Чоловік Діва і Жінка Козеріг — Сумісність

Як чудово познайомитися з вихованим, глибоко порядним, серйозним людиною! – Саме так подумають при першій зустрічі і чоловік Діва і жінка Козеріг. Вони обидва педантичні, серйозно ставляться до того, «щоб все було правильно». Респектабельність і дотримання пристойності, як зовнішніх, так і внутрішніх – їх життєве кредо. З першої ж хвилини їх пов’язує глибоке взаєморозуміння. Однак, незважаючи на повний збіг поглядів, чоловік Діва не поспішає одружуватися: його мучить страх змін і можливість майбутнього дискомфорту – раптом вона ставить зубну пасту на полиці у ванній не праворуч, а ліворуч?! Жах! Кошмар. Він все життя робить навпаки.

Але, бачачи, як Козерожка переживає із-за невизначеності, і, розуміючи, що для неї єдиний можливий варіант – це офіційні відносини, Діва приймає рішення вступити в шлюб. Якщо, звичайно, по-справжньому закоханий. Він швидко зрозуміє, що жити з Козерогом не так страшно, як здавалося. Хоча деякі речі шокують; наприклад, деталі туалету, розкидані вранці в спальні і ванної. Він-то, дивлячись раніше на дисципліновану і зібрану Козерожку, мріяв, що вона буде такою ж аккуратисткой, як і він.

Але не тут-то було. Саме це (де півдня полежить її білизну, поки вона з роботи прийде) для Козерожки не принципово. Для неї набагато важливіше порядок у справах, оплата комунальних рахунків, своєчасний виклик сантехніка (щоб все в будинку функціонувало ідеально!). Ось засмічення каналізації, непрацюючий кондиціонер або пені за несвоєчасну оплату – для неї катастрофа. Однак, це не найбільша проблема в їх, за великим рахунком, вдалому шлюбі.

Добре, якщо дівчині-Козерогові з самого початку стане зрозуміло: вона ніколи не сліпить з чоловіка Діви свій ідеал. Чим раніше вона розлучиться з ілюзіями на цей рахунок, тим краще: збереже свої і його нерви. Завзятості і непохитної волі їй, звичайно, не займати, але і він – далеко не простий. Чоловік Діва міцно стоїть на ногах, його стихія – Земля (як і у Козерога). Два дурня будуть відповідати ударом на удар, не шкодуючи, але і не принижуючи один одного. Можливо, в якийсь момент вони вирішать: все, відносини вичерпали себе.

Однак для союзу земних знаків здається фінал, як правило, стає передумовою для нового старту. У них набагато більше спільного, ніж вони самі думають. Причиною розлучення (якщо, все ж, станеться) буде не банальний трикутник або згасання почуттів, а… самолюбство з гординею. Один з цієї пари не простить іншій, наприклад, стрімкого кар’єрного зростання і зміна соціального статусу. Ні Діва, ні Козеріг не люблять і, головне, не вміють жити на положенні «других ролей».

Періодично між ними будуть виникати проблеми з його дріб’язковою сварливості та її впертості, але з головних питань: секс, діти, фінанси, побут – у них ніколи не буде розбіжностей. Він не буде заперечувати проти роботи і кар’єрного зростання Козерога (якщо вона сама того захоче). Адже в цьому випадку вони вдвічі швидше зберуть гроші на освіту дітей, квартиру або котедж (до речі, обом більше подобається життя в котеджі на лоні природи, особливо, у зрілі роки). Вона завжди підтримає у його починаннях – адже вони спрямовані на процвітання та зростання добробуту сім’ї!

Земні знаки дуже стримані в прояві почуттів. Але хіба за зачиненими дверима спальні так вже важливі слова? Ну і що, що на їх устах – печать мовчання? Томна чуттєвість не потребує зайвих балачок. Чоловік Діва і жінка Козеріг доводять свою любов на ділі, даруючи радість дотиків і поцілунків. З роками їх пристрасть і ніжність не зблякнуть, що пов’язують узи стануть міцніше– це характерно для союзу земних знаків.

На перший погляд, чоловік Діва і жінка Козеріг схожі один на одного. Але при найближчому знайомстві з часом стає зрозуміло, що їх відносини з’їдають глобальні протиріччя, подолати які буде не так вже й просто. Треба сказати, що відносини цих представників зодіакального кола з’являються дуже рідко – і все через цих же суперечностей, які є серйозними перешкодами на шляху до їх щастя.

Схожість чоловіка Діви і жінки Козерога виражається в тому, що вони обидва не люблять галасливі компанії, бурхливий прояв емоційності. Зовні обидва партнера холодно-усунені, здаються навіть байдужими один до одного. Вони небагатослівні, дуже цінують свій час і той славний внутрішній світ, який є у кожного з них. Жоден із цих партнерів не може відмовитися від своєї індивідуальності на користь навіть любовних відносин, і висловлює протест проти зазіхань на свою свободу і незалежність.

Свою духовну холодність відчувають і чоловік Діва і жінка Козеріг. Найчастіше вони підшукують собі партнера, який буде більш емоційний, ніж вони самі, щоб живитися у нього теплом і позитивною енергетикою. В цьому ж загадкове, майже містичному союзі обидва партнери відчувають духовний голод поряд з іншим, але не наважуються зробити й кроку, щоб почати дарувати тепло у відносинах своєму обранцеві. Втім, якщо чоловік Діва і жінка Козеріг не зазнають великих незручностей в такому союзі, вони обидва можуть бути успішними і щасливими, а їх відносини – спокійними і плавними, без конфліктів. З боку, звичайно, такий шлюб здасться дивним, але головне – їм удвох буде добре і спокійно.

Якщо партнери зуміли домовитися про взаємні поступки, то вони відкриють для себе багато таких можливостей, які раніше були приховані. Наприклад, чоловік Діва зможе навчитися у своєї партнерки цілеспрямованості, практичності, активності, творчості, любові, а жінка Козеріг почерпне у обранця вміння ставитися до життя і подій філософськи, духовно розвиватися, використовувати творчий підхід до справи та зберігати спокій у всіх ситуаціях. Партнери не стануть пояснювати один одному в любові палкими фразами, вони не будуть запальними і пристрасними в сексуальному житті, але їх відносини, при повному розумінні один одного, придбають особливий сенс, який наповнить їх життя теплом і світлом.

Спілкуючись один з одним, чоловік Діва і жінка Козеріг стануть набагато м’якше і терпимішими один до одного. Крім того, жорстке серце жінки Козерога здатна розтопити тільки терпляча творча доброта її партнера, який буде дуже тактовний по відношенню до неї, ніколи не ранячи її чутливого серця, ретельно приховується під маскою байдужості і зарозумілості.


Залишити відгук