Чоловік Діва і Жінка Овен — Сумісність

Якщо чоловік Діва зустрічає жінку Овна, він починає говорити про неї неймовірні речі:

— Вона – сама ніжна і жіночна, сама мила, сама м’яка і добра!

Це Овен – ніжний, добрий, жіночний і милий? М’який?! Ні, він говорить про кого завгодно, але не про вогняному Баране! – свавільної, завзятою, упертою любительці поскандалити і довести свою правоту! Але чоловік Діва щирий. Вогненний Овен, справді, поруч з ним перетворюється в білу кучеряву овечку з блакитним бантиком (на якийсь час – вже точно). Ні, звичайно, роги і копита на місці, і взбалмошность, і любов пободаться нікуди не поділися. Але поряд з Дівою Баран саме такий – милий, м’який і ніжний.

Секрет простий: якщо жінці-Овну не треба доводити, що вона сама смілива, розумна, яскрава, якщо елемент суперництва у відносинах відсутня, її войовничий Марс перестає бринькати обладунками. Діва захоплюється її відвагою і щирістю. І Овен, нарешті, відчуває себе коханою і захищеною, у них цілковита ідилія і повна гармонія! – Так чому ж вони часом розлучаються?

Перша причина: чоловіки Діви не квапляться довести відносини до логічного завершення – офіційного шлюбу (у Дів на підсвідомому рівні страх перед офіціозом). Нетерплячі Овни чекають, чекають, так і взбрыкнут: спокійне смирення і вміння чекати – не їхня чеснота. Але, навіть розлучившись, вони, швидше за все, залишаться друзями.

Друга причина: уявіть собі триллер, де герої запаморочливо прекрасні і здійснюють немислимі подвиги. А потім уявіть, як би ви себе почували, якщо раптом з затишного дивана перенеслися по той бік екрану, в той трилер? – У гори, на яхту, під свист куль, де будинки валяться, Титаніки тонуть, все вибухає? Приблизно в такому становищі опиняються Діви, які вступили в союз з Овнами. Діви розважливі й педантичні. Овни діють за натхненням. У Дів в житті все відбувається за планом. Жінка Овен приймає рішення за настроєм, тут і зараз.

В конфліктній ситуації чоловік Діва йде по шляху компромісу. Жінка Овен спочатку стукне кулаком, потім підстрибне на всіх чотирьох ратиці, і, нарешті, стрімголов рвоне буцатися. Думати, що до чого, вона буде потім. Врівноваженому чоловікові Діві, понад усе цінує спокій, ні за що не зрозуміти, як можна за півтори хвилини змінити плани і перебувати постійно у вирі подій і людей (а Овни просто чахнуть в тиші і спокої домашнього затишку, їм необхідно хоча б іноді потрапляти у вир світського життя!).

Швидше за все, дізнавшись один одного краще, Діва вже не буде так захоплено говорити про Овні. В очах Овна чарівність галантної Діви теж злегка зблякне. До того ж, Овечку будуть страшенно дратувати періоди, коли Діва перестає звертати на неї увагу, йде в себе. Якщо Овен зробить серйозне зусилля над собою і навчиться бути поруч, не пристаючи щохвилини до Діви, не вимагаючи уваги і щохвилинного звіту, що відбувається – все буде нормально. Просто Дівам, як ні кому іншому, необхідні періоди самотності. Не треба чіплятися до нього, торсати, нав’язувати що-небудь. Йому цілком достатньо знати, що його кохана поруч і зайнята сама собою.

Чоловікові-Діві треба навчитися бути ніжніше і уважніше з Овечкою. Вірніше, треба навчитися частіше виявляти зовні свої почуття: не скупитися на багатозначні посмішки, швидкоплинні поцілунки в щоку і ніжні слівця. Інакше в Овна виникне емоційний голод, вона почне скандалити, а її Марс, нарешті-таки, стрепенеться і кинеться в бій.

Але у Діви і Овна є чудове сполучна початок: секс. Їх відносини дуже гармонійні, відрізняються властивістю відроджувати і реанімувати почуття. Кожна близькість – як посвячення один одному.

Чоловік Діва викликає захоплення у жінок своєї педантичною ретельністю, педантичністю і організованістю — він завжди пам’ятає про події, ніколи не спізнюється і тримає свої обіцянки. Жінка Овен також буде зачарована його дисциплінованістю – тим, чого так не вистачає їй самій. Він, у свою чергу, захопиться енергійністю своєї обраниці, її нестримною активністю, оптимізмом і життєлюбством.

Чоловік Діва і жінка Овен можуть бути щасливими разом, доповнюючи один одного у всьому. Але проблеми в їх стосунках не змусять себе чекати, і вже після перших відкриттів, які можуть не сподобатися обом партнерам, союз може розвалитися. Чоловік Діва буде побоюватися, що його енергійна партнерка зруйнує його акуратний і спокійний світ, позбавивши його затишку і спокою. У його мріях спільне життя повинна бути дуже розміреним, умиротвореної, щоб партнери могли відпочивати в комфорті та теплі, відгородившись від зовнішнього світу.

Жінка Овен ніяк не може прийняти перспективу, де вона буде змушена сидіти під замком і присвячувати свій час домашньому господарству, і поспішить відвоювати своє право на незалежність і свободу. Чоловік Діва не дуже балакучий і товариський, він не бажає бувати в компаніях і суспільстві, що для жінки Овна виглядає, як недолік. Вона потребує широкому спілкуванні, і тому буде прагнути до нього, незважаючи на невдоволення партнера. Чоловік Діва, у своїй одвічній тязі до акуратності і порядку, буде, в свою чергу, незадоволений вічним безладом в квартирі, неорганізованістю і необов’язковістю своєї обраниці, яка не вважає негожим спізнюватися і не виконувати обіцянки. Спочатку її супутник буде просто розгублений і засмучений, потім він почне вимовляти своїй обраниці з цього приводу.

Чоловік Діва може довести жінку Овна до сказу своїми постійними докорами, критичними зауваженнями, вона буде звинувачувати його в педантизм і дріб’язковості, і з кожним днем це роздратування буде рости все більше. У фінансових питаннях у пари також можуть виникнути розбіжності, так як чоловік Діва завжди педантично ставиться до грошей, не любить смітити ними, ретельно контролює і планує всі витрати.

Жінка Овен ставиться до грошей філософськи – вона вважає, що, якщо вони вже є, їх потрібно витратити собі на радість. Вона також не схильна викидати гроші на вітер, але дуже любить купувати дорогі, розкішні речі, які сильно розхитують сімейний бюджет. Сексуальне життя пари терпить фіаско, тому що бурхливому темпераменту жінки Овна протиставлена стриманість і навіть холодність чоловіка Діви. З-за стількох розбіжностей в характерах і способі життя партнери можуть прийняти рішення розлучитися, так і не зрозумівши до кінця цінність своїх відносин.

Цей шлюб обіцяє стабільні і міцні відносини між партнерами, якщо він спочатку створювався з розрахунком. Матеріальна та соціальна залежність один від одного дасть можливість чоловікові Діві і жінці Овну вести дуже рівну, спокійне життя, в якій кожен з партнерів буде знаходити свою власну вигоду.


Залишити відгук