Чоловік і Жінка Телець, Козеріг — Сумісність

Ви коли-небудь зустрічали розважливого, розсудливого, терплячого, що знає все про життя трирічного малюка? – Якщо так, то ця дитина була Козерогом або Телям. Такі люди, народжені під цими знаками; у них, по суті, не буває дитинства, тому, що навіть у дитинстві вони не роблять необдуманих вчинків. Їм незнайомі романтичні пориви юності. Так що ж буде, коли діти виростуть, коли чоловік Телець зустріне дівчину Козерога?

Буде все те ж; здоровий глузд і добропорядність, розуміння суті того, що відбувається і чітке усвідомлення правильності поставленої мети. Боже, невже все так нудно? – запитає невиправний романтик. Ні, не нудно. Просто дуже грунтовно. Тому, що вони обоє – діти Землі. Земна стихія, позбавляючи їх крил, дарує натомість розум і талант міцно стояти на землі. А замість легковажного романтизму обидва сповна обдаровані чутливістю і сентиментальністю. Але є те, в чому вони різні. Козеріг – кардинальний знак, жінка Козерожка завжди буде домінувати. Вона не тільки любить бути першим, але і вміє це робити. Погодьтеся, рідкісний талант: брати відповідальність на себе і вести команду до перемоги.

Телець – фіксований (постійний) знак, відрізняється впертістю. До того ж, ним керує велелюбна, чарівна Венера, а Козерогом – мудрий Сатурн. Чоловік Тілець в деяких відносинах буде більш «жіночний», ніж жінка Козеріг. Їх роман, швидше за все, почнеться з його впертого бажання володіти тим, що не дається в руки. Чоловіки Тельці небайдужі до власності та грошей, а гроші і власність відповідають їм палкою взаємністю. Тому неприступність жінки Козерога (а такий її характер!) обов’язково збудить у Тельці бажання завоювати й мати, адже найцінніше те, що дається з працею.

Домігшись козерожьей прихильності, Телець, можливо, буде дещо збентежений: а не ховалася за неприступністю себялюбивая холодність? Немає і немає. Козерожки ніжні й чуттєві, вони – самі вірні і віддані любі. Жінка Козеріг, всього лише, повинна переконатися, що зустріла Справжнього Короля (обранець повинен бути гідний її, пам’ятайте – вона адже Кардинальний знак, і не буде задовольнятися малим!); та вже, їй принци не потрібні, подавай королів! Вона боїться опинитися в полоні сексуальної залежності. Ніякої фригідності і холодності, тільки страх, що чуттєвість візьме гору над розумом, а якийсь пройдисвіт поневолить її волю, тіло і душу.

Пізніше, коли вона зрозуміє, як вони схожі і гідні один одного, він дізнається всю силу її почуття. І зрозуміє, що більшого вже бажати не можна! Але для всього іншого світу вона буде тією ж неприступною, холодної, практичною кар’єристкою. Ну і нехай – він вже знає силу її любові. В цьому союзі буде панувати рідкісне згоду: обидва – чадолюбивые, але строгі і розумні батьки, обидва люблять достаток, добротні речі і комфорт, але вміють дбати про майбутнє і примножувати капітали. Обидва трепетно ставляться до своїх батьків. Ніхто з них не буде дорікати іншого у надмірній прихильності до мами, тому, що сам, до останнього подиху, буде ніжно і віддано любити свою матусю.

Грозові хмари можуть зібратися на горизонті цього союзу, тільки якщо мамою Тільця виявиться Рак. Мама-Рак – страшна власниця, вона завжди буде пред’являти безраздельние права на сина. Але що робити? Жінка Козеріг – теж власниця… Дві найважливіші жінки в житті Тільця (обидві – Кардинальні знаки), будуть рвати його на частини, перетягуючи з боку в бік. Єдине, що може зробити в цій ситуації Телець – попередити дружину, щоб вона трималася як можна далі від його матері.

Життя довге, і як би вони не збігалися у всьому, як би не цінували одне одного, хтось з них може оступитися. Швидше за все, це буде чоловік Телець, тому, що про вірність Козерожки можна складати легенди. Таке в цьому союзі трапляється вкрай рідко, – але якщо трапляється, ні Риби, ні Телець не будуть в нападах гніву душити невірного чоловіка (емоції ніколи не запанують у них над розумом). До зради вони поставляться, скоріше, як до порушення права власності, і постараються вирішити конфлікт мирно.

Земні знаки дуже дорожать сім’єю, дітьми, спільною справою. Але якщо, все ж, розставання стане неминучим, це буде страшною катастрофою без єдиного шансу щось змінити. Вони розійдуться і ніколи не озирнуться; навіть якщо смертельна біль на роки оселиться в їхніх серцях. Але, на щастя, це трапляється дуже рідко. Як правило, шлюб чоловіка Тельця і Жінки Козерога є прикладом для оточуючих.

Союз чоловіка Тельця і жінки Козерога може бути побудований на абсолютно збігаються інтереси в житті, повному взаєморозумінні і величезної симпатії один до одного. Ці партнери відчувають силу, впевненість і надійність один одного. Стабільність в характері і життя – це те, що вони обидва цінують найбільше, прагнучи до неї всіма силами. Чоловік і жінка Телець, Козеріг вміють терпіти, вони можуть бути дуже стриманими в прояві емоцій, але завжди тонко відчувають пориви душі один одного.

В цій парі провідна роль належить жінці Козерогові. Саме вона служить для свого чоловіка Тельця зразком, вчителем життя, без якого він не може жити. Розум жінки Козерога дуже тонкий і точний – вона завжди може допомогти своєму партнеру радою, не дозволить йому розгубитися у важку хвилину. В цьому союзі партнерка більш рішучою і скоро на рух вперед. Чоловік Телець створить для неї надійне укриття, міцну опору, спираючись на які вона зможе досягти небувалих висот у своїй кар’єрі, бізнесі, творчості або науці. Партнери дуже скоро починають розуміти цінність свого союзу, і тому будуть прагнути оберігати його всіма можливими способами.

Чоловік і жінка Телець, Козеріг позбавлені від порожнього витання в хмарах. Пустим мріям вони обидва воліють реальні дії та конкретні цілі, виконання яких, до речі, вони завжди прагнуть, у що б то не стало. Це – один з тих рідкісних сімейних союзів, який легко може стати основою спільного успішного бізнесу. Партнери можуть успішно працювати пліч-о-пліч, і при цьому між ними абсолютно відсутнє прагнення домінувати або змагатися в успішності.

Пара чоловіка Тельця і жінки Козерога зберігають любов і повагу один до одного все своє життя, хоча в їх відносинах іноді виникають ситуації з ревнощами і навіть зрадами. Ці партнери рідко розходяться. Такі пари, які дожили до глибокої старості, ставлять у приклад всім оточуючим, як зразок високих відносин і вічно яскравих почуттів один до одного. Чоловік і жінка Телець, Козеріг дуже люблять дітей, вони стануть прекрасними батьками, які виховують дітей у відповідності з високими моральними вимогами, традиціями сім’ї та країни.

Союзу чоловіка Тельця і жінки Козерога може загрожувати тільки сіра рутина у відносинах. Якщо партнери «складуть крила», зупинившись на якомусь етапі свого розвитку і самовдосконалення, то їх відносини можуть поступово змінюватися, включаючи в себе вже зовсім інші почуття – ревнощі, образи, роздратування. Щоб цього не сталося, обом партнерам необхідно підтримувати емоційну складову їхнього життя на досить високому рівні. Вони повинні обов’язково мати загальні цілі, щоб мати стимул до творчого розвитку для обох. Чоловік Телець повинен більше приділяти жінці Козерогові увагу, він повинен захоплюватися їй, говорити компліменти, і тоді вона стане для нього тією жертвою, яку він ні за що від себе не відпустить.


Залишити відгук