Чоловік і Жінка Телець Близнюки — Сумісність

Вступаючи у серйозні стосунки з жінкою-Близнюком, статечний і поміркований Телець сам заражається її жвавістю. Коли союз тільки-тільки зароджується, його часто мучать сумніви – чи він зможе ужитися з такою емоційною і неспокійною особистістю, настрій якої мінливий, як погода. Звиклий до стабільності у відносинах, чоловік-Телець часом буває шокований характером своєї обраниці, яка запросто може сьогодні бути сама ніжність, а завтра покаже свої колючки.

Пані-Близнюки професіонал в закочуванні істерик – бурхливі сцени з’ясування відносин є для неї своєрідним енергетиком, який заряджає її бадьорістю на деякий час. Навпаки, чоловік-Телець відчуває себе при цьому як домашній кіт, виставлений на вулицю у зливу – його емоційне рівновагу порушено, він і злий, і ображений. Часто в такі моменти він замислюється про те, щоб розірвати ці стосунки до чортової бабусі – адже є ж спокійні, адекватні жінки, які напевно вже оцінять його делікатний характер! Однак сварка вщухає, і його як магнітом тягне до поганої дівчинки Близнючки, яка після сварок стає лагідною і поступливою, як кошеня.

Нічого не поробиш – це двоїста натура Близнюка, підданого Меркурія, який наділяє всі керовані знаки зайвою емоційністю. Але якщо, приміром, представниця знаку Діва (теж меркурианка) здатна керувати нею, то жінка-Близнюк часом сама не знає, чого очікувати від самої себе. Часом вона приходить в жах від своєї поведінки і починає старанно виправляти наслідки розгулу свого бурхливого темпераменту. Відчуваючи себе винною перед обранцем, вона намагається догодити йому в усьому, ходить за ним по п’ятах, цілує в ніс і ось він знову розтанув від флюїдів її чарівності.

Зазвичай так поводяться стерви – спочатку доведуть до сказу, потім невинно плескають оченятами. Однак жінка-Близнюк, при всьому її складний характер, ні крапельки не стерво. Їй до вподоби гра на почуттях як метод маніпулювання людиною, та й взагалі, її не приваблюють ведені чоловіки. Тому вона намагається ставитися до свого обранця на рівних, навіть якщо в житті він домігся менше, ніж вона. Правда, з боку чоловіка може здатися, що проявляючи свій характер, Близнючка самостверджується за його рахунок. Але це зовсім не так – під час сварок вона відпускає всю негативну енергію, і звільняється від її гніту.

Це все-таки краще, ніж збирати образи і злість на партнера в собі, руйнуючи свою нервову систему. До того ж, дипломатичному Тельцю під силу навчитися контролювати емоційні сплески своєї другої половинки, для цього лише потрібен час. Він може задути полум’я її божевілля ласкавими словами, обіймами, і тоді злий Близнюк повертається на бік і знову засинає, надаючи час неспання доброго, лагідного і люблячому Близнюка.

Змиритися з мінливістю характеру жінки-Близнюки і навчитися жити з цією її особливістю – це самий складний етап становлення відносин даної пари. В іншому їх почуттів не загрожують ніякі серйозні перешкоди. У плані вірності один одному обидва партнера консервативні – Телець, хоч і романтик по натурі, не страждає частою влюбливістю, а вже якщо вирішується «осісти» з постійною обраницею, не стане шукати чогось нового. Жінці-Близнюка притаманне деяке кокетство, їй лестить увага чоловіків зі сторони, однак цього їй для самоствердження.

Знайти спільну мову з оточенням свого обранця-Тельця на перших порах їй буде складно, оскільки союз спокійного, романтичного хлопчика з навіженою дівчиною здивує їх. Але у Близнючки є одне дуже корисне якість – вона дуже комунікабельна. Вона здатна стати центром уваги будь-якої компанії, якщо захоче, вона дуже эрудированна і може спілкуватися на будь-які теми. Та згодом її емоційність сприймається оточуючими вже в позитивному ключі, як родзинка характеру жінки-Близнюки.

Тілець і Близнючка не поспішають узаконювати свої стосунки, вони комфортно почуваються в цивільному шлюбі. Поштовхом до штампу в паспорті для обох може стати тільки народження дитини, а ось натяки і прямі вимоги друзів-родичів про те, що «пора одружитися!» вони сприймають скептично. Обидва дуже серйозно відносяться до матеріального фундаменту свого союзу, вони не будуть жити разом, якщо хтось із партнерів ще не реалізував себе, як годувальник. Тривіальна схема домострою «чоловік заробляє, жінка варить борщі» у цій парі не працює – володіючи активною життєвою позицією, Близнючка прагне досягти успіхів у кар’єрі чи бізнесі, щоб відчувати себе не нахлібницею, а повноправним вкладником сімейного бюджету.

Союз чоловіка Тельця і жінки Близнюків виникає на взаємному інтересі один до одного. Кожен з цієї пари відчуває масу протиріч у характерах і поведінці, і це є на перших порах зближуючим їх фактором. Пізніше ця пара може прийти, як до повного взаєморозуміння і щастя, так і до повного розвалу відносин з-за тотального нерозуміння і несприйняття один одного.

Практичного чоловіка Тельця здатна привернути до собі практичність і господарність жінки Близнюків. Партнерка вміє вправно маніпулювати оточуючими людьми і обставинами в свою користь, вміло веде господарство, швидко реагує на зміну ситуації. Однак, пізніше чоловік Телець може відчувати роздратування від постійної імпульсивності партнерки, неорганізованості і безладності її дій. Партнер не може зрозуміти мотивів поведінки своєї обраниці, йому здається диким її непослідовність у словах і вчинках.

Жінка Близнюки буде спочатку зачарована стабільністю і монументальністю характеру свого обранця. Пізніше вона стане затятою противницею його консерватизму, педантичності та повільність. Всі спроби її урезонити партнерка буде сприймати, як тиск на свою особистість, і чоловікові Тельцю доведеться переживати натиск образ і звинувачень в бездушності. Якщо ці відносини підуть саме за цим сценарієм, пристрасті в парі розжарюватись до межі, не залишаючи партнерам ні єдиного шансу на відновлення відносин. До того ж, жінка Близнюки дуже любить флірт, спілкування з шанувальниками. Вона безсоромно почне зраджувати своєму впертому дружину, вважаючи ці зради компенсацією за доставлені їй неприємності. Враховуючи ревнивість Тельця, можна припустити, що фінал відносин може бути драматичним, нищівним для обох.

Уникнути проблем партнерам, якщо вони знайдуть точки дотику один з одним, в яких можуть бути не противниками, а співробітниками. Це може бути спільна справа, бізнес – які, до того ж, принесуть парі матеріальну стабільність, таку бажану для обох партнерів. Жінка Близнюки володіє живим і тонким інтелектом, вона може виконувати роль ідейного натхненника у спільній справі, організатора відносин і сімейних заходів. Виконавчий і акуратний чоловік Телець може грати і другорядну роль у загальній справі, але він повинен постійно відчувати, що з його думкою теж рахуються. Партнерка повинна трохи пригальмовувати швидкий ритм своєї діяльності і мови, а партнер, навпаки – прагне встигнути за своєю обраницею. Треба сказати, що чоловік Тілець в цій парі з задоволенням підкоряється своїй партнерці, але якщо її керівництво буде дуже тактовним і добрим по відношенню до нього.

Хоча жінка Близнюки в цьому союзі найчастіше є домінуючою силою, чоловік Телець може акуратно і уважно розвинути і втілити в життя самий маревний, на перший погляд, план своєї партнерки. Цей тандем має всі шанси на щасливе життя, якщо кожен з партнерів буде здатний реально оцінити вигоду такого союзу для себе, а також свої власні завдання в ньому.


Залишити відгук