Чоловік і Жінка Телець Телець — Сумісність

«Нарешті мені зустрівся гідна людина» – подумає кожен з Тельців, вирішивши зав’язати стосунки з партнером свого знака. І ось це визначення «гідний» ставиться до всього, що включає в себе їх союз. Існує трохи однойменних зодіакальних пар, приречених на гармонію і щастя, так як у відносинах між схожими людьми не можна знайти взаємодоповнення. Але кожен з Тельців – настільки цілісна особистість, що під вплив партнера просто не потребує. Та й не взяв би жодного впливу, надто вже незалежним і впертий.

Союз двох людей, що шанують одні і ті ж істини, може уникнути багатьох конфліктів. Про що сперечатися, навіщо сваритися, якщо думка партнера майже завжди збігається з вашою?.. Тельці так рідко сумніваються, що можна сказати, практично ніколи. Вони знають напевно. Можуть і помилятися, безперечно – ніхто не ідеальний, але й обраного шляху не звернуть, навіть зустрівши серйозні перешкоди. Бики не бояться труднощів – нехай краще труднощі бояться їх: у людей цього знака стільки внутрішньої сили, що вони без перебільшень здатні прогнути під себе світ, якщо б захотіли. Втім, світ їм не потрібен – досить добротного будинку, стабільного достатку й спокійного життя.

Тельці дуже хазяйновиті і рачительны. Навіть отримуючи досить високий дохід і зібравши чималий капітал, вони не будуть смітити купюрами, марнуючи заощадження на розваги і капризи. По-перше, достаток коштував їм великого праці і старанності, і вони знають ціну грошам. По-друге, вони зовсім не пихаті, та й взагалі не звикли рахуватися з чужою думкою. Скажіть-но, якби на місці жінки-Тельця виявилася представниця будь-якого іншого знака, не замучила б вона чоловіка вимогами купити їй безліч демонструють статус дорогих іграшок?

Зрозуміло, Бик не втомиться раз за разом говорити дружині своє тверде «ні», але яким же глибокою повагою він перейметься до жінки, здатної сказати «Новий бойлер нам зараз потрібніше, ніж мені – нові туфлі». А коли дівчина-Телець все ж збереться в взуттєвий магазин, то придбає пару міцних черевиків для будь-якої погоди – тому що вони практичніше ніж модельні туфельки. Вона не стане просити на них грошей у чоловіка, так як з дитинства звикла бути самостійною, а з повноліття – забезпечувати себе всім, що потрібно.

Чоловік-Телець зачарований: ось вона, його Єдина! Спокійна, серйозна і прагматична, але при цьому така тепла, домовита і турботлива. Вона відповідає на його стриманий захват не меншим захопленням – жінка-Бик зневажає хлопців з діркою в кишені і вітром у голові, а тому так глибоко поважає свого обранця, якого можна назвати яким завгодно, але тільки не вітряним. Разом вони пройдуть по життю, спираючись один на одного, щоб коли-небудь зустріти старість у комфортабельному і охайному будиночку біля озера далеко від галасливої суєти міст. Вони добре попрацювали і заслужили спокій. І нехай Тельцям абсолютно не характерна сентиментальність, одного разу старий Бик візьме за руку свою стареньку і скаже: «Як же здорово, що я вибрав тебе». На що вона напевно відповість: «Безсумнівно здорово… але це я тебе обрала!».

Так, боротьба за право лідерства в бичачому сімействі – не рідкість. Адже перед нами два Тільця, а це один із самих упертих знаків Зодіаку. Їх життєва позиція «Ні кроку назад!» допомагає досягти успіхів у будь-якій справі… але тільки не в суперечці з собі подібним. Вам траплялося сперечатися з відображенням у дзеркалі? Словесний двобій двох Биків – це приблизно те ж саме. Причому виникнути він може буквально на порожньому місці: один не поступився, другий обурився, і в підсумку цілий тиждень Тельці не розмовляють один з одним.

Дивно, але таке ось змагання – хто кого переупрямит – часом є причиною серйозних сварок і навіть розставання пари Биків. Ніколи не допускайте такого! Перемога в суперечці не принесе вам стільки радості, скільки дає відчуття гордості за свого партнера. Адже ви самі знаєте, що ідеально підходите один одному. Так що знайдіть в собі відвагу першим сказати «пробач» – в ім’я майбутніх довгих років спільного щастя.

Чоловік і жінка Телець Телець мають непохитним спокоєм і витримкою, а в їх союзі ці якості будуть зведені в ступінь. Відносини в парі з самого початку здаються степеневими, спокійними, і – досить нудними. Принаймні, саме такими вони здаються оточуючим. Але в самій парі може встановитися особлива, тиха гармонія, яка принесе щастя обом партнерам, і тому за стосунки їм варто поборотися, якщо щось раптом піде не так.

З моменту знайомства чоловік і жінка Телець Телець відчувають один до одного величезну симпатію, відчуваючи в усьому споріднену душу. Їх союзу не загрожують спалахи конфліктів, бурхливе кипіння пристрастей і грандіозні скандали, хоча непорозуміння і нерозуміння між цими партнерами бувають нерідко. Чоловік і жінка Тельці добре розуміють один одного, вони відчувають і вгадують кожну думку, бажання. Телець – один з найбільш упертих знаків Зодіаку, і тому партнерам буде важко в тих ситуаціях, коли з якихось причин їх бажання розійдуться. Не збираючись здавати своїх позицій, кожен з них буде стояти на своїй думці, навіть не намагаючись прислухатися до думки коханої людини.

Легко припустити, що такі відносини будуть завжди крутиться навколо одного і того ж – побутових питань, організації максимальної стабільності і комфорту. При відсутності найменшого розвитку відносини двох Тельців дуже скоро стануть буденними, нудними, позбавленими всякого змісту і почуттів. Часто такі шлюби розпадаються через повне нерозуміння партнерами один одного, або ж зберігаються, як звичний союз вже чужих один одному людей. Порятунок відносин двох Тельців може бути в постійному прагненні до нового, хоча саме новизна завжди лякає Тельців, змушуючи їх тупцювати на місці.

Партнери повинні зрозуміти, що, обмежуючи себе тільки рамками побутових питань, вони втрачають саму суть їх відносин, що незмінно приведе до їх відчуження один від одного. Тельці дуже сексуальні, і бурхлива фізична любов служить ще одним фактором, що скріплює їх взаємовідносини. Набагато пізніше Тельці можуть бути турботливими і уважними батьками, створюючи ту основу, яка називається рідним осередком для багатьох поколінь у цій сім’ї.

Чоловік і жінка Телець Телець повинні вчасно зрозуміти, що, оберігаючи свій затишний куточок від зовнішніх впливів та змін, вони ризикують завдати відносин ще більшої шкоди. Партнери повинні виглядати один в одного, як у дзеркало, і правити власну поведінку, якщо з’явилися перші проблеми. Свої сили обидва Тільця мають спрямовувати не на боротьбу один з одним, а на рішення загальних глобальних завдань – це може бути спільний бізнес або заняття творчістю. До змін у своєму житті Тельці повинні ставитися філософськи, не відчуваючи страху перед ними, а намагаючись відповідати новим вимогам часу.


Залишити відгук