Як Завоювати Чоловіка-Близнюка

Любов чоловіків-Близнюків — це щось особливе. Почуття у них не так «приземлені», як у багатьох інших знаків Зодіаку. До того як Близнюки відчують фізичну пристрасть, їм потрібно прийняти людину як володаря співзвучних йому певних інтелектуальних, духовних якостей.

Про таких чоловіків найчастіше кажуть: «Ох вже ці Близнюки, чоловіки спокусники…». Вони чарівні, вони ж іскрометні непосиди, це люди які просто не можуть, не здатні не сподобатися жінкам, ці чоловіки здатні закохувати в себе в прямому сенсі кого завгодно, навіть самих примхливих і вимогливих красунь. В цих чоловіках стільки по-дитячому забавною безпосередності, стільки шарму і стільки захоплюючій непередбачуваності! Та і як же інакше? Цей знак складний, насамперед, тим, що в чоловіках Близнюках дрімає як ніби кілька різних особистостей, причому одночасно. І ось яка з цих особистостей, коли вирішить прокинутися, передбачити в принципі неможливо. Буквально кожна з особистостей виявляється, саме тоді коли цієї особистості заманеться, при цьому абсолютно нікого не питаючи і абсолютно ні з чим, не бажаючи рахуватися. Треба сказати ці різні особистості всередині однієї людини досить суттєво, а іноді навіть кардинально, можуть відрізнятися один від одного.

Природно, що у всіх особистостей такого чоловіка абсолютно різні вимоги і такі ж різні інтереси. Власне від цього і виникає так багато запитань про те як же завоювати симпатію і любов настільки суперечливого чоловіка Близнюка. Особливо якщо сьогодні цей чоловік неймовірно манірний інтелектуал і зануда, а вже завтра – це абсолютно відчайдушний хлопець, причому післязавтра він може виявитися, вже богемним романтиком, остаточно заплутуючи вас дорогі дами. Ось власне і спробуй, угоди та понравься кожному з цих незрозумілих типів… Важко, складно, але можна, звичайно ж. Ось власне зараз у нашій публікації ми і спробуємо відшукати спосіб, що дозволяє хоч якимось чином підкупити чоловіка Близнюка, причому всього, без залишку.

Як завоювати чоловіка-Близнюків? Для цього потрібно знати, на яких представниць жіночої статі вони звертають особливу увагу. Догодити Близнюкам простіше, ніж багатьом іншим чоловікам в тому плані, що вони не зациклені на зовнішності обраниці, її вік, соціальний статус, матеріальне забезпечення. Для нього головне, щоб спілкування з ним приносило їм справжнє задоволення. І все ж, щоб його погляд вихопив вас з натовпу, необхідно виробляти враження незалежної, зухвалою, розкішною, і обов’язково – трохи таємничої особи. Жінка не повинна здаватися легким об’єктом для завоювання.

Близнюки непередбачувані, самі загадкові і люблять таких же людей. У той же час, якщо для вас важливе питання, як закохати в себе чоловіка-Близнюка, знайте, що він хоче разом з непередбачуваністю відчувати в партнерці надійність і вміння з ним погоджуватися. Зачаровуючи обранця, необхідно завжди підтримувати якісь козирі в рукаві, щоб він не розкусив всі ваші звички і якості відразу. Психологія чоловіка-Близнюків така, що йому подобається полювати, він відчуває азарт, коли його «жертва» вислизає з рук і манить вже звідкись здалеку. Наприклад, якщо Близнюки явно звернув на вас увагу, можна без всяких на те причин тимчасово зникнути з його поля зору, а потім так само раптово з’явитися, не обтяжуючи себе логічними виправданнями.

Дуже важливо, щоб Близнюкам було приємно проводити з вами час. Навіть у ліжку вони люблять інтелектуалів. Щоб завоювати Близнюків-чоловіків, доведеться блищати ерудицією і широкими інтересами. Чоловікам цього знака подобається, коли жінка хоча б трохи обізнана в темах, які вважаються чоловічими, наприклад, у спорті. Якщо інтереси виявляться однаковими – це взагалі ідеальна жінка для Близнюків! Бесіди з чоловіком можуть тривати цілі години, і важливо проявити себе вдячною слухачкою, та й самій час від часу демонструвати красномовство.

Як підкорити чоловіка-Близнюків, ніж можна приручити цієї людини, яка не мислить себе без свободи і рішуче припиняє всі спроби на початковій стадії відносин обмежити себе якимись умовностями? Чоловіка відлякає явно відчутний в ваших словах вчинках намір прив’язати до себе. А от якщо ви будете закривати очі на його деякі вільності, проявіть толерантність, то це суттєво підвищує ваші шанси.

Розмірковуючи, як привабити чоловіка-Близнюків, потрібно відразу забути про спроби впливати різними жіночими хитрощами, наприклад, викликати до собі ревнощі. Його це залишає байдужим, і він з легкістю поступиться вас іншому чоловікові, хоча це зовсім не входило у ваші плани. У суспільстві Близнюків потрібно вести себе весело, не сумувати, тому що вони на дух не переносять похмурості і нудьги.

Зрозуміти, що «об’єкт» закохався, досить складно, тому що закоханий чоловік-Близнюк веде себе потай. Він робить багато, щоб його справжні наміри і почуття залишалися таємницею, може прикриватися удаваним байдужістю і навіть грубістю, хоча насправді в душі проклюнулися паростки теплих почуттів. Якщо чоловіки цього знака не зникають з горизонту, продовжують спілкуватися і роблять це охоче, значить, надія на продовження відносин є, головне – завоювавши Близнюків, зуміти втримати їх поруч, але це вже зовсім інша історія.


Залишити відгук