День Народження 8 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Народилися 8 жовтня являють собою «залізний кулак в оксамитовій рукавичці». Вміння поєднувати напористість і дипломатію робить з вас чудового парламентера і вагомого суперника. Ввічливий і з готовністю йде на компроміс, ви можете проявляти незламний характер, якщо вірите в свою правоту (як зазвичай і трапляється). Однак амбіції і переконання — лише частина вашого характеру. Пристрасний прихильник рівності і справедливості, ви завжди готові відстоювати свої інтереси і інтереси тих, хто незаслужено постраждав.

Народжені 8 жовтня мають менше проблем з фізичним здоров’ям, ніж з психічним, особливо в частині емоційного досвіду. Вони часто схильні до депресії, насилу можуть впоратися з горем, намагаючись або ігнорувати його, або дозволяючи йому підпорядкувати їх. Народжені 8 жовтня страждають від суперечливих емоцій, їм може бути корисна допомога психоаналітика. Їм рекомендуються також естетичні види фізичних вправ. Народжені в цей день не повинні занадто довірятися незвичайним або занадто жорстким дієтам, їм треба живитися плодами землі — злаками, хлібом, тушкованим м’ясом і коренеплодами.

Для народжених 8 жовтня життя — це прекрасне любовну пригоду. Вони віддадуть за любов все, зводячи її на п’єдестал, або ж, потай страждаючи, не будуть мати її зовсім. Їх піднесені почуття відносяться не тільки до любові. Їх душу можуть по-справжньому схвилювати дива природи і таємниці космосу, течії в океані і обертання планет. Народжені у цей день часто володіють розвиненим інтелектом і чудово знаються на людській психології, але в той же час багато з них дуже погано розуміють власну особистість. Їм здається, що вони часто займаються справою, намагаючись зробити його добре, в той час як оточуючі дивляться на них з подивом.

Знак Зодіаку 8 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Повітряної стихії, які характеризуються наступними якостями: почуття прекрасного, врівноваженість, височина, професіоналізм, плюралізм.

Планета Управитель: Венера. Ваги отримують від неї красу, спокій. Венера — покровитель для тих хто працює в індустрії краси, менеджерів по укладанню договорів. Планета у вигнанні – Марс. Можете бути вдячні їй за невпевненість, а також прагнення перекласти ризик на інших людей.

Ваги суперечливі. Не виняток і представники знаку, що народилися 8 жовтня. Вони амбіційні і цілеспрямовані. Такі люди швидко та успішно роблять кар’єру. При цьому Ваги є прихильниками рівності і не прагнуть стати вище за інших. Представникам знаку властива і деяка легковажність. Вони схильні висловлювати дивні ідеї. За це багато практичні люди вважають Ваг диваками. Але самі представники знаку анітрохи не страждають від висіли ярликів.

В межах сім’ї та соціальної групи народжені в цей день зазвичай вважаються диваками, літати у хмарах. Тому оточуючі, особливо ті, хто вважає себе практичними людьми, не завжди довіряють їх думок і здоровому глузду. І все ж народжені 8 жовтня вміло розпоряджаються грошима, ведуть сімейні справи, вони відповідальні і свідомі у виконанні своїх зобов’язань, але до певної межі. Завжди існує небезпека, що їх забере в захмарні висоти. Їх емпіричне ставлення до життя майже не спирається на обмеження, тому вони ризикують пуститися в гонитву за новими враженнями і гострими відчуттями.

не Дивно, що народжені 8 жовтня потрапляють у всілякі неприємності, особливо емоційні. Не просто заплутані, а іноді і небезпечні. У них є звичка зв’язуватися з дивними і сумнівними персонажами, а також з такими натурами, які їм не підходять. Їх інтерес до незвичайних людей і екзотичним обставинами робить їх легкою здобиччю тих, хто хотів би скористатися ними в особистих цілях. Однак красиві метелики, народжені 8 жовтня, завжди якось вислизають з-під сачка і перелітають на наступний, ще більш вишуканий квітка. Вони страждають, особливо від розставання з коханими, але вони непереможні, можливо, завдяки здатності бачити суть речей, протистояти їм, вчитися на власному досвіді.

Народжені в цей день можуть багато читати і роздумувати, але їх мудрість в кінцевому рахунку почерпнута з життєвого досвіду, який вони цінують понад усе. Народжені 8 жовтня не повинні забувати про своє коріння. Є небезпека потрапити у пута влади, або занадто захоплюючись нею, або без кінця піднімаючись все вище по суспільній драбині, що веде лише до нещастя. Щастя і стабільність народжених 8 жовтня прямо пропорційні їх здатності залишатися самими собою. Зустрічаються на шляху драконів і монстрів доведеться або перемогти, або перетворити на супутників і друзів.

Чоловік Терези — народився 8 Жовтня

Чоловіки, народжені 8 жовтня — володіють наступними рисами: такий кавалер — гармонійний, чарівний, щасливий, неперевершений демагог. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — народилася 8 Жовтня

Жінки, що з’явилися на світ 8 жовтня, не схожі на інших такими рисами: така дама — витончена, гостинна, кокетлива, приваблива. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 8 Жовтня

Людям, що з’явилися на світ 8 жовтня, протегує зодіакальне сузір’я Ваги. Вони відрізняються вродженою шляхетністю і вихованістю. Для них випробування починаються з дитячого віку, доля перевіряє їх на міцність. І хоча кожен крок дається їм насилу, вони все ж не здаються. Володіючи величезною силою волі, наполегливістю і працьовитістю, народжені 8 жовтня знак зодіаку Терези, завжди долають труднощі життєвого шляху. Їх оптимізм і бажання бачити в оточуючих найкраще допомагають домагатися бажаного. Вони постійно перебувають у пошуку себе, розвиваючи духовне начало. Від народження у цих людей розвинений інтелект, вони чудово знаються на психології людини. Але при цьому, деякі з них зовсім не розбираються в собі.

Народжені 8 жовтня знак зодіаку Терези, обдаровані легким вдачею і веселістю, але при необхідності проявляється їх жорсткість. У критичних ситуаціях вони готові діяти рішуче і вперто стояти на своєму, заради отримання довгоочікуваного благополуччя. Незважаючи на свою освіченість та ерудицію, вони понад усе ставлять досвід, отриманий в побуті і життєву мудрість. Їм не соромно звернеться за порадою до старших людей. Терези дуже дбайливо ставляться до родинному старшому поколінню. Для них такі люди джерело натхнення, приклад для наслідування та опора в житті.

Зодіакальне сузір’я людей, народжених 8 жовтня знак зодіаку Терези, робить їх заручниками любові. Їх зовнішній спокій і врівноваженість – це всього лише камуфляж, за яким ховаються пристрасні коханці. Амурні справи супроводжують їх протягом всього життя. Але не потрібно думати про них кепсько, адже Ваги справжні романтики і злегка авантюристи. Заради коханої людини, народжені 8 жовтня знак зодіаку Терези, готові на все, зробити будь-який подвиг. Ваги безмежно щасливі, якщо особа відповідає їм взаємністю, в іншому випадку, вони будуть таємно страждати. Всією душею вони захоплюються природою, їх вабить усе незвичайне, загадкове. Їх ваблять загадки космосу з мільярдами зірок і невідомих планет. Вони можуть годинами милуватися океаном, його силою і бескрайностью.

Інколи, через свою мрійливість і романтичність, ці люди потрапляють у різні халепи, зв’язуються з сумнівними особами, вибираючи негідну оточення для себе. Виною цьому надмірна емоційність і невміння тверезо оцінювати ситуацію. Також, підвищену увагу до неординарним особистостям і екзотичних речей роблять їх легкою наживою для шахраїв. Але варто їм тільки приборкати свої почуття, як перед ними розкривається правдива картина. Це допомагає їм швидко відновити душевну рівновагу, а отриманий досвід допомагає в подальшому не припускатися подібних помилок.

Особини, що з’явилися на світ 8 жовтня знак зодіаку Терези, домагаються значних успіхів у кар’єрі. Уміння стояти на своєму допомагає досягти відмінного матеріального достатку. Вони здатні створювати міцні сім’ї, але їх запал здатна відвести від дійсно важливих справ. Цим людям потрібно розуміти, що стабільність і благополуччя безпосередньо залежать від їх рішень і вчинків.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви здатні на повну відданість і вірність. Втім, одна ваша частина прагне до тривалого союзу, а інша бажає вести усамітнене життя. У проблему може перетворитися і бажання контролю. Ви любите брати керівництво на себе і не зазнаєте партнера, який вирішить зробити те ж саме.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Народжені 8 жовтня – дипломати від бога. При цьому вони мають вольовий характер, твердий внутрішній стрижень. Народилися 8 жовтня з готовністю йдуть на компроміси. Вони зацікавлені у плідній співпраці. Для таких людей немає нічого неможливого. Вони комфортно почуваються як на самоті, так і в колективі. До отримання високих статусів, як правило, народжені 8 жовтня не прагнуть. Але при цьому отримують визнання такі люди практично завжди. Для народжених 8 жовтня важливим є рівність. Такі люди готові на багато що заради відновлення справедливості. Вони відстоюють свої інтереси завзято і грамотно. Це дає очікуваний результат.

Керівник Ваги управляє залізною рукою в оксамитовій рукавичці. Підлеглий Ваги намагається домогтися бажаного, використовуючи методи дипломатії. Що стосується успіхів у роботі, представники знаку часто не доводять розпочате до кінця. Виною всьому їх емоційність і емпіричне ставлення до життя. Плідній роботі Ваг заважають особисті переживання, сімейні проблеми, багато іншого. Вони не можуть вчасно переключитися. На жаль, це дає вагомі підстави керівництву не довіряти таким співробітникам серйозні проекти.

Здоров’я і Хвороби

Проблем з фізичним здоров’ям Ваги практично не мають. Психіка їх більш вразлива. Більшу частину проблем породжує емоційний досвід. Ваги, що народилися 8 жовтня, схильні до депресій. Для них також не рідкість синдроми нав’язливих станів. Самолікування в тому і іншому випадку недоречно. Звернення до психотерапевта буде грамотним рішенням. Для гармонії тіла і духу Терезам рекомендований спорт. Але він має бути індивідуальним і естетичним. Командні ігри не для представників знаку.

Доля і Удача

В цей день народжуються працьовиті, витримані, цілеспрямовані натури. У житті їм доведеться добиватися всього своєю працею. Але, пройшовши через труднощі, випробування, інтриги, вони зможуть досягти великих висот, якщо збережуть вірною своїм ідеалам і чистоту душі, доброту і любов милосердя.

Поради Терезам, Народженим 8 Жовтня

Велелюбним Терезам, народився 8 жовтня, рекомендується обережніше ставитися до плотських утіх і любовних пригод. Занурення в чуттєвий вир загрожує психологічними проблемами і проблемами з репродуктивним здоров’ям. Тримайтеся обраного шляху і йдіть вперед. Не давайте себе відвернути. Користуйтеся розумом, щоб допомогти собі та іншим. Ми не тільки проживаємо наше життя, але і вчимося на її досвіді. Остерігайтеся застрягти на одному місці.


Залишити відгук