Чоловік Діва

Чоловік Діва відповідальний, надійний, сильний чоловік. Для нього честь і гідність є найбільш значущим у житті. Справедливість, працьовитість, твердість переконань це основа життєвої позиції чоловіка Діви. До кар’єри, професійного зростання ставиться прохолодно, покладаючись на волю долі. При виборі професії орієнтується тільки на надійні, матеріально вигідні спеціальності.

Ніколи не стане мріяти про знахідку скарбу або нежданого спадщини, лише праця і завзятість, призведе до бажаного фінансового результату. Пунктуальний, обов’язковий, дисциплінований чоловік-Діва людина слова, ніколи не обіцяти те, чого не в силах зробити. Він твердий, в своїх рішеннях, позиції і погляди на життя не змінюються протягом усього життя.

Між тим, чоловікові-Діві властиво якість робити зауваження іншим, повчати близьких і сторонніх, нічого не варто зупинити хулігана або виступити за правду і справедливість. Він належить до категорії людей вимогливих, чутливими до акуратності, прискіпливих. Критика на адресу Діви, є найбільш провокаційним способом викликати злобу в чоловікові. В інших випадках він спокійний, стриманий, не стане сперечатися. Як чоловік, він холодно проявляє свої почуття, боячись підпустити до себе людину, щоб не піддатися на хитрощі розкрити душу.

До питання одруження, підходить з небажанням. Чоловік-Діва задоволений своїм холостяцьким положенням до зрілих років. До шлюбу можуть призвести навіювання родичів, або у необхідності цього, або з серйозним обставинами. Жінка, яка підійде чоловікові Діві, повинна бути природною і зрозумілою, прогнозованою. Вона обов’язково повинна бути гарним співрозмовником, бути розумною, ерудованої. Чоловік-Діва в уяві малює свій ідеал, який, як правило, не завжди поєднується з якостями в життя.

Коли він закоханий, то виглядає соромливою, з напуском холодності, байдужості, а при цьому серце палає пристрастю. Чоловік-Діва прагне до матеріального достатку шляхом фізичної праці, наполегливо заробляючи на комфорт і затишок для свого будинку.

Чоловік-Діва до батьківства ставиться дещо прохолодно. У теж час вони турботливі, люблячі батьки. Схили відчувати щастя від батьківства дещо пізніше, після народження дітей. Тим не менш, вони терплячі, суворі до дітей. Виховують в них любов до працьовитості, і до бажання стати цілеспрямованими людьми.

Зруйнувати відносини з Дівою можуть фальш, демонстративні істерики, прискіпливість, загадковість жінки. Йому потрібна зрозуміла, проста, домашня подруга. Знайшовши собі гідну жінку, чоловік зробить все для щастя і благополуччя всієї родини.


Залишити відгук