сам постарається стати сильніше і рішучіше. Ця пара може багато часу проводити в загальних бесідах, вони завжди знайдуть тему для розмови, тому що обидва володіють неабияким інтелектом.

Чоловік Діва буде дещо стурбований тим обставиною, що його партнерка прагнути до більш широкого спілкування, він хотів би, щоб вона була зрозумілою йому, домашньої і поступливою. Жінка Близнюки, однак, ні за що не захоче розлучитися навіть з частиною своєї свободи, тому що спілкування з друзями дає їй нові стимули для творчості. Одноманітність, замкнутий світ сімейного мірка заспокоює, утихомирює партнерку, але вона не може перебувати там постійно, адже її внутрішній світ набагато ширше, ніж світ чоловіка Діви.

Подальший розвиток подій у цій парі залежить від того, наскільки він готовий надати своїй обраниці незалежність. Якщо він піде їй назустріч, розуміючи і приймаючи її бажання – пара буде щаслива, і конфлікти не затьмарять партнерам життя. Якщо ж чоловік Діва скотиться до звичних причіпок і критиці, то жінка Близнюки може просто зникнути з його горизонту, залишаючи глибоке розчарування партнеру. Розбіжності в парі можуть виникнути і з фінансових питань, тому що чоловік Діва віддає перевагу розумний підхід до витрат коштів, а жінка Близнюки може просто смітити грошима, не замислюючись про завтрашній день.

Для того, щоб виправити крен у відносинах, чоловік Діва і жінка Близнюки повинні піти на взаємні поступки один одному. Кожен з них повинен задуматися про своєму власному поведінці, і скорегувати його, орієнтуючись на спільні цілі, цінності сім’ї. Якщо в основу стосунків чоловіка Діви і жінки Близнюків буде закладено взаєморозуміння, то вони обіцяють стати щасливими і тривалими.


Залишити відгук