День Народження 7 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Ваги, народжені 7 жовтня, інтелігентні, дотепні, привабливі і дивляться на життя з філософської точки зору. Ви розумієте людей і вмієте схоплювати складні технічні деталі. Аналітичний розум і тонка інтуїція дозволяють вам швидко і точно оцінювати будь-які ситуації. Тактовний підхід і знання людської природи роблять з вас прекрасного керуючого. Професійна кар’єра в сфері мистецтва, журналістики, науки, освіти, юриспруденції або політики спрямує весь спектр ваших інтелектуальних і творчих талантів у правильне русло.

Народжені 7 жовтня можуть відчувати труднощі при роботі изо дня в день протягом тривалого періоду. Ці труднощі можуть породжуватися розчаруванням або вперто приховуваним гнівом, що нерідко призводить до тривожного стану або навіть до депресії. Народжені 7 жовтня повинні особливо остерігатися іноді помилкового відчуття загрози і прагнення відповідь на нього нанести превентивний удар, за типом «дай йому, поки він не дав тобі». Заспокійливий ефект може мати стабільний режим харчування і сну, чого треба приділяти велику увагу. Народжені 7 жовтня повинні також уникати продуктів, які є занадто явними виразниками початку «янь» або «інь», наприклад, червоного м’яса, з одного боку, і цукру — з іншого. Рекомендуються помірні фізичні вправи.

Народжені 7 жовтня мають непокірний характер, який рано чи пізно позначиться на їх життя. Народжені в цей день переконані у правильності власних поглядів, які найчастіше знаходяться в прямому протиріччі з нормами суспільства або середовища. Їх прагнення до протесту зазвичай супроводжується бажанням змінити речі в кращу сторону так, як вони це розуміють. Відповідно, вони наполегливо прагнуть до командного положення, що дає їм право проводити подібні зміни. Однак народжені в цей день аж ніяк не страждають особистим честолюбством, влада їм потрібна для досягнення суспільних ідеалів.

Знак Зодіаку 7 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку відноситься до знакам Повітря, які виділяються наступними якостями: вихованість, цілеспрямованість, врівноваженість, вишуканість, чарівність.

Планета Управитель: Венера. Дарує Терезам чарівність, краса. Ця планета — головний покровитель для тих хто працює в індустрії краси, менеджерів по укладанню договорів. Планета у вигнанні – Марс. Несе відповідальність за невпевненість, а також відсутність бажання діяти поодинці.

Ваги, народжені 7 жовтня, – інтелігенти з особливим складом розуму і світогляду. Вони – талановиті аналітики. Ваги здатні швидко і точно оцінити будь-яку ситуацію. А ось з прийняттям рішень у них можуть виникати складності. Народжені 7 жовтня прагнуть до досконалості. Вони бояться зробити неправильний вибір. Це абсолютно природно для представників знаку. Варто відзначити, помиляються Ваги в своєму виборі вкрай рідко. Представники знаку сприймаються оточуючими такими позитивними героями. Насправді вони далеко не ідеальні. Терезам властиві прояви нестриманості, гніву. Багато представників знаку схильні критикувати близьких, колег, абсолютно не піклуючись про їх почуття.

Бунтарська природа народжених 7 жовтня не завжди очевидна з першої зустрічі, так як у них зазвичай абсолютно чарівні манери. Здається, що вони живуть у центрі свого власного світу. Однак ті, хто спілкується з ними, не можуть не визнавати гостру проникливість їх думки. Як правило, вони не лізуть за словом у кишеню, прямо кажучи про те, що думають, хоча будь-яку пігулку можуть приправити гумором і деякою тактовністю. Вони прекрасно розбираються в природі людських почуттів і швидко оцінюють особистісні психологічні якості людини, з якими мають справу. Найчастіше народжені в цей день не витрачають час на те, щоб обґрунтовувати свої дії, а просто роблять те, що вважають за потрібне.

Народжені 7 жовтня завжди рішуче мислять, тому, коли вони вступають в яку-небудь організацію, часто виникають певні проблеми. Хоча вся група в цілому може втілювати ідеали, які вони поділяють, народжені 7 жовтня тим не менше повинні визначити свою роль у цій організації. І оскільки їх власні принципи і політичні погляди постійно еволюціонують, важливими стають питання керівництва, співробітництва, лояльності. Іншим суперечністю в характері народжених 7 жовтня є конфлікт між моральним і аморальним поведінкою. Народжені в цей день не аморальні, коли вони грішать, вони повністю усвідомлюють, що творять. В їх світі мінливих звичаїв вони самі іноді не можуть провести чітку межу між тим, що вважають поганим і хорошим. Тому їм не варто прославляти своє бунтарство і засуджувати тих, хто дотримується інших поглядів, оскільки пізніше вони можуть прийти до розуміння і протилежній точці зору.

Народжені 7 жовтня найбільше хочуть, щоб їх залишили у спокої. Однак, якими б самотніми вони не хотіли бути або не уявляли себе, доля знову і знову зіштовхує їх з іншими людьми. Але оскільки їх часто вважають «білими воронами», товариство може несправедливо їх заперечувати. Тому народжені в цей день повинні розширювати свої соціальні зв’язки, активно намагаючись знайти не тільки дійсно гідних поваги людей, але і тих, хто зможе стати їм близькими.

Чоловік Терези — народився 7 Жовтня

Чоловіки, що з’явилися на світ 7 жовтня — можуть похвалитися такими характеристиками: такий кавалер — мрійливий, справедливий, досвідчений, чарівний. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — народилася 7 Жовтня

Жінки, народжені 7 жовтня, володіють наступними гранями темпераменту: така дама — витончена, терпляча, податлива, жіночна. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 7 Жовтня

Люди, народжені 7 жовтня під сузір’ям Терезів, мають благородством, їх особливо не цікавить думка оточуючих, адже вони самодостатні особистості. Непокірні по натурі з сильним вольовим характером, вони сміливо зустрічають будь-яку біду. Ці особи завжди мають власний погляд на події. Більш того, Ваги вважають свою думку істинно правильним, готові відстоювати його до останнього подиху. Своєю опозиційною тактикою ведення гри вони нерідко налаштовують проти себе навколишній соціум.

Народжені 7 жовтня знак зодіаку Терези, налаштовані перетворити зовнішній світ, зробити людей набагато краще. Їх бажання настільки сильно, що вони будуть стояти до останнього. «Вогню в масло» підливає вроджений дар суперечити усьому. Норовливий характер цих людей обіцяє їм гору проблем. Вони переконані у правильності своїх принципів, не звертаючи уваги на те, що їх погляди не вписуються в норми суспільства. Прагнення підігнати навколишній світ «під себе» приводять їх до протесту загальноприйнятих порядків. Ваги вважають, що з’явилися на цей світ, щоб запанувати над людьми. Прагнення до наміченої мети супроводжується поривом змінити речі в кращому напрямку. Але, як стверджують астрологи, що з’явилися на світ 7 жовтня знак зодіаку Терези, намагаються все це зробити не через власне честолюбство, а для досягнення загальних ідеалів.

Щоб уникнути неприємних ситуацій їм слід навчитися контролювати себе, вчасно стримувати спрагу тотального контролю. Хоча, бунтарський дух, явлених на світ 7 жовтня знак зодіаку Терези, не завжди видно відразу, в перші зустрічі вони дуже чарівні, їх манери бездоганні. Складається враження, що вони живуть у своєму маленькому світі. Тим не менш, у спілкуванні вони показують високу проникливість розуму. Найчастіше, такі люди ніколи не лізуть у кишеню за «червоним» слівцем, відверто називають речі своїми іменами. Щоб їхні судження не виглядали дуже гостро, слідом за сказаним відпускають доречну жартик.

Ваги дуже тонко відчувають настрій співрозмовника і без праці визначають його особистісні якості. Це вміння допомагає їм укладати справи з потрібними людьми. Вони імпульсивні у своїх поривах, без передмов надходять так, як заманеться. В плані працевлаштування бачать себе або ж на керівній посаді, або ж рівноправним партнером організації.

Їх погляди на життя і засади постійно еволюціонують, що призводить до якоїсь не стикуванні в поняттях аморального і морального. У цій мінливій системі звичаїв, вони самі не здатні провести чітку лінію між поганими і добрими вчинками. Таким людям не треба звеличувати свій бунтівний дух, і вже тим більше засуджувати людей з іншою думкою. В іншому випадку, пройде час, і Ваги самі почнуть засуджувати раніше підтримувані думки.

Люди, що народилися 7 жовтня знак зодіаку Терези, часом, тягнуться до аскетичного способу життя. Своєрідний погляд на світ робить їх в очах спільності ізгоями, люди просто уникають подібних особистостей. Саме тому, Терезам потрібно вчитися комунікації, знайомиться з новими людьми, спробувати знайти близьких за духом товаришів, які підтримають і не відмовляться, незважаючи на обставини.

Любов і Сумісність

В особистому житті ви — романтичний ідеаліст. Партнерство для вас дуже важливо, хоча досить важко висловити глибокі почуття перед близькою людиною. Може пройти довгий час, перш ніж ви вступите в тривалі стосунки, але якщо таке станеться, ви присвятіть своєму коханому все життя.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

7 жовтня народжуються люди, схильні філософськи дивитися на світ. Вони дотепні, чарівні, комунікабельні. Такі люди володіють розвиненою інтуїцією і аналітичним розумом. Вони чудово розуміють людей, «читають» їх справжні наміри завдяки вродженій спостережливості. Для народжених 7 жовтня не існує нерозв’язних завдань. Докладно підходячи до виконання будь-якої роботи, вони домагаються результату. До своєї мети народилися 7 жовтня йдуть, не звертаючи з дороги.

Ваги, народжені 7 жовтня, не найкращі підлеглі. Їх непокірний характер, бунтарський дух часто шкодять загальній справі. Ваги можуть відчувати труднощі в роботі, але звинувачувати в цьому вони схильні кого завгодно, тільки не себе. Що стосується професій, краще всього Терезам, народився 7 жовтня, даються журналістика, юриспруденція, маркетинг і реклама. Рекомендується утриматися від викладацької діяльності. Питання, керівник або починенный, часто вирішується для Ваг без прямої участі. В директорське крісло багато представників знаку сідають за необхідності.

Здоров’я і Хвороби

Небезпеку для здоров’я Терезів, народжених 7 жовтня, представляють психосоматичні розлади. Виною всьому стримувані емоції. Але і їх відкрите вираження не завжди вирішує проблему. Так, гнів часто породжує тривожність. Зайва критичність Ваг має зворотний бік – недовірливість. З фізичної точки зору слабким місцем народжених 7 жовтня є шлунок, кишечник, видільна система. Курцям варто звернути увагу на частоту дихання. Будь-які зміни – привід для звернення до лікаря.

Доля і Удача

В цей день народжуються натури, що володіють багатою уявою. Вони наділені особливим шармом, внутрішньою гармонією, випромінюють світло; поряд з ними тепло, затишно і надійно. Це прекрасні вірні друзі. Проявити себе можуть в музиці, мистецтві, живопису. Їм забезпечені шана, слава, повага. У сімейному житті намагаються створити затишок і комфорт.

Поради Терезам, Народженим 7 Жовтня

Для Ваг важливо навчитися зберігати спокій у складних ситуаціях. Це допоможе уникнути імпульсивних і свідомо невірних рішень. Більше довіряйте тим, хто заслуговує довіри. Вмійте постояти за себе, не будьте як футбольний м’яч. З іншого боку, стримуйте своє бунтарство. Головне — правильне рівновагу між ними.


Залишити відгук