Як Завоювати Чоловіка-Овна

Розташування Овна в першому Будинку Зодіаку, який захищає зовнішню красу, робить чоловіків цього знака шанувальниками зовні привабливих жінок. У той же час Овну сподобається далеко не кожна красуня: його зацікавить лише незвичайна, в чому загадкова, зуміла його здивувати і заінтригувати дама. Крім того, він обов’язково зверне увагу на її жіночність — чоловіки-Овни не люблять дівчат, уподобляющих себе в одязі і поведінці хлопцям.

Чоловіки–Овни – це натури, в більшості випадків, творчі і в якійсь мірі навіть суперечливі. Такі чоловіки бувають і надзвичайно пристрасні, і уявіть зовсім холодними. Варто сказати, що в будь-якому віці чоловіки Овни залишаються людьми досить наївним, власне, тому питання про те, як завоювати такого чоловіка, в принципі, завжди вирішуються досить легко. Тим не менш, задаючись саме такою метою, панночці слід обов’язково враховувати, що темпераментну і неймовірно романтичний, цей чоловік може буквально в одну єдину мить стати абсолютно неприступним, відчуженим і навіть зарозумілим.

до Речі сказати, при цьому самій жінці зрозуміти, що саме раптово змінює настрій чоловіка Овна, може виявитися, вельми і вельми непросто. А причина зазвичай полягає тільки в тому, що сам чоловік Овен має неймовірно своєрідну вдачу. Так в чому ж власне полягає своєрідність цього непростого чоловіка?

Якщо вас цікавить питання, як завоювати чоловіка-Овна, дуже важливо пам’ятати, що по своїй натурі він є переслідувачем. Завдання жінки — не здатися йому легкою здобиччю. Їй доведеться зуміти справити враження неприступної фортеці, але, в той же час, Овен повинен отримувати від неї якісь натяки, сигнали про те, що він не байдужий.

Овну-чоловікові дуже імпонує, коли його інтереси, погляди збігаються з світоглядом і захопленнями коханої жінки, тому, якщо для вас актуальне питання, як завоювати, закохати в себе чоловіка-Овна, вам доведеться полюбити або зненавидіти все те, що любить або ненавидить він.

Багато чоловіки не менше жінок обожнюють компліменти, і до Овнам це стосується чи не в першу чергу. Їх потрібно хвалити за всі і завжди, причому не шепотіти на вушко, а озвучувати похвалу прилюдно, привселюдно. Однак у прагненні полестити слід знати міру: людина цього знаку Зодіаку чітко відрізняє чистосердечие від фальші. Крім того, якщо ви поставите його на надто високий п’єдестал, то і самим вам надалі доведеться постраждати від його гіпертрофованого не без вашої допомоги самолюбства.

Овнам, незважаючи на ледь стримувану палкість і нетерплячість, подобається процес залицяння – не в останню чергу тому, що вони люблять робити враження. Не потрібно штучно прискорювати цей етап стосунків, нехай він приносить вам обом задоволення. Якщо ви бачите небайдужість обранця, не поспішайте відразу ж радісно демонструвати взаємність почуттів, але і бути надміру незалежної і холодної не варто, оскільки нетерплячий закоханий чоловік-Овен не готовий занадто довго чекати відповідного результату.

Якщо ви хочете, щоб цей чоловік розглянув вашу кандидатуру в якості постійної супутниці життя, ви повинні відповідати досить серйозним вимогам, оскільки ідеальна жінка для Овна – це сама досконалість, на менше він не згоден.


Залишити відгук