Чоловік і Жінка Телець Ваги — Сумісність

Пара Тільця і Ваг прекрасне – це союз істинної мужності та справжньої жіночності. Таким бачить їх сторонній спостерігач. Ті ж, хто близько знає партнерів, могли б заперечити: і Бик не настільки твердий і непорушний, як йому того хотілося, і його чарівна партнерка – далеко не тендітна фіалка.

Ваги майже завжди щасливі в коханні та шлюбі. Вони добре знають просту істину, про яку сумно часто забувають жінки інших знаків: делікатною наполегливістю можна досягти значно більшого ніж грубими вимогами, сльозами і погрозами. Дівчина-Терези йде по життю на м’яких лапках, але з цілеспрямованістю бойового носорога. Чоловік для неї – не паж і не пан, а рівний партнер, гідний всілякої поваги, але… хіба не обов’язок всякої мудрої жінки направляти свого чоловіка по тому шляху до успіху, який вона вважатиме найбільш коротким, і одночасно безпечним? М’які лапки закривають Бику очі, і той тупає за вказаним напрямом, перебуваючи у впевненості, що він сам вибрав цей шлях…

Хвилиночку, ми зараз говоримо про Тільце? Невже він дозволив би комусь собою керувати? Нікому іншому, крім неї. Втім, сам він висловився б інакше: «Вона мене надихає». І знову парадокс: з чого б це у всіх відносинах земний чоловік заговорив про такої тонкої матерії як натхнення? Але як ще назвати це стан душевного піднесення, яке вселяє в Тельця відчуття величезної, майже необмеженої сили, коли поруч з ним його кохана? Вона так зворушливо крихка і мила, що Бик відчуває непереборне бажання ламати гори і осушувати моря в перервах між выстиланием її шляху пелюстками троянд і залякуванням можливих суперників.

Втім, жодних суперників напевно не буде: для жінок-Терезів сімейні цінності святі. І в цьому у них з Тільцями погляди повністю сходяться – вони створюють пару на все життя, щоб оберігати спокій своєї тихої гавані, піклуватися один про одного і про спільних дітей, і повільно, але наполегливо просуватися до спільної мети – стабільного матеріального благополуччя. Недоліки одного партнера компенсуються достоїнствами іншого: нерозторопність, песимізм і жорсткість Тільця – жвавістю розуму, позитивом і гнучкістю Ваг. Її тривожність і вразливість – його упевненістю в собі і нечутливістю до зовнішніх подразників.

Деякі з представниць нашого Повітряного знака відчувають вплив Вітру в своєму характері: він робить їх чисто по-жіночому недалекоглядними і легковажними, схильними до влади емоцій. Таку дівчину-Ваги Бик неодмінно вирішить «перевиховати» на свій лад, і чи стане церемонитися, якщо та не засвоїть уроку. Сам він живе за принципом «Сказав – зроби, а не збираєшся робити, так і не обіцяй», і того ж вимагає від оточуючих. Ймовірно, Телець прав, але тільки б йому не перестаратися: порушивши крихке душевну рівновагу партнерки, він може сильно образити її, надовго позбавити спокою, сну і апетиту. Терези не переносять грубості, і особливо гостро переживають, коли об’єктом тиску стають вони самі. Обом партнерам слід уникати подібних ситуацій і всього, що може їх викликати.

У цілому ж, союз Бика і Ваг дуже гармонійний. І секрет навіть не стільки на спільності поглядів на сім’ю та стосунки. Вступаючи в шлюб, вони обидва знають, чого хочуть, і не мають сумнівів. Обидва вірять в клятву, яку дали один одному: в багатстві і бідності, у хворобі й здоров’ї, поки смерть не розлучить їх. А коли один з партнерів втомиться від боротьби за щасливе завтра, другий дбайливо підставить плече. Можливо, це буде він, а може бути і вона: крихкість жіночих плечей часом так оманлива! Так чи інакше, простіше йти по життю, відчуваючи підтримку коханої людини – такий парі підкорюються самі неприступні вершини.

Чоловік і жінка Телець Ваги знаходяться під впливом планети Венери, і можуть чудово доповнювати одне одного, утворюючи міцну і гармонійну пару. Кожному партнерові є, чому повчитися в іншого, при цьому вони обидва будуть з задоволенням рости, досягаючи більш якісного життя. Як правило, Телець з першого погляду буває зачарований романтичною і загадковою партнеркою, і бажання розгадати її таємницю стане головним завданням і змістом усього його життя.

Жінка Ваги буде підкорена силою і мужністю цього спокійного і трохи вайлуватого людини. Більше всього на світі вона цінує баланс, рівновага, стабільність в житті, тому що сама часом буває схильна неабияким коливань в настрої. Чарівність партнерки, її чарівність і шарм спонукатиме чоловіка Тельця на такі подвиги, на які він ніколи б в житті не зважився. Таким подвигом, наприклад, може стати бажання партнера змінюватися, позбутися від впертості і педантичною консервативності.

Діва, у свою чергу, здатна позбутися від своєї одвічної тривожності і занепокоєння поруч з таким монументальним людиною. Здорове почуття гумору і миролюбність чоловіка Тельця буде розряджати напруженість у відносинах, якщо така виникне. Партнер відчує себе відповідальним за таке крихке і вразливе створіння, як жінка Ваги, і в що б те ні стало, буде намагатися їй служити надійним захистом і опорою в житті. Якщо ця пара вибере собі в життя одну глобальну мету, то вони будуть діяти разом, як єдине ціле, активно доповнюючи один одного, в процесі її досягнення. Цей тандем, об’єднаний спільною ідеєю, буде таким сильним, що ніякі перешкоди або людські пересуди не зможуть їм перешкодити на шляху. Ніхто не обіцяє, проте, чоловікові Тельцю і жінці Терезам спокійною і безхмарного подружнього життя.

Проблеми незмінно виникнуть, і перші з них виникають на грунті абсолютно різного ставлення до своїх зобов’язань. Якщо чоловік Телець буде педантично виконувати все, що він повинен зробити, то жінка Ваги, в сумнівах і тривогах, може відступити від правил або обіцянок в силу нових обставин. Партнерка в цьому союзі найчастіше грішить порожніми мріями і витанием в хмарах, вона схильна давати слова, які ніколи не збирається виконувати. Педантичному Тельцю це не сподобається, і він може робити зауваження жінці Терезам, дорікаючи її в необов’язковості і легковажності.

Партнерство чоловіка Тельця і жінки Ваг завжди вимагає дуже напружених духовних зусиль кожного, а також змін у поведінці та світогляді, які можуть бути дуже важкими і болючими. Жінка Ваги може, нарешті, не витримати постійної опіки свого партнера, і просто зникнути з його горизонту. Пара витримає всі випробування, якщо чоловік Телець візьме на себе обов’язок приймати рішення за двох, а жінка Ваги буде дипломатом у відносинах – як у сім’ї, так і в соціумі. Цей союз просто приречений на успіх, якщо партнери зменшать свої амбіції на користь здорового співпраці один з одним.


Залишити відгук