Як Завоювати Чоловіка Стрільця

Якщо б Стрільці знали, у чому полягає їх ідеал, на світі було б набагато менше розбитих сердець. Ці представники сильної статі пристрасно мріють зустріти дівчину своєї мрії, попутно підкоряючи багатьох жінок, а потім залишаючи їх і змушуючи дивуватися, що ж потрібно цим чарівним ветреникам?

Як запевняють нас астрологи чоловіки, народжені матерями під знаком Стрільця, у більшості випадків – це непосиди, нестримні веселуни і навіть заводія компаній. Ці чоловіки люблять максимально галасливі великі компанії, в яких найбільш часто прагнуть бути абсолютними лідерами. Як правило, чоловіки Стрільці по суті своїй люди дуже допитливі, які готові цікавитися чи не всіма справами на світі. Це дійсно невгамовні вітрогони, тим не менш, Стрільці бувають надзвичайно привабливими і, звичайно ж, привертають увагу дуже багатьох осіб відносять себе до протилежної статі.

Власне саме тому питання, як підкорити і забрати собі чоловіка-Стрільця, може вирішуватися не так вже легко конкуренція в цьому питанні може виявитися надмірним. Однак якщо вас угораздило закохатися саме цього унікального іскрометного і екстраординарного типажу, що ж тут поробиш… Вам доведеться дуже постаратися! І тоді все можливо! Для початку постарайтеся визначити, які риси характеру будуть відрізняти чоловіків Стрільців від інших представників сильної статі, власне для цього ми і приготовили дану публікацію.

Які жінки подобаються чоловікам-Стрільцям? Вони дійсно часто самі не знають, чого хочуть, але абсолютно точно можна сказати, що їх залучають допитливі, комунікабельні, позбавлені комплексів дами з хорошим почуттям гумору. Стрілець неодмінно помітить і оцінить фізичну привабливість, але і інші параметри хвилюють його не менше. Чоловіки цього знака Зодіаку не потерплять поруч з собою обмежених, сумних, а також підозрілих і постійно ревнующих осіб. Їм подобається, якщо жінка любить подорожі, займається якимись дослідженнями, експериментує, прагне до пізнання нового. Важливо, щоб майбутня обраниця була активна – і тілом, і душею.

Стрілець-чоловік обов’язково зверне увагу на світогляд жінки, її авторитет у суспільстві, а також на інтелект. Нерідко для чоловіків такого знака Зодіаку здатність гідно підтримувати розумну бесіду важливіше, ніж, приміром, господарська практичність або зовнішня сексуальність. Йому потрібна, по більшій частині, подруга, ніж людина, яка буде господарювати в його будинку і ростити дітей.

Як правило, Стрільці вибирають партнерок з свого кола, однак у них може прокинутися живий інтерес до представниць інших соціальних або етнічних груп: так позначається їх любов до всього екзотичного, незвіданого.

Ці чоловіки є ідеалістами, вони мають потребу в духовному покровительство, але і самі люблять виступати у ролі наставників. Якщо ви стурбовані тим, як завоювати чоловіка-Стрільця, і самі при цьому набагато молодше або, навпаки, старша за свого обранця, це тільки підвищує ваші шанси.

Цей чоловік постарається триматися подалі від дами, яка часто перебуває у похмурому настрої, постійно на щось скаржиться, незадоволена життям; куди простіше підкорити чоловіка Стрільця оптимістичним жінкам, вміє знаходити задоволення та позитивну сторону в будь-яких життєвих ситуаціях. Чоловіки-Стрільці дивляться на світ тверезо і об’єктивно, але з задоволенням дадуть втягнути себе в романтичні відносини, ініціатором яких виступить жінка.

Фізична пристрасть може виникнути по відношенню до тим представницям прекрасної статі, до яких Стрілець відчуває повагу. Але навіть при цьому найголовнішим авторитетом він буде вважати самого себе. В цілому ж для людей цього знаку Зодіаку важливо відчувати себе в любові і учнями, і наставниками, і мати можливість за власним бажанням змінювати ці ролі.

Один з принципових моментів у питанні, як закохати в себе чоловіка-Стрільця — це повага до його свободолюбию. Якщо з самого початку жінка буде занадто активно цікавитися, де і з ким він був, чи матиме необережність зазіхнути на його колишній спосіб життя, то відносини закінчаться дуже швидко. Однак це не означає, що справами цього чоловіка цікавитися не варто взагалі: навпаки, Стрілець любить, коли обраниця розділяє його інтереси і плани.

Закоханий чоловік-Стрілець не стане кокетувати і наводити у відносинах тінь на тин — він відразу зізнається у своїх почуттях, причому зробить це абсолютно щиро і відкрито. Однак ці люди настільки влюбливі, настільки захоплені ідеєю пошуку ідеалу, що їх почуття може виявитися короткочасним, тому привернути увагу і завоювати симпатію Стрільця чоловіка – це ще далеко не повна перемога.


Залишити відгук