День Народження 5 Жовтня: Знак Зодіаку — Терези

Тенденція Ваг мислити критеріями колективу пом’якшується числом 5, символізує свободу і самостійність. Ви настільки ж привабливі, як і будь-які представники вашого знаку, але дипломатичність поступається місце подразнення, якщо ваші ідеї піддаються критиці. Ви — командний гравець, однак хочете, щоб команда все робила по-вашому. Мирний характер не дозволяє вам чинити опір думку більшості, але ви не бажаєте йти на компроміс у тому, що стосується ваших ідеалів. Втім, ви ніколи не дозволите світогляду і особистим переконанням встати на шляху приємного проведення часу.

Народжені 5 жовтня повинні дбати про своє здоров’я. Рекомендуються регулярні обстеження у сімейного лікаря. Прагнення народжених 5 жовтня до самопожертви і життя заради інших може вплинути спочатку на їхнє фізичне здоров’я, але в кінцевому рахунку і на психічний, викликаючи розлади внаслідок тривалого придушення особистих потреб. Шкідливі соціальні звички, такі як куріння, кава, алкоголь, якщо вони призводять до проблем зі здоров’ям, повинні максимально стримуватися і навіть викорінюватися. Рекомендуються командні види спорту і прогулянки.

Народжені 5 жовтня — борці за праве діло. Вони борються за правду, як вони її розуміють і роблять все, що можуть, щоб виявити несправедливість, корупцію, пригнічення і протистояти їм. Не задовольняючись цим, вони часто переконують друзів, сім’ю та колег допомогти їм у виправленні ситуації. Народжені в цей день однаково рішуче діють і в особистих відносинах і в найвищих ешелонах суспільства. Точно так само народжені 5 жовтня наполягають на справедливому ставленні до себе і не терплять образи своєї гідності. Поняття чесної гри займає настільки велике місце в їх промовах і справах, що іноді навіть звинувачують в тому, що вони використовують праве діло в своїх особистих цілях. Це може бути правдою чи ні, але народжені 5 жовтня зазвичай в першу чергу вирішують принципові питання, а потім вже звертаються до приватних справах. Вони можуть навіть занадто далеко зайти в цьому — аж до самопожертви і самозаперечення, відмовляючись від самих приємних для них речей заради ідеалів і добробуту інших. Їм потрібно коригувати таку поведінку, так як рано чи пізно особисті потреби, безсумнівно, заявлять про себе, і їм доведеться відмовитися від своєї посади або різко обмежити свої обов’язки, залишивши в скрутному стан тих, хто звик залежати від них.

Знак Зодіаку 5 Жовтня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Повітряної стихії, які відрізняються наступними якостями: елітарність, активність, цілеспрямованість, чарівність, дипломатичність.

Планета Управитель: Венера. Її «дари» Терезам — чарівність, гармонія. Венера сприятлива для тих хто працює в індустрії краси, менеджерів по укладанню договорів. Планета у вигнанні – Марс. Можете бути вдячні їй за відсутність рішучості, а також сумніви у власних силах.

Народжені 5 вересня – Ваги. Під цим знаком народжуються ідеалісти. З’явилися на світ 5 жовтня активні, імпульсивні, не схильні до компромісів. Вони принципові і завжди впевнені у своїй правоті. Ваги, народилися 5 жовтня, – життєлюби. Таким людям важливо контактувати з соціумом. Вони не люблять самотності, вважають за краще працювати, відпочивати в колективі. Для представників знаку важливо визнання їх ідей, досягнень, заслуг. Подяка – найкраща нагорода для Ваг, якщо, звичайно, справа не стосується роботи. У професійній діяльності представники знаку орієнтовані переважно на винагороду і грошову мотивацію.

Народжені 5 жовтня в глибині душі справжні життєлюби. В нормальних умовах вони отримують величезне задоволення від керівництва іншими або від свого особистого вкладу в роботу команди. Для них величезне задоволення бачити подяку на обличчях тих, на благо кого вони працюють, і в цьому відношенні вони взаємопов’язані з навколишнім світом. Хоча вони можуть здаватися сильними і незалежними особистостями, їм потрібно схвалення. Зазвичай їм нецікаві цілі, не спрямовані безпосередньо на людей, так як саме людський фактор важливий для їх поглядів і роботи.

Народжені 5 жовтня рідко зливаються з оточуючими, незважаючи на потребу зануритися в людську діяльність. Часто вони займають посаду, якому з об’єктивної точки зору не відповідають, приблизно як люди, одягнені в невідповідну форму. Однак їх соціальні інстинкти настільки сильні, що, в разі успіху, народжені 5 жовтня можуть повністю змінити уявлення громадськості про виконуваної ними ролі.

Навіть ні на що не розраховуючи, що вони все роблять по-своєму, що часом викликає подив, але призводить до благополучного завершення справ. Народжені 5 жовтня повинні побоюватися, як би їх внутрішнє его не розрослося до нескінченності, повністю замінивши собою ідеали і початкові цілі. Також треба стримувати бажання критикувати інших, і в особливості тих, хто пов’язаний з ними діловими відносинами. Народжені 5 жовтня повинні не тільки формувати свої принципи як протидія презираемым їм речей, але і мати конструктивне бачення того, якою вони хочуть зробити своє життя.

Чоловік Терези — народився 5 Жовтня

Чоловіки, народжені 5 жовтня — можуть пишатися такими характеристиками: такий кавалер — популярний, справедливий, неконфліктний, сором’язливий. Чоловік-Терези – прекрасний психолог і порадник. Однак сам він насилу вирішується на відповідальний крок, тому краща подруга для нього – жінка, яка буде опорою і помічницею, вселить упевненість і допоможе досягти поставлених цілей. Сімейна ідилія для представника цього знака – це головна нагорода.

Жінка Терези — народилася 5 Жовтня

Жінки, народжені 5 жовтня, наділені такими гранями темпераменту: така дама — чутлива, миролюбна, справедлива, гостинна. Жінки-Терези трохи консервативні, вони люблять, коли можна заздалегідь зрозуміти, що станеться далі, не схильні до авантюр. Консервативність проявляється і в зовнішньому вигляді жінок-Терезів: знайшовши свій стиль, вони не змінюють йому довгі роки. Вони одягаються елегантно і зі смаком, але не слідують модним тенденціям, а екстравагантність і епатаж для них і зовсім неприйнятні.

День Народження 5 Жовтня

Люди, народжені 5 жовтня, являють собою уособлення світлої особистості, з правильними моральними орієнтирами, які наділені справжнім благородством. Саме такі люди мають чітке уявлення про обов’язок і честь, і саме вони першими підуть на поступки в будь-якій конфліктній ситуації, при цьому робити це з неймовірним почуттям гідності. Хто ж ці люди? Такими є представники зодіакального знаку Терези. Народжені 5 жовтня знак зодіаку Терези, служать затятими борцями за правду і при цьому з тієї позиції, з якою вони цю правду розуміють і будуть робити все, щоб впровадити в життя її, подолавши корупцію і неправду, пригніченість, іскрячи оптимізм і радіючи кожному прожитому дню. Саме Ваги здатні внести в суспільство вельми великий внесок у розвиток соціуму.

При цьому, незважаючи на свою м’якість і сентиментальність, діяти народжені 5 жовтня знак зодіаку Терези, будуть досить напористо, жорстко, проявляючи свій характер. В даному випадку такий натиск буде стосуватися будь-яких інстанцій і верств суспільства, особистих і ділових відносин, родичів і колег, аж до високого керівництва. Саме такого ставлення люди, народжені 5 жовтня знак зодіаку Терези, будуть вимагати і до себе – справедливого ставлення та об’єктивного сприйняття всієї ситуації.

Для людей, народжених 5 жовтня знак зодіаку Терези, має власне поняття чесної гри і воно займає лідируюче положення в їх власної мови і справах. Частенько представників зодіакального знаку Терези звинувачують у тому, що вони використовують таку позицію відстоювання правого діла у власних інтересах. Таке обвинувачення не має під собою підстав, оскільки для народжених 5 жовтня знак зодіаку Терези, в першу чергу важливо вирішення принципового питання і лише потім особистих інтересів.

Люди, народжені 5 жовтня знак зодіаку Терези, у своєму прагненні домогтися правди і справедливості, можуть зайти у цьому до крайньої межі, аж до пожертвування своїм власним життям, відмови від свого благополуччя, добробуту і своїх рідних. Тому їм варто дещо коригувати і контролювати свої пориви і поведінка – саме такі життєві потреби з часом все одно дадуть про себе знати і їм доведеться відмовитися від своїх ідей. У цьому випадку обмеження для Терезів буде дуже болісно, залишивши у вельми скрутній ситуації тих людей, які безпосередньо залежать від них.

Люди, народжені 5 жовтня знак зодіаку Терези, по своїй натурі – життєлюби нормального, повсякденного життя отримують масу задоволення від керівництва рідними або ж своїми підлеглими або ж від власного вкладу в той чи інший проект. Саме їм лестить подяку, яку видно на обличчях людей – оскільки вони встановлюють зв’язок з навколишнім світом. Хоча такі люди і прагнуть показати свою силу і незалежність – їм дуже потрібно визнання і схвалення з боку. Людина, народжена 5 жовтня, виділяється із загальної маси. Багато займають керівні пости і, на думку оточуючих – вони їм надані незаслужено по тим або іншим причинам. При цьому їх соціальне чуття, інстинкт настільки сильно, що докорінно може змінити думку про власної значущості та значущості. Такі люди все роблять на свій розсуд, що може викликати деяке здивування, але в кінцевому підсумку завжди завершується перемогою.

Любов і Сумісність

Ваше особисте життя — постійний конфлікт між духовною незалежністю і бажанням знайти супутника життя. Веселий, привабливий, розумний і стильний, ви легко залучаєте до себе людей. Ваш ідеальний союз являє собою гармонійне поєднання романтичної близькості, дружби та інтелектуального єдності.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

П’ятірка в даті народження символізує самостійність, свободу дій і думки. Але все ж народилися в цей день люди – командні гравці. Вони залежні від соціуму, громадської думки. При цьому для народився 5 жовтня важливо, щоб команда грала за його правилами і сценарієм. Лідерські якості у такої людини розвинені досить сильно. Народилися 5 жовтня доброзичливі, комунікабельні, навіть дипломатичні. Але вони не виносять критики, причому конструктивізм її значення не має. Люди, що народилися 5 жовтня, свято вірять в геніальність власних ідей. Їх мирний характер змінюється войовничим характером, коли хтось намагається спустити їх з небес на землю.

У професійній діяльності, якою б вона не була, Ваги – відомі правдолюбці. За праве діло вони готові боротися, не шкодуючи сил. Терези володіють унікальною здатністю виявляти несправедливість. Такі люди практично не укладають невигідних угод. За це їх цінують на роботі. Ваги, народилися 5 жовтня, віддані справі. Для них на першому місці принципові службові питання. Все інше – потім, включаючи особисті справи, сім’ю, власне здоров’я. Орієнтація на справу забезпечує Терезам швидкий кар’єрний ріст. Але платити за нього іноді доводиться дуже дорого.

Здоров’я і Хвороби

Народився 5 жовтня слід уважніше ставитися до свого здоров’я. Їх схильність до самопожертви в сім’ї може відгукнутися фізичними вадами. Часто Ваги страждають від нервового виснаження, хронічної втоми. На цьому тлі розвиваються психосоматичні розлади. Для своєчасної діагностики захворювань слід регулярно проходити профілактичний огляд. Рекомендаціями лікаря нехтувати не варто. Самолікуванням займатися тим більше. Для збереження здоров’я Терезам важливо обмежити споживання нікотину, кофеїну, алкоголю.

Доля і Удача

В цей день народжуються невпевнені в собі, легко ранимі люди. Вони не сприймають грубість, хамство. Всі проблеми намагаються залагодити мирним шляхом, не доводячи до сварок і скандалів. Володіючи від природи особливим тактом і дипломатичністю, вони можуть зробити прекрасну кар’єру. Але їм необхідно навчитися бути більш рішучими і впевненими в своїх силах. Шлюб зазвичай щасливий, в сім’ї створюють тиху, спокійну, затишну атмосферу. Прекрасні батьки. В матеріальній сфері стабільність і успіх.

Поради Терезам, Народженим 5 Жовтня

Народжені 5 жовтня знак зодіаку Терези, не мають звички критикувати своє оточення, і їм ніщо не завадить сформувати власне бачення своєї життєвої позиції. Порада всім, хто народжений 5 жовтня – не варто захоплюватися нарцисизмом і завжди прагнете до духовного керівництва. Пам’ятайте – все велике складається з малого і не варто задивлятися в хмари, не помічаючи камінчик під ногами. Прагніть до гармонії. Допомогти в цьому можуть духовні практики.


Залишити відгук