День Народження 6 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Краса, гармонія, справедливість і любов — ось основні теми в житті тих, хто народився в цей день. У вас високі очікування і мало терпимості до того, що ви вважаєте неприємним або несправедливим. Привітний по натурі, ви схильні до співпраці та особливо добре проявляєте себе в спілкуванні. Вміння працювати в колективі — одне з найбільш цінних ваших якостей; інше — яскрава переконливість. Ваша сила криється в дивовижній здатності об’єднувати різних людей в єдину команду.

Народжені 6 жовтня повинні побоюватися надмірності у всіх її формах. Хоча розваги надають позитивний вплив на їх душу, вони схильні перестаратися в гульні, забуваючи про своє фізичне здоров’я. У своїй любові до гострих відчуттів і небезпекам вони нагадують метелика, що летить на полум’я свічки. З-за своєї безтурботності вони інколи не мають внутрішніх сил, щоб гідно зустріти біду у своєму житті або глибоко поспівчувати іншим, розділяючи їх горе.

Народжені 6 жовтня зазвичай відчувають сильне бажання покращити життя оточуючих повчаннями або справами. Однак, як правило, це аж ніяк не виливається в звичну щоденну роботу, так як вони не вважають себе чиновниками. Мотивацією їх діяльності є задоволення від того, що вони роблять, любов до розваг, бажання поліпшити якість і рівень життя. Народжені 6 жовтня люблять жити в повну міру. Життя для них — пригода, а повсякденність — ворог. Вони намагаються спростити ті буденні справи, які здаються їм стомлюючої, хоча й необхідною витратою сил. Це дозволяє викроїти більше часу на відпочинок і заняття цікавими речами.

Знак Зодіаку 6 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Повітряної стихії, які володіють наступними якостями: врівноваженість, височина, почуття прекрасного, плюралізм, цілеспрямованість.

Планета Управитель: Венера. Відповідає за чарівність, гармонія. Вплив Венери ідеально для тих хто працює в індустрії краси, шлюбних агентів. Планета у вигнанні – Марс. Відповідає за відсутність рішучості, а також сумніви у власних силах.

Народилися 6 жовтня під знаком Терезів комунікабельні, доброзичливі, контактні. Вони легко сходяться з людьми, мають у своєму розпорядженні до себе. Ваги швидко заводять друзів, не відчувають нестачі уваги з боку представників протилежної статі. В особистому житті їм властива деяка легковажність. Від партнера Ваги схильні вимагати вірності. Представники знаку люблять пригоди. Вони не проти спробувати свої сили в реалізації відвертих авантюр. Повсякденність, побут наганяють на них тугу.

Народжені 5 жовтня ризикують занадто захопитися чуттєвими відчуттями, гонитвою за все новими і новими хвилюючими враженнями. Жінки, народжені 6 жовтня, віддадуть все заради кохання. Вони не дозволять заміжжя або іншим суспільним інститутам встати між ними та об’єктом їх пристрасті. В цьому відношенні вони аморальні і здатні виставити напоказ свої почуття абсолютно безсоромним чином. Чоловіки, народжені в цей день, менш романтичні в любовних питаннях, їх більше приваблює романтика пригод, відкриттів, небезпеки.

Народжені 6 жовтня часто високо цінуються як прекрасні друзі, але аж ніяк не з-за вірності або підтримки тих, хто знаходиться поруч з ними, а просто тому, що з ними весело. Вони надають легковажний настрій будь-якій вечірці, вважаючи за краще бути в центрі уваги. Їм подобається захоплення, і вони живляться енергією своїх слухачів. Хоча народжені 6 жовтня мають безумовний талант розважати друзів, сім’ю та колег, а їх виключно життєрадісне світовідчуття зазвичай підбадьорює інших, через деякий час невгамовне фіглярство починає набридати і потихеньку дратувати. Іноді навіть здається, що народжені в цей день навмисно заперечують серйозність і глибокий сенс життя. Менш витончені з них часом настільки захоплюються розвагами і наплювацьким ставленням до всього, що в підсумку втрачають те, що мають.

Більшість народжених 6 жовтня, однак, розумно оптимістичні. Незважаючи на життєрадісність, що б’є через край, в їх характері є твердість, дозволяє зважити наслідки своїх дій і ймовірність успіху. Деякі з народжених в цей день можуть відрізнятися навіть безжальністю при досягненні своїх цілей. Народжені 6 жовтня люблять сучасні зручності, але в той же час традиція-оннм під смаки і вподобання. Вони можуть зробити свій образ життя елегантним і приємним. Однак вони повинні остерігатися занадто великий звички до комфорту і розкоші.

Чоловік Терези — народився 6 Жовтня

Чоловіки, народжені 6 жовтня — відрізняються наступними рисами: такий кавалер — неконфліктна, об’єктивний, досвідчений, споглядальний. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — народилася 6 Жовтня

Жінки, що з’явилися на світ 6 жовтня, наділені такими відзнаками натури: така дама — доглянута, чаруюча, пристосовуються, жіночна. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 6 Жовтня

Цілеспрямованість і уміння радіти всьому – це основні сильні сторони людей народжених 6 жовтня знак зодіаку Терези. Якщо це число день вашого народження, то ви самодостатня і впевнена у собі людина, практично будь-які негаразди будуть вам по плечу, ви улюбленець життя. Сама життя для вас – авантюра, а буденність обтяжує, і тому ви спрощуєте стомлюючі для вас справи, тим самим звільняючи час на більш цікаві заняття.

Відмінне тонке почуття гумору та такту гармонійно поєднані в натурі Ваг, які народилися 6 жовтня. Вони моментально привертають увагу своєю життєрадісністю і відкритістю. Їх комунікабельність і невимушеність відкривають їм у житті багато дверей. Невиправні оптимісти, вони знаходять позитивні сторони в усьому і дарують заряд радості оточуючим, в їх суспільстві складно сумувати і неможливо відчувати себе самотньо. Їх світовідчуття подібно дитячому, а безпечність навіть здається награною. Спочатку це вражає і надихає, але з часом може набриднути і дратувати. Друзі люблять їх за легкість і веселість, але на серйозну підтримку з боку людей народжених 6 жовтня знак зодіаку Терези, можете не розраховувати, і це не через жорстокість або безсердечності, просто це їм не властиво.

Завзятості, народжених 6 жовтня знак зодіаку Терези, можна лише позаздрити! Поставивши мету, вони вже, в голові, мають план дій, точно знають, чого хочуть і яким чином цього можна досягти. За видимою несерйозністю ховається гострий розум і вміння бачити на кілька кроків вперед. Саме по тому, в більшості випадків, ці люди мають фінансову незалежність і високе положення в суспільстві. Іноді друзям і знайомим доводиться чути повчання і зауваження, але це буває не часто і відбувається не зі зла, а більше від бажання покращити життя цих людей.

Людина, народжена 6 жовтня знак зодіаку Терези, прагнути зробити світ краще і шукає професію, яка буде корисна суспільству, але природно рутинні і нудні роботи не розглядаються, швидше за все, буде щось нестандартне і вибуховий, що буде дарувати яскраві і глибокі враження та емоції, наприклад, журналістика, акторська майстерність, живопис або музика. Найголовніше це задоволення і воістину дитячий захват від своєї роботи, постійний рух і розвиток. Є ризик, що ця гонка за новими і новими переживаннями може повністю поглинути його. Нерідко захоплені цією гонитвою втрачали все.

Люди, народження 6 жовтня знак зодіаку Терези, у відносинах виявляють себе нерозважливо. Любов ставлять завжди пріоритетом і завжди на перше місце, вони готові поставити на кон все: репутацію, кар’єру, гроші та інші цінності. Жінки, з цією датою народження, більш пристрасні і категоричні: на шляху до об’єкту своєї любові їх не зупиняє нічого, будь це навіть їх заміжжя або інші соціальні інститути.

Чоловіки, народження 6 жовтня знак зодіаку Терези, в цих питаннях, більш стримані і менш ініціативні, їм більше до вподоби небезпечні подорожі, пригоди і відкриття. Вони можуть бути ініціатором відносин, але це буде тривати поки перший інтерес не пройде, вже після жінці доведеться підкидати дров і змушувати палати сімейне вогнище. Ці люди люблять комфорт і розкіш, і мають вишуканий смак, тому в більшості випадків їх житло буде сучасне і швидше за все з несподіваними дизайнерськими рішеннями в декорі або плануванні. Перестановки і покупка нових меблів частий гість в їх будинку.

Любов і Сумісність

Ви не можете жити або працювати в самоті, а тому близькі стосунки — головне у вашому житті. Без партнера ви не відчуваєте себе цілісною особистістю. Любов для вас настільки важлива, що ви можете закохатися в ідеалістичне уявлення про неї, а не до реального людини, що служить об’єктом вашої уваги.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Для народжених в цей день в життя важливі справедливість, любов, гармонія і краса. Люди, які з’явилися на світ 6 жовтня, дуже вимогливі до оточуючих і світу. При цьому вони не відрізняються великим терпінням. Результат такі люди хочуть отримати негайно. Різко негативно народилися 6 жовтня ставляться до будь-яких проявів несправедливості. Вони практично завжди різання і бесцеремонны з тими, хто здійснює неприйнятні з їх точки зору вчинки. Цінними якостями народжених 6 жовтня є здатність до колективної роботи і вміння переконувати. Такі люди здатні повести за собою інших. При цьому до слави вони не прагнуть.

Терезам не відмовиш у винахідливості. Гнітючу їх повсякденність вони намагаються модернізувати. Фактично це виливається в спрощення буденних справ, монотонної роботи, повторюваних операцій. Ваги – новатори, за це їх дуже цінують на роботі. Бажання допомагати людям часто рухає Вагами при виборі сфери діяльності. Представників знаку чимало серед громадських діячів, чиновників. Високі пости забезпечують можливість допомагати не конкретним людям, а нужденним соціальним групам.

Здоров’я і Хвороби

Головним ворогом здоров’я Ваг є надмірність. Це стосується як згубних звичок, так і цілком безпечних. Так, наприклад, схильність піклуватися про стрункості фігури небезпечна для Ваг анорексією. Одного разу сівши на дієту, вони можуть не зупинитися. Що стосується вживання алкоголю, тютюну, прийом стимуляторів рекомендується жорстко обмежувати. Ваги, що народилися 6 жовтня, як і інші представники знаку, схильні до залежності. Позбавлення від неї не завжди можливо, навіть з допомогою професійних медиків.

Доля і Удача

В цей день народжуються незалежні, товариські, комунікабельні, володіють особливим шармом люди. Вони мають тонкий смак, вроджене почуття такту допомагає їм розташовувати до себе людей і заводити корисні знайомства. Особливих успіхів можуть досягти у театральній діяльності, журналістики, музики.

Поради Терезам, Народженим 6 Жовтня

Ви повинні усвідомити і зрозуміти свою темну сторону. Не бійтеся засмучуватися, якщо це потрібно. Нескінченний оптимізм може пригнічувати і навіть призвести до депресії. Не втрачайте дрібниць повсякденного життя, вони теж важливі. Терезам у будь-якій діяльності не варто занадто захоплюватися. Одержимість чим може стати серйозною проблемою, що вимагає професійної лікарської допомоги.


Залишити відгук