Чоловік Тілець і Жінка Скорпіон — Сумісність

Взаємовідносини Тільця і Скорпіона – це союз двох сильних особистостей. Але саме в тому, як ні парадоксально, полягає складність і навіть слабкість такого союзу. Граничні почуття, фатальна, ненаситна пристрасть – так починається роман між Тельцем і Скорпіоном. Якщо їм вдасться не спалити один одного, відносини, увійшовши в стадію стабільності, можуть стати дуже міцними. Або… або, не витримавши емоційної напруги і розлучившись, обидва партнера залишать в серцях один одного незагойна до останнього вдиху рвану рану.

Підуть відносини за першим або другим сценарієм, невідомо навіть зіркам – але все ж благополучний результат найімовірніше: настільки глибокі почуття гідні того, щоб за них боротися. Однак шлях назустріч буде досить непростий, так як Скорпіон і Телець – особистості настільки різні, що їх можна назвати навіть протилежностями. Втім, як відомо, потяг таких людей один до одного завжди найбільш сильно. В цьому немає ніякого парадоксу: сторонньому спостерігачеві добре помітно, що жінка-Скорпіон тягнеться до людини, в якому сильні ті якості характеру, які слабкі в ній самій.

Тільця ж підкорює містичне чарівність Скорпіона – те, чого міцно стоїть на тлінній землі всіма чотирма копитами Бик осмислити не в змозі. Але те, що очевидно для інших, для цих двох є таємницею за сімома печатками, а феєрію раптово спалахнули почуттів вони вважають за краще списувати на поклик плоті. Втім, не так вже вони і неправі: часом саме сексуальний потяг зводить разом представників цих двох знаків – воно ж і утримує їх від розставання, допомагаючи пройти через всі життєві шторму.

А штормів на частку цієї пари випаде чимало… Знову варто підкреслити: Телець і Скорпіон – однаково сильні особистості, що неминуче провокує їх на суперництво і боротьбу за лідерські позиції. Якщо для врегулювання чергового конфлікту більш м’який партнер зробив крок назустріч і сказав «Вибач, я не хотів завдати тобі болю», впертий чоловік-Телець і експресивна жінка-Скорпіон розійдуться по різних кімнатах, затамувавши в душі образу. Саме цей недолік – невміння прощати і поступатися, розбив безліч щасливих пар. Переконати представників цих двох знаків неможливо, на делікатність і гнучкість у спілкуванні вони нездатні. Результат: ворожнечі Скорпіон і Телець починають займатися з тієї ж неприборканої пристрастю, з якою спочатку придавались любові.

Самій фатальною помилкою з боку Тільця була б спроба обернути конфлікт жартом. Тому що для Скорпіона той факт, що з ним хтось не згоден, це дуже серйозно. Хтось живе інакше, дивиться на світ по-іншому?! Він, безсумнівно, якнайглибше помиляється. Скорпіона не можна критикувати, а вже тим більше насміхатися, навіть беззлобно: навіть якщо вона не подала вигляду, що це її поранило, знайте – ваше ім’я вже з’явилося в її персональному списку негідників, які заслуговують на всіх страшних страт, які тільки придумало людство. Ніколи не пробачить Скорпіон і неповажних висловлювань на свою адресу. Адже це не просто жінка, а Жінка з самої що ні на є великої літери. Вона знає собі ціну і вимагає від оточуючих виняткової поваги.

Тільця ж навпаки, серйозно зачепити що-небудь досить складно. Він приземлений, упевнений в собі і не занадто багато значення надає чужих слів. Інша справа – вчинків. Розчаровувати Тільця небезпечно: у гніві він стає розлюченим Биком, який спочатку розтопче, а потім пояснить, за що.

Тим не менше, якщо вам обом вдасться вижити на цій війні, ви отримаєте в нагороду самий дорогий трофей з усіх можливих: вічне, без перебільшення – вічну любов, полум’я якої не охолодять року. Переможцями в битві закоханих можуть бути тільки двоє. Нехай шлях один до одного був довгий і тернистий, але чим важче людині дістається що-небудь, тим більше він це цінує.

Чоловік Тілець і жінка Скорпіон притягуються один до одного, як магнітом. Вони мають однакові якості, які роблять їх схожими – це сила, витривалість, витримка і наполегливість. Однак, ці партнери в життя протилежні один одному абсолютно, а їхні сильні якості особистості грає в цій різниці велику, а іноді – драматичну роль. Якщо цій парі вдасться знайти необхідний баланс у відносинах — вони проживуть довге щасливе життя разом.

Чоловік Телець знаходить жінку Скорпіона дуже спокійною і степеневої, як і він сам. Але зовнішнє спокій оманливий, тому що цей зодіакальний знак Скорпіон відомий своїми несподіваними сплесками енергії і агресії. З початку любовних відносин партнери будуть буквально тонути у своїй пристрасті, не помічаючи нікого і нічого навколо. Поступово стане проявлятися різниця характерів, і чоловік Телець може навіть злякатися тих нападів нестримної люті або ейфорії, які продемонструє йому партнерка. В принципі, пара може розвалитися вже після перших розбіжностей – в деяких випадках це так і відбувається.

Але наші герої не звикли здаватися, і переважна більшість пар продовжують вивчати один одного, звикати до своїх, вже таким очевидним, розбіжностей. Для стосунків чоловіка Тельця і жінки Скорпіона дуже важливо час – чим більше проходить в обопільному бездіяльності і нерозуміння, тим гірше для них. Перша любовна ейфорія буде потихеньку перетворюватися в сірі пересічні будні існування удвох, і це буде справжнім випробуванням для обох партнерів, перевіряючи їх відповідність один одному.

Може так статися, що чоловік і жінка Телець Скорпіон, живучи разом, і навіть непогано ладя один з одним, вже давно є чужими людьми, які знаходяться поруч більше за звичкою. Можна сказати, що розвиток відносин партнерів залежить від багатьох чинників, які потрібно враховувати і не залишати без уваги. Наприклад, матеріальний достаток для цих знаків Зодіаку – поняття різні. Вони по-різному гроші витрачають і заробляють їх, у них різні уявлення про кар’єру та професійному спрямуванні, вони по-різному підходять до виховання дітей і спілкування з друзями.

Загальне щастя в цій дивній і цікавою парі чоловіка Тельця і жінки Скорпіона залежить від того, наскільки кожен з них буде мати можливість розвиватися у своєму напрямку, а також мати свою міру свободи, без зазіхань на неї. Партнеру необхідно відмовитися від своїх педантичних причіпок, адже жінку Скорпіона виправити неможливо. Партнерка не повинна давати приводів для ревнощів своєму могутньому чоловікові. Вона повинна бути більш відкритою і зрозумілою йому. Їх якості не взаємно виключені, а взаємо доповнювані, і в цьому полягає сила цієї пари. Якщо чоловік і жінка Телець Скорпіон мають любов один до одного – вони подолають все, щоб в їх відносинах запанувала гармонія.


Залишити відгук