Як Завоювати Чоловіка Раку

Цей мрійник і романтик може легко і швидко закохатися, Рак-чоловік жваво реагує на будь-які приємні відчуття. За будь-якими висновками Раку завжди стоять не стільки факти, скільки емоції, тому на них і слід робити акцент. Він не залишиться байдужим до приємним словами, хорошого парфуму, декору, музиці і т. п. Щоб успішно провести спецоперацію під назвою «Як завоювати чоловіка Раку», слід знати, на які «важелі» натиснути, щоб залучити і утримати його увагу.

Чоловік-Рак — велика і витончена, але така ранима душа. Як випадково не образити його словом чи ділом? Ймовірно, з першого погляду він здасться вам м’яким, добрим і сентиментальним… з другого, втім, теж. Чоловік-Рак відноситься до тих людей, з якими приємно мати справу, якщо ви шукайте чуйного співрозмовника. Він порадіє вашим успіхам, поспівчуває невдач – здається, цей хлопець веде себе саме так, як ви від нього очікуєте. Він хоче вам сподобатися, щиро хоче… і швидше за все, досягне своєї мети. А потім робіть з ним що завгодно. Єдине, чого вам не вдасться – це прогнати його, якщо раптом набридне.

Необхідно мати на увазі, що чоловік-Рак мріє про емоційну взаємозалежності з партнеркою, саме в цьому він бачить фундамент для духовного і тілесного об’єднання двох людей. Для успішного підкорення чоловіка-Рака необхідно зуміти ненав’язливо донести до його відома, що ви теж мрієте про духовної близькості з партнером, хотіли б бачити поруч людину, яка розділить і радість, і горе, зможе зрозуміти без зайвих слів. М’яко натякніть, що ви готові ніжно піклуватися і надійно підтримувати свого майбутнього обранця – і тоді він подивиться на вас зовсім іншими очима.

Які жінки подобаються чоловікам-Ракам? Безсумнівно, в першу чергу ті, які дуже хочуть створити сім’ю і стати хорошою матір’ю. Це одна з головних «лакмусових папірців», за яким він перевіряє відповідність майбутньої обраниці ідеалу. Також сподобаються Раку-чоловікові сентиментальність і любов до старовинних предметів, наприклад, вам може допомогти надіта на побачення вінтажна брошка з бабусиної скриньки.

Емоційна і психологічна залежність від Раку сім’ї зберігається у нього на все життя, тому майбутньої обраниці бажано заздалегідь познайомитися з його родичами і спробувати знайти з ними спільну мову. Якщо такої можливості немає, необхідно, як мінімум, не зневажливо висловлюватися про роль сім’ї в житті людини і не відгукуватися навіть мало-мальськи негативному ключі про його рідні. Основною фігурою для Раку є його мати, яку той зводить на п’єдестал і не стане скидати її звідти навіть тоді, коли в його житті з’явиться улюблена жінка.

Як закохати в себе чоловіка-Рака? Він вкрай чутливий стосовно і критики, і похвали. Йому дуже приємно чути слова захоплення, а в його характері й справді можна знайти риси, якими можна захоплюватися щиро і без тіні фальші. Однак слід пам’ятати, що відверте підлабузництво буде швидко викрито.

Щоб привернути увагу Раку-чоловіки, можна повідати йому про якийсь власної особистої проблеми, з приводу якої вам хотілося б отримати пораду. Ви дійсно отримаєте, а заодно дасте Раку можливість продемонструвати здатність співпереживати і побачити те, що ви цінуєте. Якщо ви займаєтеся благодійністю, надаєте допомогу літнім людям або покинутим дітям — не утаивайте від нього ці обставини – завоювати Раку чоловіка буде набагато легше.

Раки цінують у майбутніх обраниць хазяйновитість, в тому числі вміння готувати. За чоловіками-Раками необхідно доглядати навіть на стадії завоювання. Якщо він захворіє, ви обов’язково повинні бути поруч зі словами розради і аптечкою напереваги. Щоб підштовхнути обранця до прийняття рішення з приводу ваших відносин (а він, як правило, зволікає з пропозицією руки і серця), можна розповісти йому, що вашої руки домагається ще хтось – і тоді закоханий чоловік-Рак стане більш активним.


Залишити відгук