Як Завоювати Чоловіка Водолія

Жінкам, які мріють про тихе, стабільне сімейне щастя, краще навіть не замислюватися над питанням, як завоювати чоловіка-Водолія. Союз з них буде мало схожий на середньостатистичну осередок суспільства. В той же час спільна життя з представником цього знаку Зодіаку може вийти досить комфортною; навіть волелюбний Водолій здатний стати ідеальним чоловіком, якщо знайти до нього грамотний підхід. Але для початку необхідно підкорити його серце.

Для початку давайте розберемося, що являє собою чоловік цього знака. Отже, чоловік Водолій – це людина, яка надзвичайно романтичний, це так само свавільний і надзвичайно допитливий індивід. Це неймовірно активний, і досить товариська різнобічно розвинений ідеаліст, який живе за своїми певними законами моралі. Цей чоловік завжди правдивий, дуже відкритий до спілкування, надзвичайно дружелюбний, він надзвичайно товариський і однозначно не стерпить брехні і лицемірства в будь-яких проявах. І уявіть, при всьому при цьому ця людина завжди залишається практично самотнім. Власне, ось причини його самотності зазвичай криються в самому чоловікові Водолії. Ця людина, як правило, не в змозі буває занадто довго підтримувати якісь тісні і теплі відносини і любов, взагалі з ким би то не було. На жаль і любов і міцна дружба для чоловіків Водоліїв – це поняття дещо абстрактні.

Пам’ятаєте, цей чоловік любить абсолютно всіх, і практично все навколо – це його друзі. Як правило, чоловік Водолій може присвячувати себе цьому світові, а зовсім не якійсь конкретній людині друга або коханої. Однак занадто активна боротьба за справедливість або за інше правое дело – однозначно це не для нього. Ці трохи дивні чоловіки живуть як би в своєму власному нікому не зрозумілою вимірі. Ці чоловіки і не бійці і не воїни. Вони швидше спостерігачі. Саме тому більшості жінок досить важко справлятися з представниками саме цього зодіакального знаку. Насправді буває вкрай складно зрозуміти і прийняти, що саме відбувається у такого чоловіка в душі, складно розібратися до чого саме він може прагнути, про що він думає ночами і про що мріє. Адже начебто і він любить жінку, а начебто і не дуже-то. І ось як тут завойовувати такого чоловіка як Водолій, якщо такий буває, загадковим і непередбачуваним розібратися складно? Ну, що ж, давайте разом пошукаємо відповіді на це делікатне питання.

Перш за все, потрібно знати, які жінки подобаються чоловікам-Водоліям. Ця людина хоче придбати друга, з яким цікаво поспілкуватися, щось обговорити, розраховувати на взаємодопомогу і т. п. Водолії не здатні на африканські пристрасті, фізична сторона відносин для них другорядною. Щоб сподобатися чоловікові-Водолію, необхідно в першу чергу привернути до себе увагу не стільки зовнішність, скільки привабливістю манери спілкування, внутрішнього світу. Водолії вміють швидко «обчислювати» жінок, що відрізняються від інших, і віддають їм перевагу. Водолій вибере собі інтелектуалку, з якою є про що поговорити. Для нього це цікавіше, ніж займатися любов’ю, хоча і плотських задоволень він не уникає. Якщо інтелектуальний потенціал обраниці дозволяє розмовляти на різні теми, Водолій чоловік неодмінно це оцінить.

Щоб привернути до себе чоловіка Водолія, можна звернутися до нього за порадою з приводу якої-небудь проблеми. Допитливий, чуйний, він напевно зацікавиться — і перші кроки до зближення будуть зроблені.

Якщо інших чоловіків наближення до пані суперників тільки розохочує, Водолій не клюне на цю приманку, його марно залучати ревнощами. Він охоче поступиться потенційну обраницю без з’ясування відносин і скандалів. Експерименти, засновані на флірт з іншими чоловіками, можуть дати непередбачувані результати. Водоліїв приваблюють жінки-загадки, яких цікаво розгадувати. Якщо ви володієте таким потенціалом, відносини можуть стати тривалими.

Водолія не можна змушувати щось робити. Його характер дуже волелюбний, щоб спокійно поступитися якого б ні було насильства або обмежень. Чоловік швидко самоусунеться, якщо жінка почне натякати на вступ у шлюб або просто спільне життя.

Як закохати в себе чоловіка-Водолія? Це можна зробити тільки забезпечивши недоторканність його волі. Перебування поруч не повинно означати нав’язування свого суспільства. Комфортними для цього чоловіки будуть такі відносини, щоб партнер знав: коли у нього виникне потреба, він зможе провести якийсь час один. До цього потрібно ставитися спокійно, а утворився вільним часом можна розпорядитися на свій розсуд.

Водолії комунікабельні, рухливі, але, коли справа стосується побачень, перетворюються на пасивних і соромливих, тому тільки порадіють, коли на перших зустрічах ініціатива буде виходити, головним чином, від жінок. В його розумінні любовні стосунки повинні ґрунтуватися на дружбі, а дружня зв’язок не може з’явитися відразу. Тому жінкам необхідно бути сміливішими і запастися терпінням.


Залишити відгук