Чоловік Тілець і Жінка Овен — Сумісність

Існування двох рогатих на одній території – як обіцянку прийдешніх родео і корид. Кипіння пристрастей і звуки скрещивающихся в поєдинку рогів Бичка та Барана гарантовані. Але хто сказав, що це погано? – Рогаті то вони рогаті, але дуже по-різному; вогненний Овен завжди в ролі нападника, Телець, чия стихія земля – несгибаемо впертий. Він тільки потужно відбиває нападки, але сам ніколи не виступає в ролі ініціатора бою биків.

Якщо Овен буде тягнути Тельця до нових (як правило, необдуманим) звершень – той міцно всядеться, не зрушити – поки все не прорахує. Жінка буде кипіти, виходити з себе, підштовхувати, а впертий Телець упреться усіма копитами. Вона палатиме в нападі ентузіазму, а він мученицьки перечікувати її черговий бзік, щоб спокійно і розважливо зважити всі «за» і «проти» її прожектів. У цій парі перший крок завжди робить жінка-Овен, а обмірковує наслідки вчинків – чоловік-Телець. Взагалі-то, не так вже погано розподілені обов’язки. Головне, щоб ніхто з них не порушував правил партнера, і тоді розумний компроміс восторжествує.

Знаки Зодіаку приходять у Світ для того, щоб реалізувати себе, свою зодіакальну природу. Але, при цьому, вони все життя вчаться чогось один у одного; не для того, щоб змінитися, а для того, щоб найбільш повно виконати свої життєві програми. Це дуже добре демонструє союз чоловіка-Тельця і жінки-Овна. Палка Овечка, придивляючись до обережного і стриманого Тельцю, розуміє: їй буде не зайвим ставитися більш тверезо і розсудливо до життя. Телець поруч з вічно жвавою, трохи навіженою Вівцею отримує шанс зробити своє життя яскравішим, позбутися рутинної монотонності.

Головна небезпека для союзу – необачне прощання, грюкання дверима на хвилі емоцій. Багато пар можуть розлучатися і знову сходитися, але не в цьому випадку. Телець дуже важко залишає жінку, яку коли-небудь любив, і ніколи не повертається назад. З цього правила немає винятків. Йдучи, Бик іде навічно. Вогненному Овну треба пам’ятати: краще сьогодні поступитися, ніж завтра лити гіркі сльози безвиході. Ситуація, коли Овечка хоче в новому платті блиснути на вечірці, а Телець вирішив відпочити після важкого тижня – класичний привід для кориди у цієї пари. Якщо жінка відчуває межу допустимого у відносинах з Тельцем, вона ніколи не зробить помилки, не доведе Бика до страшного гніву і непоправних рішень.

Їх інтимне життя буде складатися під впливом спраги романтики з боку Овечки і ставлення до сексу, як природної функції – з боку Бика. Можливо, що Овну набридне такий прозаїчний підхід, але не виключений і інший варіант: Бик захоче отримувати задоволення безвідносно польоту до зірок. Та Барана доведеться постаратися, щоб Бик не пішов на інші пасовища.

щодо фінансів у Баранів і Биків занадто серйозних розбіжностей не виникає; на перших порах Овечки може здатися, що Бик – скнара. Але коли вона зрозуміє, що всі вчинки Бика спрямовані на зміцнення сімейного добробуту, перестане на нього ображатися. Тельцю жінка-Овен спочатку здасться моторошної марнотратом (хоча – не більше, ніж інші представниці слабкої статі, він щиро вважає жінок мотовками). Але Овен так від усього серця хоче ощасливити близьких, що Телець в якийсь момент відчуває: для неї головне – не придбання одягу і брязкалець (хоча стурбовані зовнішністю Овни балують себе, коханих), а безкорисливе щастя від того, що хтось радіє подарункам. Вона любить віддавати більше, ніж отримувати! Можливо, він буде любити її за це якість характеру, хоча не перестане бурчати. Телець завжди буде стежити за тим, щоб пориви Овна не завдали шкоди їй самій, а Овен буде щиро вдячний Тельцю за відчуття надійності і стабільності.

Навіть, якщо чоловік і жінка Телець, Овен – ровесники, в цій парі партнер завжди виглядає старше, досвідченіше своєю легковажною і живий партнерки. Навчений досвідом, чоловік Телець залишає на оточуючих більш монументальне і стабільне відчуття, ніж його супутниця. Багато хто вважає цей союз невдалим і помилковим, тим не менш – партнери можуть тривалий час існувати разом у любові та злагоді.

Для того, щоб залишатися разом, і не затьмарити це спільне перебування постійними війнами і роздратуванням, чоловік Тілець і жінка Овен повинні відразу ж розділити свої ролі і обов’язки. Чим чіткіше буде межа дій і свобод кожного з пари, тим краще. Партнер в союзі часто займає вичікувальну позицію, він більш стабільний і стійкий до стресів. Але ця сама риса чоловіка Тельця буде доводити його партнерку до сказу, змушуючи активно домагатися від нього будь-яких слів чи дій. В парі буде складатися така модель відносин, де жінка Овен буде завжди нападати і наступати, а її партнер – тримати кругову оборону своїх позицій, ні за що не змінюючи поведінки.

Як правило, така ситуація веде до швидкого розвалу відносин, і партнери розлучаться, неабияк попортив один одному нерви. Жінка Овен буде здаватися партнеру занадто легковажною, а її пориви – награними, неприродними. Педантизм і консервативність чоловіка Тельця будуть дратувати партнерку, вона здатна прийти в лють від кожного його зауваження, або від кожного дії щодо стабілізації обстановки. Неприйняття один одного позначаться і на сексуальній сфері партнерів. Перш пристрасні і гарячі, вони дуже швидко охолонуть один до одного, і подальше спільне існування буде просто нестерпним. Крім того, бажання жінки Овна широкого спілкування викличе у партнера хвилю ревнощів – він замкнеться в собі, стане ще більш закритим, неговірким, скривдженим, не приймаючи жодного виправдання або резонного доводу з боку обраниці.

Якщо ці відносини тримаються в рамках нерівного шлюбу, в якому жінка Овен матеріально залежить від свого партнера, то їх союз, побудований на договірній основі, буде мати більше шансів на благополучне існування. Але – до тих пір, поки у Тельця будуть гроші. Якщо цей союз створили люди творчі, то драматичний розвиток їх відносин буде служити багатим джерелом натхнення, загострення всіх творчих відчувань. Такий союз також має шанси на тривале існування, як творчий тандем двох абсолютно різних за своєю суттю людей.

Для збереження цього партнерства чоловікові Тельцю, а жінці-Овну необхідно з самого початку відносин чітко розподілити свої ролі в ньому. Провідною в парі завжди буде жінка Овен – вона повинна взяти на себе управління потоками енергії, добувати, завойовувати. Чоловік Тілець може забезпечувати сім’ю, підводити міцну матеріальну базу для її створення. У відносинах же партнер більш розважливий і спокійний, він буде гасити надмірну, невгамовну енергію супутниці, приводити її до тями, спускати з небес на землю. При сприятливому розвитку відносин кожен з партнерів в цьому союзі тільки виграє.


Залишити відгук