Чоловік Тілець і Жінка Рак — Сумісність

Чоловік Телець по-справжньому закохується рідко. Але якщо вже це сталося, його любов буде вічною, а вірність – незламної (якщо тільки обраниця сама дуже не постарається). Всі його друзі встигнуть одружитися по парі раз, а він все ще не випробував не те що любовного томління, а навіть бажання дізнатися, що це таке. Тельці не знають шкільних романів і юнацьких метань: до двадцяти – двадцяти п’яти їх чуттєвість (а головне, почуття) перебувають у сплячці. Але якщо до нього прийде любов, Бик надолужить все! В цьому вони дуже схожі з жінкою на Рак. Вона теж обережно закохується, не вміє розлучатися з тим, що їй належить, і не має значення, що це: торішній глянцевий журнал, стара квитанція або новий коханець.

у багатьох знаків зодіаку є такі шанси на щасливу історію любові, як у цієї пари: Телець, потужний, земний, грунтовний, як скеля і Рак – хиткий, водяний, вислизає. Адже не дарма кажуть: крапля камінь точить. Крапелька води знайде тріщину в скелі і потрапить у неї. Скеля навіть не помітить – що їй крапля! Але мороз перетворить вологу в твердий лід, який може розколоти брилу навпіл. Можливо, серце тільця і вціліє від нищівних емоцій, але вони потрясуть його до підстави. Він вже знає, що таке сексуальність, але як вона прекрасна, коли йде рука об руку з почуттям, може пізнати тільки з Раком.

Телець і Рак на рідкість гармонійно доповнюють один одного: серйозний, ґрунтовний ставлення до любові Тільця (він в усьому такий) заспокоїть власницькі настрої Раку, його невпевненість і страхи. У них не буде конфліктів з-за фінансів, розбіжності в питаннях виховання дітей. Рак меркантильний, його постійно турбують гроші, але Телець вважає своїм обов’язком думати про завтрашній день родини, і Рак потихеньку заспокоїться за широкою спиною. Можливо, Тельцю не сподобається постійна присутність родичів дружини в їх будинку. Вони будуть свариться, але потім обов’язково буде приходити примирення під час нового місяця. Кілька прямолінійним Тельцю треба бути обережніше у висловлюваннях на адресу родичів дружини (а особливо – її матері).

У них відмінна фізична сумісність, за винятком рідкісних випадків, коли карти народження не збігаються. Ця пара, одна з небагатьох, може вирішувати проблеми і здивування на простому, земному, правдивому мовою пристрасті. Телець іноді не вірить словам Раку, вони здаються йому фальшивими і награними. Не треба слів, Місячні діви води! Почуйте свою половину: він злий, він ображений.

Ти весь час зайнята! Бігаєш на свій батьківський комітет у школу до дітей, базікаєш з подругами по телефону вибираєш якісь фіранки і в тон до них каструлі, дивишся годинами на місяць. А я? Де моє місце? Я нічого не значу для тебе. Ніякі пояснення не заспокоять Тільця. Місячної діви треба близько підійти і сказати: «Я не можу жити без тебе. Без любові я просто помру. А метушуся, тому, що…» – і на ділі показати, що вона вмирає від спраги його близькості. Але особливі, неймовірні пориви пристрасті Рак відчуває до свого Тельцю в повний місяць (ось найкращий час для вирішення конфліктів та непорозумінь).

Небезпеку для відносин таїться в підозрілої невпевненості Раку і його вічні страхи. Телець – один із знаків Зодіаку, що жінки зазвичай називають «справжній чоловік!». Тривожний і невпевнений Рак може ревнувати. Трошки ревнощів Тельцю підлестить, але якщо слідом за ревнощами прийдуть дріб’язкові причіпки і підозрілість – Раку не поздоровиться, оскаженілий бик грізний!

Чоловік Тілець і жінка Рак можуть перетворити життя один одного або в квітучий рай, або в справжнісіньке пекло. Ці двоє завжди прагнуть до затишку і тепла в сімейних відносинах. Вони обидва цінують стабільність і комфорт, оберігаючи свій світ від зовнішніх впливів і змін. Разом з тим, вони можуть скласти непримиренну опозицію один одному, якщо кожен з них стане слідувати тільки своїм особистим інтересам і амбіціям, не беручи до уваги інтереси партнера.

Спочатку стосунки чоловіка Тельця і жінки Близнюків можна назвати навіть ідеальними. Вони влаштовують один одного повністю, бачать хороші перспективи для їх спільного співіснування, і дуже скоро вирішуються на створення союзу. Жінка Рак в захваті від сили і свого партнера, вміння спокійно вирішувати навіть найскладніші життєві питання, створювати затишок і комфорт. Чоловіка Тельця приваблює господарність партнерки, її прагнення укріплювати свої тили, берегти власний будинок від впливів ззовні.

Чоловік Телець вирішує бути покровителем крихкою і слабкою партнерки, слугуючи для неї захистом опорою в житті. Але Телець може недооцінювати здатність жінки Раку повставати, коли їй це необхідно. Сила жінки Раку в тому, що вона вміє добре користуватися своєю слабкістю, тим самим уміло маніпулюючи партнером. Якщо бажання і вимоги кожного з цієї пари буде підтримуватися партнером, то відносини в ній стануть дуже гармонійними і міцними. Треба сказати, що чоловік і жінка Телець Рак мають високу сексуальність, яка може бути прихована зовні, але проявляється в інтимному спілкуванні подружжя. Гармонійне сексуальне життя буде давати відносин партнерів необхідну емоційність, зміцнюючи їх зсередини.

Партнери знайдуть спільність у прагненні забезпечити свою родину матеріально. Чоловік Телець візьме на себе роль основного добувача, а жінка Рак буде зберігати і примножувати зароблене розумними фінансовими ходами і розумним господарюванням в сім’ї. Обидва партнера дуже люблять дітей, вони є прекрасними батьками, які дадуть своїм дітям і турботу, і освіта, культурні та моральні цінності. Після певного періоду «притирань» один з одним подружжя із задоволенням відзначають, що спільне існування є справжньою знахідкою для них обох, даючи кожному велику перспективу і стабільність у житті. Нестримність і експресія жінки Раку буде гаситися спокоєм і незворушністю її партнера, а чоловік Тілець в суспільстві своєї обраниці отримає сприятливі можливості для власного зростання, самовираження.

Жінка Рак повинна бути більш зрозуміла і відверта для свого обранця, а він, у свою чергу, повинен відмовитися від авторитаризму на користь спокійного співробітництва. Щоб зберегти стосунки на хорошому рівні, чоловік і жінка Телець Рак повинні мати можливість до застосування своїх здібностей не тільки в рамках сім’ї, а й у громадській, творчій роботі. Однак, якщо партнери зуміють підкорити всі види своєї діяльності сімейним інтересам, вони збережуть завидну стабільність і міцність своїх стосунків на все життя.


Залишити відгук