Чоловік і Жінка Телець Діва — Сумісність

Любовні стосунки між двома людьми не можуть бути абсолютно гладкими, до яких би ознаках вони ні належали. Але існують спілки, з якого боку не подивися – вдалі. До таких відноситься пара Тільця і Діви. Вони дуже потрібні один одному – це видно з першого погляду.

Життєві цінності і пріоритети представників цих двох знаків багато в чому збігаються: вони обидва до глибини душі реалісти, не обтяжені пристрастю до погоням за повітряними замками. Обидва прагнуть до стабільності почуттів і відносин, а сім’я для них – найвища цінність. Діти, що народилися в цій парі, будуть оточені увагою і турботою, навіть коли самі стануть батьками: що Телець, Діва відчувають найгострішу потребу захищати своїх нащадків і підтримувати їх так довго, як тільки зможуть. Дружна патріархальна сім’я – ось до чого вони обидва прагнуть. І, безсумнівно, створять її. Що тут сказати… рада так любов! Гірко!

Але повернемося до того, з чого ми почали. Навіть у настільки гармонійного союзу не може не бути проблем – особливо якщо говорити про парі Самого Нахабного Впертого і Самого Їдкого Критика. Характери у них у обох непрості… Телець – особистість дуже владна: «Все повинно бути так, як я сказав, а свої заперечення залиш при собі!». Діва зовсім не претендує на лідерство в парі, у неї цілком традиційні погляди на сім’ю. І все ж істина їй дорожче, про що вона не втомлюється повторювати на різні лади – а істина в тому, що Бик занадто консервативний, негибок, неохайний і глухий до чужої думки.

Він не любить і не вміє вчитися на своїх помилках – а значить, нездатний до особистісного зростання. Варто уточнити: все це на думку Діви, дещо суб’єктивно. На захист Тільця можна сказати, що він любить порядок не менше ніж вона, але не робить з нього культу. Він ставиться з часткою скептицизму до всього незнайомого, новому, а до альтернативного, непізнаного – часом і зовсім вороже, але це не означає, що він не в змозі пристосовуватися і виносити уроки зі своїх помилок.

Діві не варто лаяти чоловіка за все його недосконалості. Так, вона бажає йому тільки добра, намагається допомогти стати краще, але ви ж в курсі, куди благими намірами вимощена дорога? Існує думка, що рай і пекло знаходяться не в якихось ефемерних позаземних сферах, а в душах кожного з нас: половинка світла, половинка темна. Людина сама може створити для себе і своїх близьких прижиттєвий едемський сад… або геєну вогненну, на що вже вистачить його талантів.

Кожен день, проведений в гармонії з собою і світом, наближає вас до світла – але якщо ви бачите навколо себе одне недосконалість, яке потрібно неодмінно викорінити, нехай навіть насильницькими методами, ви множите темряву в своїй душі. Спробуйте краще частіше радіти. Ваш партнер – прекрасний сім’янин, чудовий батько, і просто якнайглибше порядна людина. Подякуйте його за це наступного разу, коли захочеться буркотіти про його не надто свіжих шкарпетках.

А тепер дозвольте дати пораду Тельцю. Діва – земний знак, у всіх сенсах цього слова. Вона не вистачає зірок з неба і напевно не вимагатиме цього від вас. І тим не менш, це дуже тонко відчуває й ранима жінка, переживає всі ваші проблеми і невдачі не менш болісно, ніж свої власні. Її любов носить відтінок жертовності. Діви геть позбавлені егоїзму, навпаки – жити для себе вони просто не вміють. І якщо вашій половині хочеться трошки «опікати» вас, просто дозвольте їй це. Ніщо так не ображає, як знехтуваний дар, піднесений від усього серця – саме так Діва сприймає вашу глухість до її слів. Якщо ви навчіться хоча б іноді поступатися дружині, ваш союз стане не просто вдалим, а абсолютно гармонійним. Безперечно, ви не любите працювати над собою – але результат того вартий.

Чоловік і жінка Телець Діва мають багато спільного, тому вони добре відчувають і розуміють один одного. Це – ті гармонійні і дуже гарні стосунки, про яких пишуть любовні романи. Знаки Зодіаку наших героїв знаходяться під управлінням стихії Землі, а це означає, що їм дуже легко розуміти один одного, йти на компроміси і мирно спілкуватися. Пара чоловіка Тельця і жінки Діви завжди виглядає бездоганно, їх добре приймають в суспільстві. Для оточуючих людей стосунки цих партнерів завжди виглядають зразком для наслідування.

Чоловік і жінка Телець Діва здатні витримати разом навіть великі випробування, які підкидає їм доля. Вони будуть відмінно доповнювати один одного в будь-якій діяльності, утворюючи нероздільний і дуже ефективний тандем. Чоловік Телець приваблює партнерку своєю стабільністю, порядністю, мудрістю. Жінка Діва дуже акуратна, вона вміє господарювати та економити, якщо потрібно. Така партнерка підкорить серце практичного чоловіка Тельця відразу ж, змушуючи його тремтіти від щастя, домагаючись її розташування до себе.

Деяке роздратування партнерки може викликати прагнення чоловіка Тельця до граничної простоти в одязі – він не замислюється, як йому одягтися, віддає перевагу непомітні, практичні речі, і часто може виглядати неохайно. Але розумні повчання і зусилля жінки Діви можуть буквально перетворити партнера, зробити його більш обачним – як у вчинках, так і в словах. Чоловік Телець обов’язково навчиться стежити за своєю зовнішністю, якщо це приносити радість його коханій жінці. Сварки в цій парі бувають нечасто. Якщо і виникає напруга – обидва партнери прагнуть його погасити, не дати розвинутися в затяжний конфлікт.

Чоловік і жінка Телець Діва не люблять порожні мрії, вони не створюють ілюзій і повітряних замків, воліючи практичну роботу і конкретні цілі в житті. Якщо в іншому союзі чоловік Телець буде губитися на тлі своїх, більш войовничих, партнерок, то цей союз дає йому прекрасну можливість максимально виразити себе у творчості і діловій сфері. Жінка Діва буде всіляко сприяти тому, щоб її обранець відчув себе сильним, рішучим і впевненим у собі.

Вони можуть мовчати разом – але це мовчання також буде їх об’єднувати, тому що партнери вміють розуміти і відчувати один одного без слів. Жінка Діва буде дозволяти партнеру опікати себе, керувати своїми діями, але вона не потерпить безмежної влади чоловіка над собою. Чоловік Тілець, у свою чергу, обіцяє виконувати всі ідеї своєї геніальної і практичною дружини, але при цьому він повинен відчувати саме себе на чолі всіх справ.

Створивши чіткий консенсус у своїх відносинах, пара чоловіка Тельця і жінки Діви відкриють для своїх стосунків нові горизонти розвитку. Вони легко доб’ються успіху в будь-якій сфері життя чи ділової сфери, якщо не відступлять від своїх миротворчих ліній поведінки, і не поставлять свої власні амбіції «во главу угла».


Залишити відгук