Як Завоювати Чоловіка-Діву

Чоловіки, народжені під знаком Діви, відрізняються скромністю, стриманістю поведінки, тим не менш, жінок вони вибирають самі, і при цьому дуже вимогливо. У них вони бачать, насамперед, вірних супутниць життя, а не коханок і не компанію для спільних розваг. Не настільки складно завоювати чоловіка-Діву — складніше ужитися з ним. Все ж хочете спробувати? Запасіться терпінням: у нього непростий характер.

Бажаєте отримати в супутники життя надійного порядного хлопця, який в перспективі стане відмінним сім’янином і чудовим батьком вашим спільним дітям? Тоді чоловік-Діва –вірний вибір. Адже вас напевно залучила в ньому характерна для представників цього знака зовнішня м’якість і позитивність? Так, він вміє створювати позитивне враження. Його будуть обожнювати тесть і теща, а подруги – таємно заздрити вашому сімейному щастю. І тільки ви сама будете знати, з якою непростою людиною живете… Нехай непростим критичним, вимогливим і не надто гнучким, але чесним і ніжним, мудрим, який вміє прощати, як і личить справжньому чоловікові. Ось який характер Дів.

Якщо перед вами постало питання, як завоювати чоловіка-Діву, то типові жіночі штучки на кшталт кокетства, загравань і мелодраматичних сцен слід відкинути відразу. Цього чоловіка можуть злякати занадто бурхливі емоційні пояснення, сентиментальні обіцянки, виставлена напоказ пристрасть — все це здатне змусити його швидко ретируватися. Марно намагатися підкорити Діву-чоловіка, роблячи ставку на свою сексуальну привабливість. Йому не варто брехати і намагатися обвести навколо пальця, він ненавидить будь-який прояв брехні і при цьому вельми проникливий, цей чоловік налаштований на порядні, чесні і чисті взаємини. Не спрацює щодо чоловіка-Діви і наполегливе переслідування, особливо досить агресивна.

Отже, як закохати в себе чоловіка-Діву? Насамперед, слід відкинути будь-яку награність, штучні спроби справити враження — поведінка має бути невимушеним і безпосереднім. Природність потрібна і в зовнішньому вигляді. Спроба звернути на себе увагу Діви яскравим вбранням і макіяжем може навпаки відштовхнути.

Необхідно пам’ятати, що Діва чоловік відноситься до найбільш інтелектуальним знаків, у нього гострий розум та широкий світогляд. Такий чоловік прихильно реагує на вміння і готовність обговорювати запропоновані ним теми, при цьому він повинен бачити щиру зацікавленість співрозмовниці в даному розмові. Жінка повинна володіти певною ерудицією. Тим не менш, їй необхідно бути готовою до того, що в її бік будуть спрямовані іронічні зауваження, можливо, образливі, тому суспільство Діви зможе витримати тільки володіє самоіронією, спокійна, терпляча жінка, яка вміє зрозуміти і прийняти особливості його почуття гумору.

Чоловіки цього знаку Зодіаку на дух не переносять будь-яких проявів незібраність і недбалості, чого б вони не стосувалися — планів, висловлювань, почуттів та ін

Які жінки подобаються чоловікам-Дівам? Сильно виграють в їх очах акуратні, охайні та практичні дами, які вміють раціонально вести господарство, створювати затишну домашню обстановку, смачно готувати. Безсумнівно, оцінить чоловік цього знака організованість, надійність, доброту, готовність постійно оточувати майбутнього обранця увагою і турботою.

Слід пам’ятати, що спровокувати на зовнішній прояв емоцій таких людей неймовірно складно, представницям прекрасної статі вони можуть здаватися бездушними, мають кам’яне серце. Однак це далеко не так, просто потрібно запастися терпінням — якщо Діва і відкриє їм свою душу, то зовсім не скоро.

Як веде себе закоханий чоловік-Діва? Зізнатися в тому, що він, нарешті, закохався, Діві складно навіть собі самому, не кажучи вже про те, щоб виявляти свої почуття зовні. Діви володіють прекрасними акторськими даними, і в цьому може переконатися будь-яка жінка. Чоловік буде талановито прикидатися байдужим, вести себе з прохолодою. Але коли він зробить остаточний вибір, визначить для себе, що саме ви повинні бути з ним поруч — він повідомить про це без драматичних романтичних визнань і атрибутів. Його любов — це рівне, не полыхающее полум’я, але воно буде надійно зігрівати вас довгі роки.


Залишити відгук