Чоловік Діва і Жінка Водолій — Сумісність

Союз чоловіка-Діви і жінки-Водолія досить цікавий з точки зору астропсихології. Справа в тому, що обидва партнера мріяли бачити в своїй другій половинці зовсім не ті якості, які їм дісталися. Чоловік-Діва цінує жінок, які стримані у своїх судженнях, а жінка-Водолій може бути гиперкоммуникабельной. Нерідко вона відчуває потребу висловити все, що накопичилося, але іноді її «заносить» і вона може пуститися в словесні нетрі, зачіпаючи неприємні або хворобливі для співрозмовника теми.

На певному етапі її життя їй властиве переконання, що її думка – істина в останній інстанції, і довести, а тим більше переконати жінку-Водолія майже неможливо. Зі свого боку, леді-Водолій любить красномовних чоловіків, які здатні виразити захоплення її персоною в красиві словесні форми, а чоловік-Діва зовсім не Цицерон, йому простіше висловити свої почуття через вчинки, а не слова.

Як представниця стихії Повітря, жінка-Водолій мінлива в своїх планах. Сьогодні вона може бути в Парижі, завтра на Гоа, а вчора вона споживала оладки в селі у бабусі, причому всі її пересування будуть спонтанними. Чоловік-Діва ж, починаючи з свідомого віку, звик будувати своє життя за чітко визначеним планом, він спочатку позначить цілі, а потім рухається в напрямку їх досягнення. А жінка-Водолій багато з цілей досягає як би мимохідь, граючи, викликаючи подив і захоплення у оточуючих. Ну і нарешті, ця дама дуже волелюбна (це, мабуть, головна риса характеру Водолія). Вона не виносить, коли хтось намагається її «будувати», але в цей же час сама схильна вказувати іншим, як і що робити. Чоловік-Діва завжди розраховує, що його слово буде останнім.

чи Варто говорити, що ці двоє різні, немов Північний і Південний полюси – не мають точок дотику. Однак старе, як світ, правило «протилежності притягуються» працює у їхньому випадку на всі сто. Жінка-Водолій нейтралізує надлишок своєї життєвої енергії, спілкуючись з небагатослівним чоловіком-Дівою. Поруч з ним вона відчуває себе зіркою, Клеопатрою, залізної леді Маргарет Тетчер. Питання в тому, чи готовий чоловік-Діва до того, щоби бути фоном для яскравої особистості своєї коханої. Адже він теж може бути дуже ерудованою, дипломатичним, різнобічним, тільки, на відміну від жінки-Водолія, він набагато рідше демонструє свої таланти. Але це не означає, що в душі він не чекає на неї він захоплення і схвалення.

Якщо повітряна леді-Водолій не буде надто зайнята власними проблемами, щоб періодично давати своєму коханому можливість проявити себе і окрилити її своєю похвалою, він буде їй безмежно вдячний. У відносинах йому досить зрідка бути в ролі першої скрипки, весь інший час він комфортно почувається на другому плані. Головне, щоб вони зуміли уникнути моделі відносин «королева та її паж». Адже чоловік-Діва, незважаючи на свою зовнішню стриманість, гонористий. Він не проти принести каву в ліжко коханій жінці, або прибрати в квартирі, коли вона не встигає – але тільки не в тому випадку, коли вона потребує це зробити.

Чоловік-Діва за демократію в стосунках – він ніколи не опуститься до того, щоб принижувати і експлуатувати свою другу половинку, але в той же час він ніколи не змириться з роллю «хлопчика на підхваті».

Пара чоловіка Діви і жінки Водолія не розбурхує уми численних глядачів своєю романтичною піднесеністю або палкою емоційністю. Але той факт, що ці партнери сильно відрізняються один від одного, але все-таки знаходяться разом, дозволяє вважати, що їх пов’язує щось незрівнянно більше, ніж банальна цікавість один до одного. Як відомо, протилежні заряди притягуються один до одного, і пара чоловіка Діви і жінки Водолія – як раз той самий випадок.

Ці партнери мають в житті абсолютно різні цілі. Чоловік Діва прагне створити свій куточок, який буде захищати його від шкідливих впливів зовнішнього світу. Він бажає забезпечити свою сім’ю матеріально, щоб в майбутньому не виникало проблем з грошима. Мрія чоловіка Діви – зустріти ніжну, тонко почуває, розуміє жінку, яка розділить з ним погляди на життя. Як йому здасться спочатку, жінка Водолій повністю відповідає цим критеріям, і при тому – вона дуже гарна й приваблива. Його буде кілька турбувати прагнення своєї партнерки до експериментів, відкриттів, але і до цього він швидко звикне, тому що у відповідь від неї він отримає неабияку порцію тепла, турботи і любові.

Жінка Водолій буде зачарована м’якістю і спокоєм свого обранця. Вона не визнає брутальності і агресії в усіх проявах, і тому чоловік Діва викличе дуже сильні почуття любові до нього. Вона буде намагатися не порушувати крихкий мир свого обранця, бо прекрасно розуміє його побоювання і переживання з цього приводу. Чоловік Діва, у свою чергу, не стане обмежувати свободу своєї обраниці, надаючи їй можливість проявити себе в кар’єрі або професійній сфері.

Жінка Водолій не може існувати без широкого спілкування і друзів, а тому вона буде частенько бувати на вечірках і різних посиденьках, але, на жаль – без свого чоловіка. Жінка Водолій внесе у відносини партнерів свіжий струмінь, вона не дасть їм перетворитися в нудні і рутинні. Чоловік Діва повинен стежити за порядком і внутрішнім пристроєм затишного домашнього світу. Він менш за все схильний до марних мрій, і тому зможе зробити практичні кроки у примноженні сімейного капіталу і найкращого вкладення грошей.

У цих відносинах жінка Водолій більш розпещена. Вона із задоволенням буде позбавлятися від будь-якої відповідальності і повісить всі справи на свого чоловіка Діву. Ці цікаві, неординарні відносини будуть продовжуватися до тих пір, поки у кого-небудь з цієї пари не урветься терпець. Егоїзм одного з партнерів, який буде проявлятися в гіпертрофованій формі, також здатний підточити цей тандем, і тому чоловікові Діві і жінці Водолію, як можна раніше, потрібно задуматися про «золоту середину» у відносинах, від якої в подальшому вже не відступати. Партнери повинні знаходити задоволення не в задоволенні своїх власних амбіцій, а у взаємному розумінні, у вчинках, здійснених для коханої людини.


Залишити відгук