Як Завоювати Чоловіка Козерога

Представники сильної статі цього знака Зодіаку настільки стримані і неприступні, що жінкам доведеться чимало поламати голову над тим, як завоювати чоловіка-Козерога. Тим не менш, підхід до нього знайти не так складно, якщо знати, що в душі він ранимий і м’який, а зовнішня суворість та неприступність — лише захисна маска від ворожого зовнішнього світу, властива людям цього знака.

Для початку зауважимо що чоловік, народжений з таким знаком як Козеріг – це завжди людина дуже стриманий, досить серйозний, і в якійсь мірі ґрунтовний. Цей чоловік практичний, по-справжньому працьовитий він, як правило, відрізняється від інших представників сильної статі своєю надзвичайною цілеспрямованістю. Відзначимо, що багато чоловіків Козероги здатні виробляти помилкове враження людей занадто замкнутих, зовсім не схильних до якимось потужним в емоційному плані поривів. І дійсно найчастіше це буває лише маска, що приховує під собою досить тонко почуває дуже вразливу красиву людську душу. Насправді ж всі чоловіки цього знака Зодіаку здатні на досить глибоку ніжну прихильність до жінки і справді сильні почуття до неї. Однак демонструвати власну вразливість такі чоловіки категорично не мають наміру.

Звичайно ж, ми погодимося така закритість, і навіть замкнутість створює безліч труднощів тим дівчатам, які всерйоз замислюються над тим, щоб завоювати увагу і любов чоловіка-Козерога. Адже навіть якщо такий чоловік захопиться якоюсь панянкою всерйоз і надовго, навряд чи вона це зможе помітити за чоловічий зовнішньою холодністю і колючестью. Ось власне і спробуйте тут розберіться, що тут до чого… Можливо тебе дійсно міцно люблять, можливо, і просто комфортно проводять з тобою час. Так як же в такій ситуації вести себе самої дівчини, яка закохана в чоловіка знаку Козеріг запитаєте ви? Просто терпляче чекати не мнучи чоловіка питаннями того самого моменту, коли він і сам зволить вам запропонувати свою руку і серце? Або ж скоріше «хапати бика за роги»? І власне як же при цьому не допустити помилок? Та й як власне зробити, так щоб все, чого так сильно бажаєш, як можна швидше сталося?

Козероги цінують гармонію у стосунках з жінками, для них це набагато важливіше зовнішньої привабливості дами серця. А ось на її виховання, внутрішнє чарівність і пристосованість до побуті чоловік цього знака неодмінно зверне увагу. І останній штрих ідеальної жінки для Козерога-чоловіки — якась родзинка, загадка, яка зробить її несхожою на інших і шалено бажаною для нього.

Козерога насторожують жінки з яскравою і помітною зовнішністю, знайомство з такою дамою він, швидше за все, вважатиме за краще проігнорувати. Серед якостей жіночого характеру Козеріг-чоловік завжди виділить для себе чуйність, врівноваженість, внутрішню душевну теплоту. Але він поспішить ретируватися, якщо на його горизонті виникне імпульсивна дама, яка може дозволити собі підвищені інтонації, часту зміну настрою або натяк на вульгарність.

Такі чоловіки не розуміють і не приймають надмірно відвертих людей. Не варто поспішати відкривати їм душу – вони відчують дискомфорт і будуть уникати більш тісних взаємин.

Козерогам-чоловікам дуже імпонують успішні, цільні натури, які ставлять перед собою серйозні життєві завдання. Однак не варто «розмахувати» перед його носом своїми досягненнями: стриманість і скромність він оцінить куди більше. Щоб зрозуміти, як закохати в себе чоловіка-Козерога, потрібно дізнатися його натуру, осягнути його внутрішній світ і постаратися всьому цьому відповідати. Він розумний і освічений — і ви не повинні показати себе невігласом, але не дай вам Бог спробувати показати свою перевагу над ним в будь-якій області. Зуміти втриматися на цій межі відповідності непросто, але якщо ви будете приміряти на себе чужу роль — він все одно вас розкусить.

Приємне враження справить на Козерога жінка, яка зуміє одночасно і підтримати бесіду на серйозну тему, і розважити його, проте ні в тому, ні в іншому вона не повинна перейти дозволену межу. Крім того, якщо вона дозволить собі з піною у рота доводити свою точку зору, їй навряд чи вдасться завоювати серце чоловіка-Козерога. Надмірна сміливість судження лякає представників цього знака, оскільки вони, як вогню, бояться всього радикального. А ось якщо вміло підсолодити бесіду словами захоплення, потішити самолюбство представника цього знака, то підкорити Козерога-чоловіка буде набагато простіше. Головне — не переборщити!

У випадку з цим знаком Зодіаку не варто користуватися негласним правом жінки спізнюватися на побачення: Козероги дуже бережуть свій час і цінують пунктуальність.

Як веде себе закоханий чоловік-Козеріг? Так як зазвичай. Спочатку закоханого Козерога взагалі вкрай складно запідозрити в теплих почуттях. Він може триматися спокійно і холодно, і це буде лише гра, під час якої він перевіряє і свої почуття, і правильність свого вибору. Йому потрібен надійний союз. Слід бути готовою до того, що закоханий чоловік-Козеріг почне надавати знаки уваги вподобаної жінці досить оригінальним способом — наприклад, відпускаючи у її сторону образливі жарти, часом межують з образою. Що поробиш — так чоловік цього знака захищає себе від помилок. Але якщо він вже почав доглядати за жінкою, можете не сумніватися — величезна внутрішня робота вже виконана, і він абсолютно впевнений в вдалості свого вибору.


Залишити відгук