Як Завоювати Чоловіка Скорпіона

Питання, як завоювати чоловіка-Скорпіона, не зовсім коректний, бо за своєю природою він сам завойовник, воїн, мисливець, він володіє величезною внутрішньою силою, і йому важливо отримувати підтвердження цьому. Далеко не всі жінки сприймають таку любов, яку може дати їм Скорпіон-чоловік — він бажає володіти своєю обраницею повністю, і душею, і тілом. Існує думка, що жінка, готова жити під владою цього власника, має схильність до мазохізму. Тим не менш, питання, як закохати в себе чоловіка-Скорпіона, стоїть на порядку денному у дуже багатьох, оскільки привабливих якостей у цих чоловіків не відняти — це цікаві, привабливі особистості, протистояти магнетизму яких представницям прекрасної статі часом буває складно.

Однозначно чоловік-Скорпіон – це вільна натура, неймовірно цілеспрямована, а крім того неординарна і досить вперта. Буквально всі свої рішення ця людина приймає виключно самостійно, нерідко, навіть абсолютно не рахуючись з негативним думкою оточуючих. Цей чоловік лідер у всьому, він так само воїн, здатний за секунду кинутися в битву навіть тоді, коли іншим ця битва може здаватися завідомо програшною.

Абсолютно всі чоловіки Скорпіони ніколи не зазнають поразки. Як правило, це дуже пристрасні, і навіть схильні до надмірностей люди, крім іншого здатні і на прояви жорстокості. Тим не менше, ці чоловіки бувають дуже чуттєві, і тому не менш часто можуть користуватися неймовірним успіхом у слабкого до таких проявів протилежної статі. Зауважимо, що багато панянки намагаються просто пофліртувати з чоловіками знака Скорпіон, навіть не розуміючи, що тим самим по-справжньому грають з вогнем. Такий цікавий факт неодмінно слід враховувати в тому випадку, якщо ви задумаєтеся завоювати чоловіка в знаку Скорпіона. А ось чим же він може бути небезпечний, і як правильніше було б з таким чоловіком вести, щоб і самій не згоріти і навіть не обпектися поговоримо далі.

Чоловіки знака Зодіаку Скорпіон потайливі, тому проаналізувати причини, по яким вони віддають перевагу тим чи іншим жінкам, не завжди можливо, однак, деякі закономірності все ж простежуються. Скорпіони-чоловіки люблять, щоб дівчата виглядали сексуально, але це повинна бути природна сексуальність, позбавлена вульгарності і кричущої екстравагантності. Погляд цього чоловіка, як і будь-якого іншого, приверне дівчина, що з’явилася в громадському місці в надто відкритому одязі, можливо, вона йому навіть сподобається, але йому не прийде в голову ідея розглядати подібну кандидатуру для серйозних стосунків. Не шанують вони і занадто «щедрий» макіяж. Якщо справа доходить до ліжка, чоловіки-Скорпіони не люблять неприємних сюрпризів — наприклад, коли насилу впізнають об’єкт вчорашньої палкої пристрасті без косметики. Також їх позбавляють бажання і буквально вганяють у ступор всякі жіночі пристосування для корекції фігури, наприклад, білизну, збільшує груди, тягне живіт, корсети і т. п.

Але, як би не важлива була для цього чоловіка зовнішність, він неодмінно зверне увагу на інтелектуальні і розумові дані. Йому важливо мати коло спільних інтересів з жінкою, можливість поговорити з нею на рівних в плані інтелекту; він бажає отримати можливість демонструвати красномовство і свій дар переконання, що з цією людиною можна сперечатися, але, зрозуміло, у спорі повинен перемагати він. Чоловік-Скорпіон завжди знає, уважно його слухають, чи тільки прикидаються, та будь-яка фальш може закінчитися повним розривом відносин.

Які жінки подобаються чоловікам-Скорпіонам? Вони негативно реагують, коли жінки розігрують з себе интеллигенток, рафінованих леді, якими насправді аж ніяк не є. Але наявність гарних манер і виховання важливі для цих чоловіків не в останню чергу.

Скорпіони сумують з жінками, які для них незрозумілі, зайво потайливі, або з тими, в яких вони вгадують убогість внутрішнього світу. Їм імпонує, коли дівчата або жінки активно працюють, самостійно заробляючи собі на життя; поставляться вони з великою повагою і до хобі своєї обраниці.

Наблизитися до вирішення питання, як підкорити чоловіка-Скорпіона і завоювати його, буде простіше тим, хто веде активний спосіб життя. Та й зустріти в житті чоловіка цього знаку буде легше, якщо відвідувати світські заходи та інші місця, де обертаються люди, які досягли в цьому житті певних висот – це улюблена «середовище проживання» представників цього зодіакального знаку.

Їх зазвичай не приваблюють люди зі слабкою, млявою енергетикою; їм потрібен рівноцінний енергетичний обмін між партнерами. Вони нерідко «западають» на відверто сильних, що виробляють враження недоступних жінок, яких складно завоювати. Це робить для них перемогу більш цінного – така психологія чоловіка-Скорпіона. Сподобатися Скорпіону легше, ніж переконати його, що він дійсно не помилився.


Залишити відгук